Rally Vinho Madeira 2007

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот CricketsFilm » Чет Авг 09, 2007 18:34

....Inserted also OnBoard S.S. 15 of Corrado Fontana and Billy Casazza on:

http://www.cricketsfilm.tv "Corrado Fontana Channel TV"
CricketsFilm - Professional Video in the Sports
http://cricketsfilm.com
CricketsFilm
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пон Яну 01, 2007 23:26
Местоположение: Italy

Мнениеот ventsi » Чет Авг 16, 2007 20:42

Здравейте, приятели на рали спорта. ГОЛЯМ ДЕН за този спорт, нали?!
БЛАГОДАРЯ ТИ, МИТКО! Направи ни щастливи-всички, които обичаме този спорт. И в тази връзка се сещам за т. нар. "разбирачи", за тези, за които няма тайни за скоростните кутии и датчиците. Абе, РН Sport, що за спортист си ти??? Много ми приличаш на едни панчаревски тарикати (Панчарево е село, близко до София, жителите на което казват, че са софиянци). Четейки твоето писание си направих два (2) извода за теб:
1.Ти си много злобен и некомпетентен човек, който не уважава друго мнение и не уважава труда на другите;
2.Нямаш нищо общо с този спорт, тъй като очевидно нямаш представа как се управлява автомобила с този датчик, който служи стартиране на двигателя (питай финландеца ;) ).
Приличаш ми на друг един голям познавач-Сашко Славчев-и той като теб знае за този спорт защото някой му е разказвал (обаче той не е слушал :lol: ), но това не му пречи да пуска контестации за неща от които не разбира. Ти също си настрани от нещата в този спорт...
Аман от сашковци и "разбирачи", вервайте ми !!! :D
ventsi
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 19:25

Мнениеот Danchoni » Съб Авг 25, 2007 15:36

Абе еи отворко PH sport, ти пък голям специалист се извъди, като си толкова компетентен че чак изказваш увереност как и кой плаща на FIA, по реда на логиката трябва да разбираме че си вътрешен човек, работиш в централата на FIA, и Мауро сигурно на теб ти дава кинтите аааа,кажи бе селтак. АУУУУУУ по смешно изказване не бях чувал, много се смея в момента. А това ти ли беше дето намеси и БГ шампионата, тука ми стана още по смешен, ми представи си тая кола няма загуба в състезания в БГ, що ли, ми представи си че е напълно възможно това да идва от добра подготовка на пилот и автомобил заедно с екипа като цяло, що не си помислиш за това. Що не се сетиха да пускат контестации преди българия ами тогава всички наведнъж. Едно да ти кажа, интресът като цяло е насочен изцяло към това рали, аа ааа сетихте ли се, а другото е че не може то всички да карат едни и същи коли и Митко да им прави такива разлики, невъзможно е то това да се случи според някои хора. НАПЪЛНО е възможно а и то се видя, те хората от FIA си изказаха по въпроса. А сега на ЕRC, не отричам Траваля е голям пилот,може би и почти съм сигурен че щеше да напъне яко Митко на България ако всичко беше Ок, е напъна го на МЕдеира,ако му слагаше, нали това се чудеше момко къв пилот е Траваля и къв е Митко, и накрая кво стана, фалшиво ЕВО 9 и моженгии с турбото.Достатачно ли бях изчерпателен или искаш още да си говорим брато или ся ша ми кажеш че точките и класирането за ERC, пак благорарени на дрисливия датчик са станали ахахахха не ставай смешен, макар че вече всеки го разбра това. Айде с здраве !!!
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Предишна

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron