Да спрем форума?

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Мнениеот subafan » Пет Юни 29, 2007 00:37

тамън се регистрирах,и гледам тема-форума спира...ама и моя късмет ........:oops:
недейте така бе хора,на всякъде има проблеми.просто трябва да се решават.
нали сме тук от любовта към спорта :wink:
Изображение
Аватар
subafan
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 22:08
Местоположение: Белово,България

Re: Да спрем форума?

Мнениеот vladimir stoimenov » Чет Яну 31, 2008 22:47

Здравейте и от мен,
проблеми като този има навсякъде. Решението е много просто - 2 администратори /злобари / четат и трият репликите нарушаващи добрия тон. 1-2 предупреждения и ... изтриване на потребителя. Повечето хора се отказват след 2-3 опита.
vladimir stoimenov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 15:38

Re: Да спрем форума?

Мнениеот dreams_for_rally » Пет Фев 01, 2008 00:25

Тъкмо днес си мислих за решаването на подобните проблеми.. от един пост на Пламен, където беше казал, че е хубаво да знаеш с кого контактуваш. Абсолютно съм съгласна с него. След като се отказахте от идеята за лична галерия е ясно че няма как да "видим" с кого говорим, но това е ваше решение.
Всъщност си мислех да измислим някакъкво ограничение при регистрирането.. типичен пример е TopSpeeD който според мен няма място във форума!
Не съм сигурна че това е темата в която можем да мислим по подобни въпроси.. но ако някой има предложение как да решим тези проблеми да пише..
Последна промяна dreams_for_rally на Пет Фев 01, 2008 01:01, променена общо 1 път
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Да спрем форума?

Мнениеот TopSpeeD » Пет Фев 01, 2008 00:29

Аз имам предложение:
По време на регистрацията да се поставят листовки с въпроси и който не може да ги реши да не може да се регистрира :roll: Така форума ще стане за малко по напреднали :wink:
TopSpeeD
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 23:10

Re: Да спрем форума?

Мнениеот RaPiD » Пет Фев 01, 2008 00:41

TopSpeed на колко годинки си? Тва дето го правиш със спама във всяка тема с някакъв тъп линк, който не съм отварял да видя каква простотия е, е много детинско и глупаво...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот damon » Пет Фев 01, 2008 01:05

RaPiD написа:TopSpeed на колко годинки си? Тва дето го правиш със спама във всяка тема с някакъв тъп линк, който не съм отварял да видя каква простотия е, е много детинско и глупаво...


Тоя е баннат заради спам вече!
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Astra_26 » Пет Фев 01, 2008 01:53

Определение за спам: http://www.bgpro.com/1spam.html
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот txl » Пет Фев 01, 2008 11:24

dreams_for_rally написа:Тъкмо днес си мислих за решаването на подобните проблеми.. от един пост на Пламен, където беше казал, че е хубаво да знаеш с кого контактуваш. Абсолютно съм съгласна с него. След като се отказахте от идеята за лична галерия е ясно че няма как да "видим" с кого говорим, но това е ваше решение.


Не знам кой е поста на Пламен, ама сигурна ли си, че той не е писан, когато още имаше лични галерии? По директно да го кажа - този проблем няма нищо общо с личните галерии, те не променят почти нищо в този смисъл.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот dreams_for_rally » Пет Фев 01, 2008 11:52

Сред всичките 2252 поста на Пламен неможах да намеря точно този, но го четох скоро..
Да, няма пряко отношение личната галерия, тъй като никой не е длъжен да поставя своя снимка там, но лично аз съм виждала такива.. не един или двама
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Да спрем форума?

Мнениеот txl » Пет Фев 01, 2008 12:45

Да, съгласен съм, и аз съм виждал такива снимки. Но това е просто една възможност за този, който иска. А който иска, има и други възможности. А който не иска, и с галерия и без галерия, все едно.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот ifcho » Пет Фев 01, 2008 12:49

В много от чуждестранните форуми има друга политикапо регистрацията, потребителите си правят профил, и пускат тема, в която се представят. Интереси години, име, потвърждават че са прочели правилата и ше ги спазват и тогава им се активира акаунта.
Според мен, мн добра система :D
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Да спрем форума?

Мнениеот txl » Пон Фев 04, 2008 00:26

Това може би не е лоша идея, но все пак дори и в този случай за достоверността на данните изобщо няма гаранция.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот tsveti » Чет Фев 21, 2008 16:19

Ми то никога няма да сме сигурни в достоверността на поставените данни.

За това, копие сканирано от личната карта (без ЕГН-то да се вижда) и готово!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Да спрем форума?

Мнениеот dreams_for_rally » Чет Фев 21, 2008 19:54

tsveti написа:Ми то никога няма да сме сигурни в достоверността на поставените данни.

За това, копие сканирано от личната карта (без ЕГН-то да се вижда) и готово!


Цвети, с тези технологии за 10-на минутки с малко фотошоп мога да ти направя БГ лична карта на Мадона..
Ми то никога няма да сме сигурни

много си права..
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Да спрем форума?

Мнениеот plm » Сря Мар 19, 2008 21:37

Аз пък си мисля, че ако така продължава форума сам ще изчезне, без да се спира или закрива.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron