За първи път

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

За първи път

Мнениеот txl » Чет Мар 15, 2007 23:39

Във всяко нещо има първи път... Въпреки петте си години съществуване, все още има неща, които не се бяха случвали във форума на Рали Клуб България. Преди малко нещо се случи за първи път в нашия форум - на потребител беше наложена забрана за писане във форума. Потребителското му име е MARVI. Причината за предприемането на тези мерки е, накратно казано, системният му стремеж към разваляне на цивилизования диалог в темите и деструктивната му критика. Всеки сам може да прецени ситуацията, аз ще посоча последната тема, която стана жертва на изявите му: http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=2498&postdays=0&postorder=asc&start=0

Наказанието му има срок на валидност от една седмица. През това време той ще има възможност да обмисли начина си на поведение във форума преди и за в бъдеще.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Rally Fan » Пет Мар 16, 2007 00:12

За съжаление и това се налага понякога!
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот damon » Пет Мар 16, 2007 00:14

Надявам се да е за пръв и единствен път... :roll:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот K_Power » Пет Мар 16, 2007 00:17

Относно него, крайно време беше! Достатъчен довод бяха неколкократни заплахи и т.н. към кой ли не!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот rally_girl » Съб Мар 17, 2007 12:23

Марви е редовен участник в нашия форум и доста от мненията му са добри, без значение дали ги пише той или баща му. Доколкото знам неговият баща е дългогодишен състезател и мисля, че има какво да научим от него. Проблемите по даден въпрос се решават чрез дискусия е забраната му за достъп едва, ли е решение. Е, може би трябва да смекчи малко тонът :wink: , но като, че ли в случая доста го нападнахме. Мисля, че трябва да сме толерантни един към друг и да зачитаме мненията на всички!
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот K_Power » Съб Мар 17, 2007 15:21

Това, че трябва да сме толерантни и да се изслушваме един друг го кажи на него! Прочети въпросната тема, където са станали споровете! От баща му, който иска да учи, аз няма какво да науча от него!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот BradurS » Съб Мар 17, 2007 19:40

И аз бях горе долу на твоето мнение, но след като прочетох въпросната тема вече почнах да мисля другояче. Просто този човек прекали!!!
Даже се чудя на plm как издържа с усмивка на тези сурови заплахи... та аз ако бях...направо не ми се мисли!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта