Рали Миле Миля 2008

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот plm » Пон Апр 21, 2008 22:55

ох...
Прикачени файлове
-gio_4000.jpg
-gio_4000.jpg (45.68 KiB) Прегледано 5612 пъти
-gio_3985.jpg
-gio_3985.jpg (48.87 KiB) Прегледано 5610 пъти
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот RaPiD » Пон Апр 21, 2008 23:11

Аз още не съм търсил видео и снимки. Пламка ако си открил нещо сподели го моля те. Най-вече клипчета ме интересуват.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот plm » Вто Апр 22, 2008 09:57

plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот tsveti » Вто Апр 22, 2008 17:13

beta_racing написа:Аз пък се дразня на тези, които са заявили европейски шампионат, а няма да го карат......в същото време обаче "взимат" точките на тези, които го карат :roll: Крум кой щеше да е сега.....втори, а ако не броим и Траваля можеше и по-добре да е....... :lol:


Ами да...и аз се дразня.

Отсечките са били направо...на места сухо, на места мокро...
Страхотно рали!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот plm » Сря Апр 23, 2008 23:20

ПЪЛНИЯТ СПИСЪК НА ЗАЯВЕНИТЕ В ECR, НЕ Е ЯСНО КОЙ ОЩЕ МОЖЕ ДА ВЛЕЗЕ
23-04-2008 13:52
МАКАР сегашният списък на заявените пилоти в 56-ото европейско първенство по рали да включва 20 имена и да е най-дългият и силен състав от повече от 20 години насам, не е ясно, дали няма да претърпи добавки. Причината е, че според регулациите на ФИА състезанията ще бъдат зачитани за онези пилоти, които предварително са направили заявка и могат да покрият минимум 6 от десетте кръга.


Това пък означава, че окончателният вариант на участниците ще стане ясен в деня на публикуването на ентри-листа за 65-ото Райд Полски. Защото, ако в него има пилоти, които обявят участието си от Полша до Франция, то сегашният състав ще се разшири.

Засега слуховете говорят, че има най-малко двама италианци, които чакат заявките за Полша, за да заявят европейските си амбиции. Още повече, че по този начин ще имат ясна представа какво е класирането до момента.

Ето и пълният списък на заявените до момента пилоти: Роман Креста (Чех), Ян Копецки (Чех), Михал Соловов (Пол), Волкан Ъшък (Тур), Крум Дончев (България), Корадо Фонтана (Ит), Антонин Тлъстак (Чех), Лука Бети (Ит), Ренато Траваля (Ит), Силил Вошало (Фр), Лука Росети (Ит), Клаудио Кондота (Ит), Юрай Себалч (Хърв), Джандоменико Басо (Ит), Антон Ален (Ит), Джовани Манфринато (Ит), Андреа Агини (Ит), Пиеро Лонги (Ит), Томаш Чопик (Пол).

След Рали 1000 Мили начело в класирането на европейското първенство е Лука Росети (Ит) 32 т., следван от Ренато Траваля (Ит) 19, Антон Ален (Фин) 11, Пиеро Лонги (Ит) 7, Крум Дончев (България) 6, Ян Копецки (Чех), Корадо Фонтана (Ит) 5, Волкан Ъшък (Тур) 4, Андреа Агини (Ит) - 4 т.


Не е изненада- най,най инфо сайта днес публикува тази информация. Формално инфо.
Ален в Италия премина старта с макадамово окачване и веднага отпадна! Копецки няма да кара ЕШ. И т.н. Няма да се повтарям.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот Lubo » Чет Апр 24, 2008 08:55

Така инфото изглежда по-достоверно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това е голяма бъркотия.За преоритет някой ще направят на хитреци,само ми е чудно...... дали няма да глобят някой пилот в края на годината.Някакси много явно се "подиграват" с правилата :? .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Рали Миле Миля 2008

Мнениеот plm » Чет Апр 24, 2008 21:22

Няма да ги глобят. Миналата година в СШ глобяваха здраво/Кронос/ за подобни действия, но тук/сега регламента е друг.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron