ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот BradurS » Съб Май 21, 2011 19:47

Честито и от мен. Заслужено четвърто място сред стабилна конкуренция. Променливото и решаващо време днес доказа още веднъж професионализма на Илиев/Янакиев. Само добри думи могат да се кажат и за Стратиева, която продължава да доказва уменията си по европейските терени.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот bat_jori » Съб Май 21, 2011 20:24

Честито на Митко и Катя ,успехи и в следващите им надпревари .
Лонги
Изображение
След Хърватска:
1.Розети-85
2.Бети-47
3.Олексович-30
4.Траваля-28
5.ИЛИЕВ-25
6.Перико-21
2WD
1.Турк-67
2.Албертини-37
3.Верняно-35
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Mr.X » Съб Май 21, 2011 20:45

Кратко интервю с М.Илиев, след финала --> http://www.youtube.com/watch?v=W3bICmNr2aQ
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Mr.X » Съб Май 21, 2011 21:17

На Лонги със сигурност това му беше последното рали от ЕШ за годината. Бети след финала казва, че били щастливи от резултата ( а и наистина би трябвало да са ), обаче хич не изглеждаше щастлив, дори напротив - разочарован. Какво ли е очаквал не ми е много ясно :roll: .
Най-много ми е жал за Розетти :( . Никак не е розово положението с финансите при него. Май не е наясно дали ще изкара първият етап от шампионата, камо ли за втория. На България обаче най-вероятно ще участва. Дано да събере бюджет, че иначе ще е наистина много, много жалко.
Олексович бая е потренирал и бая са инвестирали в него. Резултатите са на лице. Въпреки, че според мен "насила хубост нестава", ама това е друга тема.
Друго нещо ми прави впечатление. Няколко от пилотите от "Б група" :lol: , явно си имат пълни бюджети и ще карат до дупка. А някои от тях, доста стратегически ще изберат Ипър пред България. Сещайте се защо. Жокер - България е 10 пъти по-трудна от белгийските ливади :mrgreen: . В България трябва наистина здраво каране, защото в един момент може да играят шамарите от по 30+сек./ на отсечка. А пък на Ипр, имаш ли си кутия, а и по-малка конкуренция........точките са еднакви навсякъде 8) .
Незнам дали само на мен ми прави впечатление, но при което и да е интервю ( май и без значение от шампионата ) , на всички пилоти ( особенно на тези който знаят по малко от 5 думи на английски ) сякаш са им залепили в устата да повтарят "дификълт", "дификълт" ...... :lol: :mrgreen: , то не, че е много "изи" ама :mrgreen: .
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Mr.X » Съб Май 21, 2011 21:43

http://www.youtube.com/watch?v=1coOGSoNAso ......след 4:30 е резултата :( . Това ми напомня на.....сещате се какво :( ..... с малката разлика, че на третата минута ( 3:30 мисля точно ) екипите бяха на мястото. При това, за щастие без да има наранени.
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Danchoni » Нед Май 22, 2011 11:42

Л. Мечков написа:
BradurS написа:

На 2:53 за секунда си помислих че ще намери 7-ма :D

:D И той си го помисли :D Робот е




Просто Росети е нечовек, а като заваля верно е бил с моторница :D :D :D ....... голям кеф само да го гледаш какво прави в шиканите с скоростите. Май май не му стигат 6, искам му се и още една да имаше....:))))))

Браво на Митака, много мъжко каране, без рискове, а на ролетката издържа, евала спечели и отсечки даже, което не е никак малко впредвид совалката с име РОСЕТИ.
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот beta_racing » Нед Май 22, 2011 13:31

Честито на двата ни български екипажа! Дано да продължават все така и за напред :P :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот trouble » Нед Май 22, 2011 19:53

Кои отсечки е спечелил Митко, че не можах да видя?!? Пък гледам пише даже във РАЛИ ЕКСПРЕСА и Данчони тук е казал.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Danchoni » Пон Май 23, 2011 08:18

trouble написа:Кои отсечки е спечелил Митко, че не можах да видя?!? Пък гледам пише даже във РАЛИ ЕКСПРЕСА и Данчони тук е казал.




Странно наистина, сега и аз като гледам резултатите след никъде не дават етапна победа на Митко, но го прочетох и аз там :) Явно пак са объркали кой кум кой сват, няма значение важното е да има отразяване :D :D :D
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот swrt » Пон Май 23, 2011 09:04

Голямо писане,голямо самозалъгване.В национален мащаб.
Не знам,какво видяхте пред комповете,но аз видях наш пилот от/в "Б" група.В "Б" група шампионат.Нищо лично към който и да е,но няма как да бъде по-различно,след като националния ни шампионат е от "Й" група.
Ралито се е развило страшно много от последното ми гледане преди две години.Организация,времово разпределение и всичко е вече на топ ниво.Имаше един пилот в това рали и всички го знаете от времената.А колата беше видимо по-зле от на другите.Мен лично ме болеше от Бети,Олекович и сие.Не от тяхното каране,а от техните резултати спрямо топ пилота НИ.Все си търсих оправдание за лошите времена и бях решил да не пиша лошо в темата.Но не издържах.Топ кола,топ бокс(единствен),гуми,пари,без проблеми....всичко.Дори и надежда от моя страна за нещо голямо.И накрая писане колко сме велики всички в този спорт.
Ми не става така.Няма и да стане никога.

---------------------------------------

Ипр е не по-сложно от нашата магистрала България.Пилотите от втория ешелон на Европейския имат значително по-голям шанс за точки,на фона на двамата българи,които имат право на точки в това рали.Проблема ни,според някои познати пилоти е,че сме далече и не ни е готино ралито за спонсорите.Иначе много пилоти биха дошли да карат у нас.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот ivozet » Пон Май 23, 2011 11:03

Сега последно каква е разликата? Според резултатите онлайн е минута и......., а в статия само 28 секунди. :lol:

Изображение
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Mr.X » Пон Май 23, 2011 23:31

ivozet написа:Сега последно каква е разликата? Според резултатите онлайн е минута и......., а в статия само 28 секунди. :lol:

Изображение


Малеее...... no comment. Нито една дума от написаното не е вярна. Освен крайното класиране на двата екипажа. То между другото НИКОИ НИКЪДЕ не е написал НИЩО РЕАЛНО за това състезание. Думичка никъде няма и за дъжда и драмата в края. Просто е неуспорим факт, че автомобилна журналистика в БГ НЯМА. После защо не бил популярен този спорт. Това е една от причините. Май едно време, колкото и да беше пародия......беше по-добре "отразяването". :?
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот Пламен Хинков » Пон Май 23, 2011 23:41

Има обаче много хора коита четат и вярват 100% на написаното.
Пламен Хинков
 
Мнения: 30
Регистриран на: Нед Мар 27, 2011 22:10
Име: Пламен Хинков

Re: ERC (II кръг) Рали Хърватска 19-21 май 2011

Мнениеот nikkeibg » Вто Май 24, 2011 00:48

Ето едно сглобено клипче от мен за рали Хърватия 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=gpJcDmEN9jY
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта

cron