RALLY HISTORY

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

RALLY HISTORY

Мнениеот stani111 » Нед Юни 06, 2010 13:42

Здравейте.Искам да отворя нова тема-Историята на европейските ралита за тези които ги следят като мен.За начало някой имали програмата на европейският Рали шампионат през 1977 год.Ако може с коефициентите.
stani111
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 14:17
Име: Станислав Стамов

Re: RALLY HISTORY

Мнениеот Chavo » Нед Юни 06, 2010 13:45

Темата е интересна. По-късно или утре ще и обърна внимание.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: RALLY HISTORY

Мнениеот racing service » Пон Юни 07, 2010 10:31

Много хубава тема ,бих се радвал да се развие.Бих се радвал и на пове4е снимков материал поне от Българските ралита мисля 4е много хора притежават ценни снимки които трябва да видят бял свят.
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Re: RALLY HISTORY

Мнениеот Chavo » Пон Юни 07, 2010 12:00

За съжаление е трудно да се намери задоволително количество архивна информация. Аз самия и преди съм търсил многократно такава.
Ако информацията е по-нова, примерно от 90-те, няма проблем, има много места където могат да се видят различни данни. Но тази особено за 70-те години е много оскъдна, да не говорим за ЕШ, за СШ могат да се намерят неща.
От дълго време си мисля да публикувам резултатите на нашите екипажи по европейските трасета. Не че няма линкове, но е хубаво все пак тук да ги има черно на бяло. Може би по-натам ще се заема да пускам малко по малко такава статистическа информация.

Иначе може би ще ти бъде интересен този сайт:
http://www.motorsport-archive.com/index.php?mode=series&id=102

В нашия сайт също има нещо, макар и не пряко свързано:
txl.rally-club.net/rally/Bulgarian_drivers_in_Rally_of_Poland_since_1973.pdf
(копирай линка и ще ти излезе)
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: RALLY HISTORY

Мнениеот trouble » Пон Юни 07, 2010 12:33

racing service написа:Много хубава тема ,бих се радвал да се развие.Бих се радвал и на пове4е снимков материал поне от Българските ралита мисля 4е много хора притежават ценни снимки които трябва да видят бял свят.



В раздел International Forum има чудесни теми за българските ралита и снимков материал. Между мненията в много теми може да се забележи и българското участие в различни ралита. А снимки има ужасно много...Само човек да следи раздела...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: RALLY HISTORY

Мнениеот racing service » Вто Юни 08, 2010 16:35

Сигурен съм 4е Курти Куртев от Сливен има толкова снимки 4е ще са необходими няколко дена да се ка4ат в галерията,ако някой има контакт с него нека го помоли да съдейства ,жалко е толкова снимков и видео материал да събира прах.
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев


Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron