Ето още една снимка и линк с галерия
http://www.ewrc-media.com/images/fotky.php?co=123&a=vb
http://www.pf-rallyfoto.cz/view.php?cisloclanku=2005102901
Програмата за днес е/+1час/
08,48 Uhr SP 9 Horn - Nordring 12,7 Km
09,31 Uhr SP 10 Pölla 06,9 Km
10,14 Uhr SP 11 Rastenfeld – Krumau 13,9 Km
10,42 Uhr SP 12 Jaidhof – Gars – St. Leonhard 23,0 Km
12,30 Uhr SP 13 Horn – Nordring 12,7 Km
13,13 Uhr SP 14 Pölla 06,9 Km
14,01 Uhr SP 15 Rastenfeld – Krumau 13,9 Km
14,29 Uhr SP 16 Jaidhof – Gars – St. Leonhard 23,0 Km
16,12 Uhr SP 17 Horn – Nordring 12,7 Km