Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот trouble » Вто Апр 14, 2009 21:36

Мисля, че най-добре да не е с Me накрая, звучи някак натрапчиво. Дали не е по-добре да е bulgarian rally fans support our team.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот evomotorsport » Вто Апр 14, 2009 22:34

Идеята е добра въобще не е идиотска.Мойто мнение е да е без подписи.
evomotorsport
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 08, 2006 12:35
Местоположение: София
Име: Evelin Petkov

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот DAKATA_RACING » Вто Апр 14, 2009 22:40

И аз съм ЗА идеята , наистина е добра :D
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот cecko » Сря Апр 15, 2009 00:30

А не е лошо да питаме и други - вижте какво направиха нашите състезатели тази седмица! http://forum.offroad-bulgaria.com/showt ... 832&page=7
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот Nil SaTiS » Сря Апр 15, 2009 00:53

А защо не съберем графически подписите под формата на облак прах или пушек носещ се след колата с трикольора?? И надписът да стане "Supported by Bulgaria rally fans". И самата кола, макар и стилизирана, може да има някои типични рали-атрибути - спойлер, крило отзад, light-pod отпред. Да си личи, че е наша, ралиджийска...
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот petarwe » Сря Апр 15, 2009 09:16

Nil SaTiS написа:А защо не съберем графически подписите под формата на облак прах или пушек носещ се след колата с трикольора?? И надписът да стане "Supported by Bulgaria rally fans". И самата кола, макар и стилизирана, може да има някои типични рали-атрибути - спойлер, крило отзад, light-pod отпред. Да си личи, че е наша, ралиджийска...


Това предложение ми допада най-много за сега
Аватар
petarwe
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 09:42
Име: Петър Андреев

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 15, 2009 09:31

Абе колкото хора, толкова и мнения :lol: Ако се чака мнението на всеки нищо няма да стане! На всеки не му харесва по нещо от дадено предложение (включително и на мен), така че не може всички да са доволни! В случая е важен жестът!

От една страна съм съгласен с Тошко, че на лепенката може да се съберат сравнително малко подписи (защото не само 15-20 човека са рали феновете, които подкрепят нашите пилоти :D). В този ред на мисли може да се измисли някакво "дизайнерско решение" :mrgreen:, с което да се покаже, че това са само нищожна част от подкрепящите фенове. За съжаление от мен акъл не търсете по дизайнерски решения, защото 'ич ме няма там :mrgreen: :mrgreen:
По-лесното ще си остане да няма подписи :D

За надписа: на мен ми харесва първоначалният, но завършващ на "Me" вместо на "You" - така някак си това е написано от пилота и той/тя се радва, че феновете го/я подкрепят :D От друга страна обаче не само пилотът е важен, така че вместо "Me" или "You" може да се сложи "Us" - така хем и навигаторът е включен към подкрепата :mrgreen:, хем и отборът :wink: А смисълът на написаното си остава същият, но вече малко "по-обемист" - целият отбор се кефи, че е подкрепян от българските фенове..........и прочие :mrgreen:
Какъвто и да е текстът обаче важното е да няма правописни грешки :wink:

А за картинката: на мен тази ми харесва. Даже повече ми харесва нещо такова отколкото профил на истинска бегачка. Ясно е, че в България не се състезаваме с такива коли.........както писах по-горе: важен в случая е жестът :wink: и мисля, че всеки чужденец, който види лепенката, ще се сети за какво става въпрос :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот lancia_hf » Сря Апр 15, 2009 18:10

Нека, нека да има мнения, има полза от тях. Ето, например първоначалната идея претърпя корекция - махаме подписите. :D За колата - и на мен тази ми харесва повече, адски е готина и определено ще се набива на очи :D . За надписите - там сте вие, аз английски не знам :oops:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот efco » Сря Апр 15, 2009 20:46

Прекрасна идея ,но ако е вьзможно направете колата по близка до реалните рали коли дори да има и номер ! :D
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 15, 2009 21:12

Да, може и спонсори да и сложим, че да си 1 към 1 с истинските.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот plm » Сря Апр 15, 2009 21:36

Идеята е добра. И няма какво толкова да се мотаме. Утре, Владо правиш 10 стикера/както прецениш/ и ги изпращаш с DHL в Италия. За моя сметка.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот vaskonio » Сря Апр 15, 2009 22:50

Пичове,идеята е повече от невероятна! Възхищавам се на какви неща е готов един фен,за да подкрепи един пилот! Едно голамо ЕВАЛА! :D
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
vaskonio
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 20:58
Име: vasil stoev

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот damnit » Чет Апр 16, 2009 01:16

Идеята е много добра. Поздравления! Последният вариант, който предложи Дамян ми допада най-много. Идеята за реален рали автомобил според мен не е добра. Мисля, че е прекалено ангажираща и определяща. Знакът (символът) трябва на първо място да е открояващ, за да се забелязва и след това да не е ангажиращ. Да е обобщен. Радвам се много за идеята по този начин да покажем съпричастността си към пилотите и кризата, която ги е обхванала (като се замисля. . ., която дори не ги е пускала). . . Пожелавам успех на тази много добра идея и се надявам да видим, ако мога да го нарека "нашият" символ на повече автомобили. :wink:
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот kiko » Чет Апр 16, 2009 09:02

Много силна идея!

Владо прати ми на лично сметка да помогна финансово да стане за утре това нещо.Нашите момчета и момичета имат нужда от подкрепа,особенно ще е силно,ако ги изненадаме!!!!!!!!!!
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Подкрепа за българските състезатели в международни изяви

Мнениеот todorakis13 » Чет Апр 16, 2009 09:14

и аз съм за
а кога и къде ще събирате подписите ?
кажете че да реагираме отвреме
Родил съм се без да искам, затова ще си живея както искам.

Почивки и екскурзии
todorakis13
 
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Май 29, 2008 01:04
Местоположение: Варна / Шумен
Име: Тодор Тодоров

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта