Рали Истанбул

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: Рали Истанбул

Мнениеот tsveti » Нед Апр 06, 2008 23:46

V.Milenkov написа:Отново по български тертип докато в отборите на Абарт и Грифоне преди Шейкдауна течеше трескава подготовка и всеки един от механиците се беше насочил и концентрирал над работата си върхо, която върши, то при нашия отбор на Приста Един механик работеше, а другите го гледаха с ръце в джобовете и му говореха за еди коя си пичка, като разбира се отвреме навреме го насочваха с показалец какво да провери......ами с такова отношение към подготовката ако ще и Карлос Сайнц да кара за Приста пак няма видиме резултат.....


Мисля си, че коментарът ти тук бе малко не на място и малко излишен.
Хората се занимават с този спорт от години, със сигурност знаят по-добре от теб как да си вършат работата...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Рали Истанбул

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 07, 2008 00:00

Току що се върнах от ралито. Ще напиша само, че Крум се бори много мъжки - Супер 2000 вървят много, адски много. Крум се бори, но малшансът бе доста голям - в първия ден откачена тръба към интеркулера, днес спука гума още на първата отсечка, а за капак нещо се прецака по задното очакване и колата дойде клекнала отзад с изкривено колело - на последната отсечка. Като цяло обаче, Крум караше с много настроение и това си личеше. Ще напиша едно материалче, по въпроса.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Истанбул

Мнениеот bultrans rally team » Пон Апр 07, 2008 14:19

Вчера се върнахме от Истанбул.Фиа трябва да помисли дали супер2000 и колите от н4 са с еднакви шансове за победа.Крум се бори колкото му позволяваше автомобила.Мисля че супер2000 трябва да е в отделна група,като цяло ралито ми хареса ,много висока средна скорост.Догодина пак съм там.
Аватар
bultrans rally team
 
Мнения: 53
Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 13:46
Местоположение: ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
Име: Александър Атанасов

Re: Рали Истанбул

Мнениеот dudimen » Вто Апр 08, 2008 01:02

накой може ли да ми кажи каква е разликата между N4 S2000 атмосферен мотор 4x4 и N4 4x4 мотор саз турбо компресор ?? koe po dobre ?? коя кола има повичи вартъяшт момент ??
:idea: N4 саз повичи кончета и саз повичи вартъяшт момент , митко как биеше саз група N4 ????
Yagiz avci саз N4 EVO 9 миналата година на рали анкара биеше FOCUS WRC , мисля че не само до колата !!
повичи до каране
жосеф как биеше S2000 саз C2 S1600 !!!!
Аватар
dudimen
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 23:53

Re: Рали Истанбул

Мнениеот plm » Вто Апр 15, 2008 19:18

plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Рали Истанбул

Мнениеот BOXER » Сря Апр 16, 2008 00:55

Аз в момента съм на десктопа със сни мката на Дончев,ама се дразня,че не се личи хубавото жълто,а е излязла по-бледа!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron