Кирилица!

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Мнениеот Lubo » Пет Ное 30, 2007 17:39

В тоя ред на темата-кирилицата ще я има во веки веков.Чета днес в някакъв литературен вестник,че кирилицата се ползва в 6 страни,а се очаква да стане официална втора азбука в още 7 страни :wink: Дори има някакви гениални идеии Сърбите да си "оправят" писането :lol: :lol: :lol: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот ftabaton » Пет Ное 30, 2007 19:02

За сърбите се съмнявам!!!!!!!!!!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот Lubo » Пет Ное 30, 2007 19:19

То затова написах,че са гениални :wink: .
Иначе,кирилицита никак не е малко разпространена.....като се замисля за разните му завъртулки из Азия-свет ми се завива.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот SPEEDER » Съб Дек 01, 2007 11:02

GTI-8V написа:Никога няма да разбера сaщо е толко вашно да се пиши на кирилица? Верно че е български форум, но ако некои пиши на български с латински букви пак си е на български се пак.

Ако Кирил и Методий те чуят ще се обърнат в гроба.
По твоята логика най-добре всички да започнем да пишем на неграмотница и да забравим, че сме българи и че имаме наша си азбука, а? Ти щом искаш - излагай се пред хората. Аз, обаче, ако ми е прецакана кирилицата на компа предпочитам да не пиша изобщо или в краен случай да пиша на английски. И по-скоро бих си преинсталирал целия уиндоус, отколкото да пиша на неграмотница и да ставам за резил. :roll:
Изображение
Аватар
SPEEDER
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 29, 2007 11:49

Мнениеот GTI-8V » Съб Дек 01, 2007 13:43

SPEEDER написа:
GTI-8V написа:Никога няма да разбера сaщо е толко вашно да се пиши на кирилица? Верно че е български форум, но ако некои пиши на български с латински букви пак си е на български се пак.

Ако Кирил и Методий те чуят ще се обърнат в гроба.
По твоята логика най-добре всички да започнем да пишем на неграмотница и да забравим, че сме българи и че имаме наша си азбука, а? Ти щом искаш - излагай се пред хората. Аз, обаче, ако ми е прецакана кирилицата на компа предпочитам да не пиша изобщо или в краен случай да пиша на английски. И по-скоро бих си преинсталирал целия уиндоус, отколкото да пиша на неграмотница и да ставам за резил. :roll:


ох, писах цел роман, но реших да не озпорвам великата ти аргументация, хахахаха
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Предишна

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron