Предложение

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Предложение

Мнениеот golqmcho_rs » Пон Ное 06, 2006 22:54

6te moje li da se napravi taka 4e za vsqko rally da si podavme zaqvkite vav saita
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот damon » Пон Ное 06, 2006 23:06

Рали Клуб - България няма нищо общо с организаторите на което и да било състезание, освен Рали "Твърдица" така, че няма как тук да се предлага подобна "услуга". Пък и е трудно осъществимо от документална гледна точка, тъй като за подаването на заявка е необходимо внасянето на такса и подписите на пилотите и ръководителя на отбора, и печат на отбора...
Така, че просто спазвай процедурата - свързваш се с организаторите и си подаваш документите... Нищо сложно.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот tsveti » Пон Ное 06, 2006 23:18

Интересно....
В дамският шампионат до сега съм подавала заявка директно в сайта само на едно от състезанията- това в Ямбол. Тъкмо си казах..ейй най-накрая, когато обаче ентусиазмът ми беше прекратен отново преди старта на състезанието, когато отново трябваше да попълвам данни. Защо така усложняват нещата не ми е ясно. Обаждаш се за да подадеш заявка, питат те трите имена на теб и навигатора, всички възможни данни за колата...и т.н., а след това пак те карат да ги пишеш същите тези данни преди старта на състезанието :twisted:
Може и да го измислят за догодина, но за сега май това е невъзможно.
Само не разбрах защо заглавието на темата е ''предложение'' :wink: Тук не е БФАС, а мисля, че те трябва да се заемат с това. Има хора и от там, които четат форума, така, 4е все ще е от полза темата... :wink:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот golqmcho_rs » Пон Ное 06, 2006 23:21

e nadqvam se temata da ima nqkakva polza i da bade v pomo6t na sastezatelite
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron