За правилата и хората

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

За правилата и хората

Мнениеот txl » Нед Фев 26, 2006 10:30

С този пост искам да кажа, че преставам да редактирам и да трия мнения във форума.

Винаги съм вярвал, че правилата се определят, не за да пречат някому, а напротив - за да гарантират правата на протребителите и с тяхна помощ да се извлече максимум "полезност" от форума и всичко, което се опитваме да правим, като цяло. В това съм убеден и до днес. Вярвал съм и в друго - че за спазването на правилата някой трябва да следи и да се грижи, с цел това, което споменах по-горе. Тук обаче явно съм бъркал. Явно е невъзможно, на хора, които имат някакво мислене, да им се налага друго. Невъзможно е, на хора, които са свикнали директно да махат през просото, без да се интереуват има ли правила или не, да им се налага друго. Явно е, че форумът, такъв какъвто е, го правят потребителите. Тъй като е отворен за ползване от всички, можем да кажем, че го правят всички, иначе казано - хората. Тези хора в дъжавата ни, правила не спазват (защото имат такова мислене). Затова и е такова положението в държавата ни. Същото е и във форума - и тук правила не се спазват, даже ми се струва, че не се и четат, поне от любопитство. Явно, че такова е мисленето и това скоро няма да се промени. Затова и аз преставам да се опитвам, да налагам правила. Всичко зависи от хората, т.е. от вас.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Lubo » Нед Фев 26, 2006 12:37

Кво се изплющя ве Тоше :?: :lol:



Много хора,много манталитети,много проблеми...............
Така е :wink: .
И на мен ми е кофти да чета мненията на маймуница или пък да гледам някакви тъпи препирни,но........ кво да се прави :cry:
Всичко е до Х О Р А :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот jivo_atanasov » Нед Фев 26, 2006 15:01

Много си прав, но ако спреш да въвеждаш ред, тука ще стане много голям хаос. :cry: Аз предлагам да се вуведат по строги наказания от редактирането и триенето на мненията.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот RaPiD » Нед Фев 26, 2006 15:43

в тунинг.бг форума под името слагат предупреждения, при 3 май получаваш временен бан
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот rally_m » Нед Фев 26, 2006 15:48

Tова с 3-те предопреждения не е лоша идея.Ама ми се струва че ако се въведе, форума ще обезлюдее :lol: :twisted:
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Мнениеот RaPiD » Нед Фев 26, 2006 16:39

е да, там има хиляди потребители
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот cecko » Нед Фев 26, 2006 19:16

Тошко, видях те, ти си явно достатъчно интелигентно и скромно момче! Ако приемаш съвети, ше ти дам един. Недеи си хаби нервите зарад хорската глупост, не обръщай внимание на простотията, няма смисъл!
УСПЕХ :wink:
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Мнениеот Деница » Нед Фев 26, 2006 19:22

rally_m написа:Tова с 3-те предопреждения не е лоша идея.Ама ми се струва че ако се въведе, форума ще обезлюдее :lol: :twisted:


От началото на форума сме разчитали пишещите тук да не се налага да бъдат ограничавани с банове...категорично против съм била / а мисля, че и колегите също / всякакви забрани и затваряне на клуба само за регистрирани.


рали-спорта е за интелигентни хора!
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron