IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот Bobby » Съб Юни 05, 2010 19:51

Гледах прякото ... Този, който коментира а и му се налага да прави simultaneous translation е много зле. Андреучи каза, че е "имал проблреми защото е имал силен удар отпред от ляво в скала, която не е видял", след което коментатора 100 пъти повтори, че е спукал предна лява и какво време бил постигнал и представяте ли си какво би бил постигнла ако не я беше спукал. Не го знам този конкректно кой беше ама Пиер Гунар Андерсон, тафтологии разни, абе като цяло трагедия откъм български коментатори коментиращи моторни спортове независимо каква дисциплина и от какъв ранг е шампионата. На eurosport 2, който все още не е преведен винаги са двама, много компетентни и например единия журналист а другия бивш състезател. Спомянам не много отдавна като гледах пряко квалификации на британския шампионат по спурербайк как един се разклати в един от завойто и на секундата единия от коментаторите обясни, че е пропуснал предавка. Нашите 1-2 часа могат да си повтарят едно и също изречение в различен ред и само общи приказки, че и те грешни.
Bobby
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 19:36
Име: Боян Боянов Доцински

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот beta_racing » Съб Юни 05, 2010 20:07

Андреучи пак е на първо място. Класата си е класа, макар и на 45 :D
Гай Уилкс е счупил два прешлена и ще прекара нощта в болницата :? Мисля, че е добре, защото е дал интервю, в което казва, че съжалява, че в момента не се състезава, а стои на легло в болницата :D

Резултати след СЕ5(6) Монте Лерно 1
http://rally.perugiatiming.com/pdf.asp? ... peciale=06

След 10 минути започва и второто минаване по етапа...
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот rumen1 » Нед Юни 06, 2010 00:04

Чаво, благодаря за добрите думи, въпреки че ми е пределно ясно, че има още мнооооого какво да се желае от коментара ми. Само исках да покажа на колегата Боби, който очевидно се е регистрирал тук само за да пусне горното си мнение, ето този линк от официалния сайт на IRC и да го помоля да прочете какво пише в него.

http://ircseries.com/html/readNews.asp?id=1804

А относно Пер-Гунар Андерсон, щом смята, че не би трябвало името му да се произнася по този начин, моля да ми посочи кое би било правилното.

http://en.wikipedia.org/wiki/Per-Gunnar ... lly_driver)
rumen1
 
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 15:17
Име: Румен Папазов

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот Bobby » Нед Юни 06, 2010 09:37

Регистриха се не само за да пусна горното мнение а по причината, че в този форум чета от няколко години. Ползвам го за да се информирам допълнително и по възможност да ставам все по компетентна публика. Но сега ще мога евнтуално и да се включвам в дискусии или да задавам въпроси защото тук наистина има много компетентни и информирани хора. За някой неща сте прави. Но има още какво да се жеале а то не е никак малко. Името на туркинята също така мисля, че за да се чете правилно то започва с Ч а не със С. Това само междудругото :) Ето например, както казвам Chavo аз по нагоре напрвих превод на Андреучи, че е ударил скала но най вероятно става въпрос за голям камък, вслучая той просто каза rock. Но трябва да се има предвид че неанглоговорящите пилоти говорят на английски с много прости и къси изречения и произнасят думите твърдо и отчетливо.
Bobby
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 19:36
Име: Боян Боянов Доцински

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот rumen1 » Нед Юни 06, 2010 10:54

Честно казано малко нищо не разбрах от това, което искаше да кажеш във второто си мнение, но пък като се замисли човек то и от коментарите ми нищо не се разбира, така че сме квит. :lol:
Спомням си как в началото на миналата година недоволствах изключително спрямо коментара на момчетата по БНТ, коментиращи МотоГП, а малко по-късно се случи тайа, че бях извикан да им помагам и веднага след първото си предаване предаване първото, което направих, бе да им стисна ръката и да им се извиня, защото видях какво е отстрани и какво е там. В никакъв случай не искам да се оправдавам де, защото е тъпо.
А за Андреучи - той може да не е знаел, че е спукал гума, а може дори и тя самата да не е знаела, че се е спукала. Може това да е някаква световна конспирация, знае ли човек. Може Пер-Гунар Андерсон всъщност да се казва Пиер-Карден Андрейсън и може дори туркинята всъщност да не е туркиня. :lol: Ако човек иска да намери нещо, винаги може. Аз между другото си мисля, че те познавам от едно друго учреждение, за което и двамата извършваме някакви дейности и че преди време съм те виждал доста често, но не съм сигурен дали е така или дали това има нещо общо. Не че има значение. Винаги се радвам на аргументирани и интелигентни забележки, но не и на самодоволни заяждания, защото далеч не се имам за добър в това, което правя, което между другото правя само и единствено от любов към спорта, тъй като заплащане почти няма. Пожелавам ти всичко най-добро.

P.S. - извинявам се за офтопика.
rumen1
 
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 15:17
Име: Румен Папазов

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот Bobby » Нед Юни 06, 2010 11:09

Тази сутрин коментара на Рали Сардиния беше много по добър. Казвам го съсвем сериозно. Съмнявам се, че се познаваме и се засичаме някъде.
Bobby
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Юни 05, 2010 19:36
Име: Боян Боянов Доцински

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот trouble » Нед Юни 06, 2010 13:21

Крийс Мийк катастрофира.........еееееееееееееееееееееее.......
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот Lanco Rally » Нед Юни 06, 2010 20:47

Завърши едно страхотна рали от към конкуренция и класови карачи...Андреучи взе 11 и 13 отсечки,като си затвърди второто място в генералното,голям си е майстор ''старата лисица" :lol: ...честито на Ханинен
:arrow: http://rally.ficr.it/body_stagetimes_fi ... Classe=ALL
Lancia №1 in Rally Sport Ever!!!
Аватар
Lanco Rally
 
Мнения: 74
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 16:56
Местоположение: Бг
Име: Венко Станчев

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот dod0 » Пон Юни 07, 2010 00:27

Катастрофата на Мийк - http://www.youtube.com/watch?v=CoIrvyoMrX8 :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: IRC - Рали Сардиния (Италия), 04-06 Юни 2010

Мнениеот dod0 » Вто Юни 08, 2010 14:51

00:30 - Eurosport - БГ време.
RALLY: Intercontinental Rally Challenge in Italy - Special show giving a full review of the weekend as well as a preview of the next round. (34min)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron