IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот P.Solberg » Пон Окт 10, 2011 10:13

Няма майтап - ако трябва ние ще помогнем да го елиминираме в някоя горичка и се качвай. Само ти трябва откачен английски акцент и си ти :D
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот bat_jori » Пон Окт 10, 2011 13:49

много голяма част от българските журналисти ,дори няма да открият и разликата .
Иначе евала на Микелсен ,много каране взе да си дава резултати -няма празна седмица ,а и туровете му в италианският макадамов шампионат дават резултат.Явно майката му е ,много състезания и километри .Предстои май -интересното ,кой ще грабне титлата -Кипър асфалт + макадам .
п.с:а евроспорт ми пълни душата ,какво хубаво и приятно отразяване .
Жалко че няма да се насладим Монте Карло . :(
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот drift » Пон Окт 10, 2011 14:09

Ех това Монте Карло как ще ми липсва отразяването на тазгодишното издание.Иначе съм много щастлив за Андреас,най-накрая постигна тази толкова чакана победа.
drift
 
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 11:53
Местоположение: Сливен
Име: Милен Негров

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот P.Solberg » Пон Окт 10, 2011 15:31

Не се знае дали WRC няма да се напънат да направят интернет отразяването от рали "Франция". Така или иначе го имат проиграно от IRC предните години, би трябвало да могат да го осъществят.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот bat_jori » Пон Окт 10, 2011 16:51

дано организаторите на Монте не съжаляват че се върха в WRC, за 2011 чрез ЕВРОСПОРТ -14 000 000 зрители гледаха този спектакъл ,а сега дано поне пауъра го пуснат и то като хората.
А Владо ,ще изпълните ли заявката си за Антиб?
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот P.Solberg » Пон Окт 10, 2011 17:10

Не, Министерството на спорта не си спази ангажиментите и няма как да отидем с гръмнал двигател. Ако бяха изпълнили това, което твърдяха, щяхме да сглобим друг двигател, който е по-слаб от последната еволюция, но щяхме да караме. Но така е, все пак имам федерация за чудо и приказ, която лобира за нашия спорт. А пък все пак не сме гребане, че да излизаме милионите там.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC (X кръг) RACMSA Рали Шотландия 07-09 Октомври 2011

Мнениеот DimitarIliev_fan » Пон Окт 10, 2011 17:40

Радвам се, че ви е харесал моят разказ за това което видях.
Другите от отбора също казаха, че ако го издебна по преходите, мога да го заместя зад волана :D, а иначе на Тиери английският му е на доста добро ниво, това беше и едно от нещата с което се похвалиха от Пежо, :D :D :D че са го научили на английски :D :D :D

А относно за двойния аршин, тук беше страшно влажно, студено и мрачно, да не говорим за мъглите, който попречиха и на директното отразяване, а повярвайте ми да си в Шотландските гори посреднощ е далеч по-подтискащо, отколкото ако си в центъра на Боровец, но какво да се прави - имперска му работа.

Поздрави Явор!

ПС
Много жалко за Тошко!
Когато по отсечките минаха няколко Клиота, по точно прелетяха, се сетих за Тодор и за това как щеше да им скрие топката на всички в 2WD ако отборът имаше нужната финансова подкрепа.Това ме навежда на мисълта, как тук, всички са много по-склонни да инвестират в такъв вид реклама и дори университетският отбор за Formula Student има спонсори и много местни и Шотландски фирми се отзовават, а съм тук от само месец, а не както в нашата родина, където в рали спорта почти всеки разчита на собствени финансии, да не говорим за картинг спорта, в който бях докато замина, там отново става дума за огромни суми, а спонсор ти е семейният бюджет! Дано с времето се променят нещата!
Изображение
Аватар
DimitarIliev_fan
 
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 15:24
Местоположение: Dundee, Scotland
Име: Явор Гочев

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта

cron