Хостинг за форума и сайта - събиране на сумата

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Мнениеот fokus » Пон Фев 20, 2006 11:54

Ок днес или утре, ще пратя и ще ти потвърдя:)
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот fokus » Пон Фев 20, 2006 13:02

Приятелю, нещо си объркал първо за да ти пратя пощенски запис трябва да ми дадеш точен пощенски код и евентуален адрес на който да ти пратят известие, иначе не искат да приемат записа преди малко се върнах от пощата ...
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

ок

Мнениеот LACHO » Пон Фев 20, 2006 14:17

Добре де аз не виждам защо да го пращаме човека по пощи.Знаете че процедурата е бавна и отнема повече пари,време и възможност.По банка става по бързо и по лесно.Но всеки има право на избор
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: Хостинг за форума и сайта - събиране на сумата

Мнениеот txl » Пон Фев 20, 2006 14:39

txl написа:Изпращате сумата с пощенски запис до:
гр. София
Студентски град
пощенски код: 1734
За Тодор Николаев Томов
до поискване


Ето го точния пощенски код. С този пощенски код, записът ще пристигне в точно определен пощенски клон. Адрес не съм дал, записът се праща "до поискване", т.е. не получавам покана за него, а директно ходя да си го търся в споменатия пощенския клон.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот fokus » Пон Фев 20, 2006 21:46

Мисля да не се занимавам с пощите днес като ходих да пускам първо искаха адрес второ кода не бил верен в студ. град нямало такъв код, отде да знам дали служителката не разбира или обича да връща хората но така или иначе до разбирателство не стигнахме да не би да бъркаш код със клон!?! не знам ще пробвам в банка въпреки че хич не ми е удобно...
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Re: ок

Мнениеот fokus » Вто Фев 21, 2006 13:54

LACHO написа:Добре де аз не виждам защо да го пращаме човека по пощи.Знаете че процедурата е бавна и отнема повече пари,време и възможност.По банка става по бързо и по лесно.Но всеки има право на избор


Първо човека сам е преценил и оставил варианти, второ ако съм от Дунавци може да се наложи да отида до близкия град на сто километра да пусна банков превод щото там няма банка .. иначе благодаря за съвета :)
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

ок

Мнениеот LACHO » Вто Фев 21, 2006 15:25

Първо съм написал,че всеки има право на избор,второ не си написал от къде си че да знам.А иначе исках да те улесня,да не се разправяш по пощи,защото и аз съм имал проблеми с тази институция.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Мнениеот txl » Вто Фев 21, 2006 15:48

Ако има други желаещи да пращат пощенски записи - получих вече един, така че данните вероятно са коректни.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Предишна

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта