Barum Rally Zlin

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот rumen1 » Нед Авг 23, 2009 15:28

cutflash написа:Коментатора по Евроспорт беше е бати смешника ! гледаше друго рали май, понеже говореше за рали Полша и за поляци , въпреки че бяха само чехи и пишеш навсякъде Чехия :) Леллеееее чудя как ги избират тези коментатори.....много зле............Може би беше спец по Голф човека и го бяха сложили да коментира рали :) :) :)

Лека нощ на всичко , дано днес има повече късмет за Тодор Славов !


Това бях аз. Наистина груба грешка и далеч не добър коментар се получи вчера, за което искам да се извиня на всички. Този уикенд имам и отразяване на Формула 1 в Клуб Ф1, и поради ред други причини главата ми бе пламнала (което разбира се не може да е оправдание и аз знам това!!!)... Но наистина се получи неволно и аз дори и не се осъзнах... Знам, че Шкода, Кузай, Прокоп и Креста са чехи, но тая тъпа Полша откъде се появи не знам. За съжаление днешният ми коментар едва ли ще бъде по-добър, явно не могат да се получат нещата, тъй като това е вече второ IRC рали, което правя. Ще говоря да видя дали могат да ме сменят с някой друг. Още веднъц се извинявам на всички!!!
rumen1
 
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 15:17
Име: Румен Папазов

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот jolian » Нед Авг 23, 2009 16:15

Кузай е поляк
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот rumen1 » Нед Авг 23, 2009 16:31

:) Резила е пълен. Виж, за това вече наистина го обърках. Кузай ако не се лъжа победи в рали България мисля че с Корола WRC преди около 7-8 години. Както и да е де, сори още веднъж.
rumen1
 
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 15:17
Име: Румен Папазов

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот trouble » Нед Авг 23, 2009 16:44

Румене споко, ще те подкрепяме довечера пак....само казвай рали Барум и толкоз, пък ако ще да е в Полша :)........Изпозлвам случая да честитя на Копецки и на Мийк, който запазва лидерството си все пак в IRC, въпреки ужасно трудното рали. Съжалявам за пукнатата гума на Тодор, но и без нея Тлустяк заслужи 1вото място в 2WD..Успех в следващите състезания на Тодор. Катето както винаги се разхожда, уважвам я, но понякога ми се иска да даде парите са на някой друг наш пилот :) за да се пробва в чужбина...Успех!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот D i D » Нед Авг 23, 2009 17:30

trouble написа:Катето както винаги се разхожда, уважвам я, но понякога ми се иска да даде парите са на някой друг наш пилот за да се пробва в чужбина...Успех!
Румене споко, ще те подкрепяме довечера пак....само казвай рали Барум и толкоз, пък ако ще да е в Полша :)........Изпозлвам случая да честитя на Копецки и на Мийк, който запазва лидерството си все пак в IRC, въпреки ужасно трудното рали. Съжалявам за пукнатата гума на Тодор, но и без нея Тлустяк заслужи 1вото място в 2WD..Успех в следващите състезания на Тодор. Катето както винаги се разхожда, уважвам я, но понякога ми се иска да даде парите са на някой друг наш пилот :) за да се пробва в чужбина...Успех!


Какво си се заял с Катето, какво искаш от нея? Мисля, че да завършиш рали като Барум е постижение, като виждаш колко беше тежко ралито и колко екипажа имаха проблеми и колко отпаднаха. А за парите, като искаш ти ги дай,тя не е длажна да спонсорира другите пилоти! :twisted: Има си ги парите, има потенциал и умения да се състезава и ще продължи да го прави!
Браво на Катето и Тошко! Пожелавам им още много успехи! :D
D i D
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 13:30
Име: Деси Николова

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот P.Solberg » Нед Авг 23, 2009 20:10

Говорих с Тошко преди малко. Доволни са, че са завършили. Благодарят ви за подкрепата. Цялото състезание било един пълен хаос - проблем със съединителя, отменени отсечки, измислени служебни времена и какво ли още не. Поне взеха точките и от тук нататък ще караме във всички състезания - Испания, Гърция, Франция и Швейцария.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот d1976 » Нед Авг 23, 2009 20:18

Аз също да поздравя Тошко и Катето Стратиева и техните екипи! Браво! Успех по-нататък!
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот cutflash » Нед Авг 23, 2009 22:42

Както се видя Барум е тежко рали и доста пилоти не стигнаха до края. Браво на Тошко и Катето за успешното завършване и дано имат повече късмет в предстоящите стартове.
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот cutflash » Нед Авг 23, 2009 22:58

rumen1 написа:
cutflash написа:Коментатора по Евроспорт беше е бати смешника ! гледаше друго рали май, понеже говореше за рали Полша и за поляци , въпреки че бяха само чехи и пишеш навсякъде Чехия :) Леллеееее чудя как ги избират тези коментатори.....много зле............Може би беше спец по Голф човека и го бяха сложили да коментира рали :) :) :)

Лека нощ на всичко , дано днес има повече късмет за Тодор Славов !


Това бях аз. Наистина груба грешка и далеч не добър коментар се получи вчера, за което искам да се извиня на всички. Този уикенд имам и отразяване на Формула 1 в Клуб Ф1, и поради ред други причини главата ми бе пламнала (което разбира се не може да е оправдание и аз знам това!!!)... Но наистина се получи неволно и аз дори и не се осъзнах... Знам, че Шкода, Кузай, Прокоп и Креста са чехи, но тая тъпа Полша откъде се появи не знам. За съжаление днешният ми коментар едва ли ще бъде по-добър, явно не могат да се получат нещата, тъй като това е вече второ IRC рали, което правя. Ще говоря да видя дали могат да ме сменят с някой друг. Още веднъц се извинявам на всички!!!


Винаги може да стане нещо такова предполагам :) Успех в бъдеще.....дано има по-малко такива моменти :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот plm » Нед Авг 23, 2009 23:47

Хубаво състезание стана. Преди малко се прибрах.
Браво на Тошко!
И може би вече знаете Фиат спира участията си в IRC тази година.
Последна промяна plm на Пон Авг 24, 2009 00:22, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот hronos » Нед Авг 23, 2009 23:51

Около 8-ма минута има преминаването на Тошко.

http://www.youtube.com/watch?v=QyHVTpls4uY
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 24, 2009 20:53

P.Solberg написа:Говорих с Тошко преди малко. Доволни са, че са завършили. Благодарят ви за подкрепата. Цялото състезание било един пълен хаос - проблем със съединителя, отменени отсечки, измислени служебни времена и какво ли още не. Поне взеха точките и от тук нататък ще караме във всички състезания - Испания, Гърция, Франция и Швейцария.

Толкова нерви не бях хабил.....Стоя следя и все се надявам тоя Тлустак нешо да се заварти,нещо да стане,или да завали дъждец,но уви....Тошко колко чехи намачка на тяхна територия,просто тоя гаден късмет,все нещо става....Но се вижда в А7 ги биеше с минута,на техния терен....А на Басо как му начупиха кокалите,много интересно,не го оставиха да диша....Така,че и Басо не е непобедим,тука на България не разбрах защо нашите така му отпускат края,да си прави каквото иска....Още един път едно голямо евала на ТОДОР СЛАВОВ чЕ ЗАщИТИ ИМЕТО НА БЪЛГАРИЯ........
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот todor hristov » Пон Авг 24, 2009 21:10

Та кои са тия нашите,дето оставят Басо да си вее байрака.Ако сравняваш Крум с Копецки,Креста,Пех,майко мила!М,чи то кат завали,Тлустяк беки ша спре ли,а!
Голямо БРАВО на Тодор Славонен.Точно в такива битки се става състезател.
И друго-влюбен съм в тия чехи-те закриха ралито сякаш свършва олимпиада.То толкова тържествена и празнична беше обстановката,че неможах да спра да се усмихвам.Евала!!!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот plm » Пон Авг 24, 2009 21:21

Още осмислям какво преживях и затова ще се забави "разказа ми". Направленията, които ме интересуваха са три-каране, организация, техника. И защото търся мястото на това рали го сравнявам с други. Например, Басо погрешно подава СОС сигнал. Моментално отсечката е спряна. Защото SOS е призив за помощ. И не са чакали 65 SOS-а за да изпратят линейка и пожарна.
Или за времеизмерването.
На СЕ 1 се стартира в различно време. Как успчха в тъмницата да мерят времената.
На тъмното Мухово у нас Стайков изпревари Ясен и...абе ,стана мазало с времената на 30 коли. Ами, ако бяха 130?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Barum Rally Zlin

Мнениеот plm » Пон Авг 24, 2009 21:41

rumen1 написа:
cutflash написа:Коментатора по Евроспорт беше е бати смешника ! гледаше друго рали май, понеже говореше за рали Полша и за поляци , въпреки че бяха само чехи и пишеш навсякъде Чехия :) Леллеееее чудя как ги избират тези коментатори.....много зле............Може би беше спец по Голф човека и го бяха сложили да коментира рали :) :) :)

Лека нощ на всичко , дано днес има повече късмет за Тодор Славов !


Това бях аз. Наистина груба грешка и далеч не добър коментар се получи вчера, за което искам да се извиня на всички. Този уикенд имам и отразяване на Формула 1 в Клуб Ф1, и поради ред други причини главата ми бе пламнала (което разбира се не може да е оправдание и аз знам това!!!)... Но наистина се получи неволно и аз дори и не се осъзнах... Знам, че Шкода, Кузай, Прокоп и Креста са чехи, но тая тъпа Полша откъде се появи не знам. За съжаление днешният ми коментар едва ли ще бъде по-добър, явно не могат да се получат нещата, тъй като това е вече второ IRC рали, което правя. Ще говоря да видя дали могат да ме сменят с някой друг. Още веднъц се извинявам на всички!!!

Навсякъде има професионалисти и аматьори.
Ние очакваме от Евроспорт професионализъм. И изведнъж коментатора им говори...глупости.
Аз приемам извинението ти, но трябва много работа.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта