Рали Миле Миля 2009

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 13, 2009 23:03

Пламка, знаеш тука няма място за сравнение. Те и срещу нас да тичат пак няма да можем да ги стигнем. Нека подкрепим Боби, Катя, Крум, Митко и Тошко, да направят едно хубаво състезание в Италия и отново да докажат, че състезателите ни са със светлинни години пред някои други фактори.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот bat_jori » Пон Апр 13, 2009 23:06

и аз пожелавам много успехи на Тошко и Добри!!!!!!ще накарат всички да се съобразяват с тях и ще ги подкрепим навсякъде .
Успехи и на Катя,Мико,Крум и Боби
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот plm » Пон Апр 13, 2009 23:13

P.Solberg написа:Пламка, знаеш тука няма място за сравнение. Те и срещу нас да тичат пак няма да можем да ги стигнем. Нека подкрепим Боби, Катя, Крум, Митко и Тошко, да направят едно хубаво състезание в Италия и отново да докажат, че състезателите ни са със светлинни години пред някои други фактори.

Да, нека нашите покажат какво могат в отсечките. И вярвам, че ще се гордеем с резултатите им.
Защото чешките фенове продължават да питат за Митко,за Танев,...Защо няма да карат на Барум? Те ги искат.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 14, 2009 21:40

Ето тук ще можем да гледаме представянето на нашите хора в Италия - http://www.cricketsfilm.com/erc/
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 14, 2009 22:58

Вече официално: трима българи регистрирани за Европейския рали шампионат - http://www.rally-erc.com/page.php?cont=34
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот forloifer » Сря Апр 15, 2009 15:23

bgnrc написа:„Голямо удоволствие е това състезание – каза за RallyXpress шампионът за миналата година Димитър Илиев (на снимката, БТК- ADSL) – Отсечките, както винаги тук са перфектно подбрани. Кефя се определено, защото не съм дошъл да се надбягвам, това не е целта. В 1000 Мили съм, за да вляза във форма преди началото на сезона, да усетя колата след дългата зимна пауза.”


http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 3&Itemid=1

Това е срам Български !!! Как може Петкратният шампион на България да каже, че отива на най-голямото състезание без да се надбягва, а да усети чисто ново облепеното Ево 9, което кара от 1000 години. И това ми било професионалист, още повече, че това му е работата и той май с друго не се занимава!!! И отива да харчи парите на БТК за да им покаже, че той не се състезава за класиране, а само за удоволствие ??? Все едно да отидеш на работа и да кажеш, аз днес няма да работя ами ще пия кафе и ще си правя кефа :mrgreen: Наистина каква ли би била реакцията ако шампионите от някои по-големи страни кажат, че отиват просто да се забавляват без да се надбягват в класирането?!?! Това аз лично не го възприемам и разбирам :| :roll:
forloifer
 
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 23:04

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот ftabaton » Сря Апр 15, 2009 17:11

forloifer написа:
bgnrc написа:„Голямо удоволствие е това състезание – каза за RallyXpress шампионът за миналата година Димитър Илиев (на снимката, БТК- ADSL) – Отсечките, както винаги тук са перфектно подбрани. Кефя се определено, защото не съм дошъл да се надбягвам, това не е целта. В 1000 Мили съм, за да вляза във форма преди началото на сезона, да усетя колата след дългата зимна пауза.”


http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 3&Itemid=1

Това е срам Български !!! Как може Петкратният шампион на България да каже, че отива на най-голямото състезание без да се надбягва, а да усети чисто ново облепеното Ево 9, което кара от 1000 години. И това ми било професионалист, още повече, че това му е работата и той май с друго не се занимава!!! И отива да харчи парите на БТК за да им покаже, че той не се състезава за класиране, а само за удоволствие ??? Все едно да отидеш на работа и да кажеш, аз днес няма да работя ами ще пия кафе и ще си правя кефа :mrgreen: Наистина каква ли би била реакцията ако шампионите от някои по-големи страни кажат, че отиват просто да се забавляват без да се надбягват в класирането?!?! Това аз лично не го възприемам и разбирам :| :roll:



Ами и ти ако не си работил от 12 октомври миналата година нормално е първия ти работен ден след 6 месеце отпуска е да свикнеш с работата!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот ftabaton » Сря Апр 15, 2009 17:13

А и УСПЕШНО състезание и на четирите ни екипажа - СТИСКАМ ИМ ПАЛЦИ!!!!!!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот forloifer » Сря Апр 15, 2009 18:15

Иначе, на другите Български бойци включително и Катето, която със сигурност ще кара на 100 %, Тошко, Крум, Боби Григоров.... те ще покажат на какво са способни и съм сигурен, че ще се борят със зъби и нокти за по-предни класирания. Определено Миле Миля не е за почивка, има и по-слаби ралита, които могат да бъдат като встъпителни за Митко Илиев. Това е поредното презастраховане на фамилия Илиеви!
forloifer
 
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 23:04

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот ILKO RACING » Сря Апр 15, 2009 18:57

forloifer написа:Иначе, на другите Български бойци включително и Катето, която със сигурност ще кара на 100 %, Тошко, Крум, Боби Григоров.... те ще покажат на какво са способни и съм сигурен, че ще се борят със зъби и нокти за по-предни класирания. Определено Миле Миля не е за почивка, има и по-слаби ралита, които могат да бъдат като встъпителни за Митко Илиев. Това е поредното презастраховане на фамилия Илиеви!


Слушай ГОСПОДИНЧО Митко не е казал че отива на почивка а казва че ще влиза в час след голямата почивка която беше през зимния сезон а що се отнася до ВСТЪПИТЕЛНО РАЛИ ами то май това е първото и то се казва встъпително и за какво презастраховане говориш за кое по точно се презастраховат фамилия Илиеви. И защо поредното. Ако Митко ти е някакъв трън в очите и ако имаш нещо лично към Митко кажи му го в очите или нямаш смелостта да го направиш и за това си избра форума?
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот bat_jori » Сря Апр 15, 2009 20:01

г-н Стоянов добре че сте вие да ни отворите очите .незнаех че вие сте толко голям професионалист ,вие сте гордост за България със ненадмината си смелост и завист .Митко от страх ходи с памперси .
жалко че не работите във федерацията,имате потенциал за там и то огромен
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот cecko » Сря Апр 15, 2009 21:45

Отварям темата с надежда да прочета нещо ново за ралито и какво да видя!? Вече се плюеме.
Може ли да Ви помоля да си вземете ролетките и да си ги мерите на друго място!
Направете си тема "Този е - по- по - най" или "онзи е такъв и такъв" .
Всички тук са повече или по малко фенове на един или друг! Само че този път всичките - заедно са строшили куп пари, нерви и усилия за да отидат и карат, на майната си с българското знаме на колите си! Само тия 5 отбора от всичките участници.
И да - ще карат за удоволствие, ако не беше кефа от карането сигурно щяха да са шахматисти, лекоатлети или нещо друго.
cecko
 
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 15:46
Местоположение: София
Име: Цветан Кръстев

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот vaskonio » Сря Апр 15, 2009 22:29

Прав си cecko и то много, forloifer недей да бъдеш такава мишка и спри да пишеш всеки път пълни безмислици
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
vaskonio
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 20:58
Име: vasil stoev

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот efco » Сря Апр 15, 2009 22:43

Те са герои дори само за това че трьгват да участват в такова голямо сьбитие в рали шампионата ,при тази явно коварна финансова криза . Пожелавам им успех на колегите и много кьсмет за да се качат на финала в неделя ! Според мен завьршването на това сьстезание ще е голям успех за всички бьлгарски пилоти и по добре да им стискаме палци от колкото да спорим кой за какво отива и какво ще направи! БЬДЕТЕ МАЛКО ПО ДОБРИ! :!: :D efco
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Рали Миле Миля 2009

Мнениеот plm » Сря Апр 15, 2009 22:58

bat_jori написа:г-н Стоянов...

Ха, forloifer си е такъв по характер. Дали е Стоян или Стоянов му е все едно.
И не му се сърдете. Той си е такъв.
Но, темата е за друга.
Ще следим с интерес ралито.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта

cron