Рали Китай IRC

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот plm » Сря Ное 12, 2008 12:11

plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот K.Donchev » Сря Ное 12, 2008 12:26

няма много известни състезатели.Най познат ми е Хигинс и Крокар.За съжаление няма нито една С2000 кола,но да се надяваме да стане добро рали.
Дали ще дават пряко някоя отсечка по eurosport
Аватар
K.Donchev
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 15:21
Име: stanimir

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот bat_jori » Сря Ное 12, 2008 17:49

ужасно слаб и безинтересен стартов лист -като състезатели и автомобили.то на кръг от нашият шампионат има повече интрига.е поне победата ще е или за субаро или мицубиши :D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот beta_racing » Чет Ное 13, 2008 10:11

Никой не е очаквал и друго...
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот bat_jori » Нед Дек 07, 2008 08:58

а откъде мога да видя някакви резултати?
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот Chavo » Пон Дек 08, 2008 00:39

Миетинен спечели рали Китай

Финландецът Ярко Миетинен спечели последният кръг от IRC този сезон-рали Китай. Неговият сънародник Юха Сало отпадна в следобедните отсечки на последния ден и така улесни своя сънародник. И двамата пилотираха Митсубиши.
На второ и трето място също завършиха пилоти на Митсубиши, в лицето на местните кадри Лиу Коадонг и Жун Ху.
Състезанието стартира със специален етап за публиката в град Шаову. Още след първия етап Миетинен, който е настоящ шампион на Румъния взе водачеството, но Юха Сало го следваше плътно. В същинското състезание Сало поведе, с аванс от над половин минута пред своя сънародник в края на първия ден.
Миетинен се опита да достигне Сало през втория ден ,но същевременно бе внимателен да не спука гума или да получи друг проблем.
В драматичния край на ралито обаче Сало бе принуден да спре и Миетинен взе победата.
"Това рали бе голямо предизвикателство.Никой не знаеше точно какво да очаква, така че беше важно да се кара малко по-внимателно, въпреки че от друга страна не можеш да се отпуснеш и за момент" , каза победителят Миетинен.
Марко Кавиджоли си осигури титлата при автомобилите с две задвижващи колела, след като завърши трети в ралито.
Италианецът с дизеловото Фиат Пунто нямаше никакви проблеми през трите дни на надпреварата.
Алесандро Батега с Хонда водеше в този клас, но избра да не пътува до Китай, което преопредели и титлата.
"Беше невероятно състезание, имахме някои проблеми през годината, но тази титла означава, че можем вече да оставим всичко зад гърба ни", сподели щастливият Кавиджоли.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот bat_jori » Сря Дек 17, 2008 12:43

от това което видях по евроспорт ми заприлича на едномарков шампионат само лансери , и чат пата пуснат кавиджиоли за цвят.видя ми се доста утрепано рали -фан ,ван ху донх или кви ли не бяха там даже на китайски им имената на стъклата ,абе все едно им е техният шампионат .а и от кадрите нещо не се впечатлих много много-поне се нагледах на китайци :D :D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Китай IRC

Мнениеот Chavo » Сря Дек 17, 2008 14:00

Мнението ми е, че репортажа беше добър, но доста кратък. Все пак съм доволен от това, което видях. Казваш показвали само Митсубишита, а иначе какво показват? Колите на Вуйол, Росети, Басо и " за цвят" на някой друг , в повечето случаи за по стотни от секундата в кадър. В този смисъл това, че гледах повече автомобили от класическата група Н ми дойде добре. Иначе мнението ми като цяло е, че Евроспорт не умеят добре да отразяват каквото и да е.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron