Rally Vinho Madeira 2007

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот beta_racing » Пет Авг 03, 2007 14:58

И на мен преди половин час един приятел от Португалия ми писа, че Митко е отпаднал заради проблеми със скоростите...жалко :?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Lubo » Пет Авг 03, 2007 15:06

Счупена скоростна кутия.Няма да карат по системата суперрали,защото нямали да им дадат точки :shock: ,а не си заслужава да хабят ресурсите си.Не знам.........така им били казали ТАМ :( .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот siky » Пет Авг 03, 2007 15:18

Кофти работа :evil:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Мнениеот xborox » Пет Авг 03, 2007 16:07

Проблем в скоростната кутия за Илиев на 4-ия етап и отпада. Жалко...
xborox
 
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 14:43
Местоположение: София
Име: Борислав Петров

Мнениеот driver » Пет Авг 03, 2007 17:41

Ами доста неприятна новина за тима на Митко Илиев нито за евроепейкия нито за нашия шампинат ... но за съжаление и това го има в спорта никой не е застрахован все пак това си е техника която никой неможе да предвиди кога ще го предаде!
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот MARVI » Пет Авг 03, 2007 23:31

Току що завърши репортажът за Рали Вино де Мадейра по Европорт. Нито една дума за Илиев! Защо ли? :roll: :roll: :roll:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот FX7 » Съб Авг 04, 2007 01:07

Незнаеме ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Radiomen » Съб Авг 04, 2007 13:42

Някой по време на рали "България" се беше изцепил с нещо от сорта "абе къв е тоя Траваля ???" е сега ако е гледал репортажа от вчера никога повече няма да задава тъпи въпроси. Колкото до Митко, всеки който е поне малко наясно със спорта ще се досети каква е повредата, защото и да не се налагаше да участва по системата суперрали пак нямаше да вземе точки.
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

мн ..ясно за повредата ..

Мнениеот miromobil1 » Съб Авг 04, 2007 18:16

:arrow: мн ..ясно за повредата .. стана фокуса ала царски ..... / :) :wink:
но у нас и керемидите помагали за рали БГ ...ама навън ....? :!:
Rally fen :))
miromobil1
 
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 14:37
Местоположение: PLOVDIV
Име: Мирослав иванов

Мнениеот Madvanko » Съб Авг 04, 2007 18:23

Това за Траваля го казах аз ,но идеята беше че от прехвален пилот направи едно голямо нищо на България,не си ме разбрал правилно :lol:
Аватар
Madvanko
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 10:34
Местоположение: VARNA
Име: Иван Добрев

Мнениеот Radiomen » Съб Авг 04, 2007 18:52

Madvanko написа:Това за Траваля го казах аз ,но идеята беше че от прехвален пилот направи едно голямо нищо на България,не си ме разбрал правилно :lol:


ОК съгласен :D Ако нещо съм те обидил извинявай.Но за разлика от нашето момче той наистина имаше проблеми.Иначе победата на бълагрин щеше да се отложи за неопределено време, пак ;) Нека да бъдем реалисти а и Rally Vinho da Madeira го показва.
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот speedline » Съб Авг 04, 2007 20:42

Radiomen написа:Някой по време на рали "България" се беше изцепил с нещо от сорта "абе къв е тоя Траваля ???" е сега ако е гледал репортажа от вчера никога повече няма да задава тъпи въпроси. Колкото до Митко, всеки който е поне малко наясно със спорта ще се досети каква е повредата, защото и да не се налагаше да участва по системата суперрали пак нямаше да вземе точки.


Митко е карал етапа в четвъртък с грешни настройки. След това първите етапи в петък е започнал да влиза в кондиция и както сам можеш да видиш се е изкачвал постепенно напред, като етап преди да отпадне беше на осмо място в генералното класиране на ралито и на четвърто в ERC . Е все пак "Мадейра" е сочено като състезанието с най-тежка конкуренция - топ пилотите от ERC и IRC, елита на Португалия. Но щом на теб постигнатото ти се вижда нищожно, значи може би е така. Предполагам от срам за постигнатите "слаби" резултати реши да каже, че се е строшила скоростната кутия.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот speedline » Нед Авг 05, 2007 10:18

По традиция в Европейския шампионат (след рали "България") май е започнало едно голямо търсене на "фалшиви" автомобили. Пиша "фалшиви" по този начин, понеже все повече от хората, разбиращи от спорта по света казват, че в колите от група N започва да се търси нещо фалшиво, само когато бият автомобили от клас S2000. Просто такива резултати не са удобни на пилотите. Вчера Траваля завърши на 2-ро място в ралито (победител стана Басо) и на първо място сред пилотите в ERC.

След финала се оказва, че Траваля е дисквалифициран...
Причината е в турбото...

В доклада на техническия делегат се казва, че преди прегрупирането в сервиз G, едната от тръбите на турбото, свързваща регулатора на налягането на турбото е била откачена.

Така се решава: Кола номер 5(Ренато Траваля) да бъде дисквалифицирана заради несъответствие на вида и със Статия/Приложение 254/6.1.

Съперниците са му напомнили, че той може да обжалва решеното от комисарите, позовавайки се на Статия 180 и според International Sporting code.

За България не мога да кажа, че проблема с търсенето на фалшив Лансер е бил за улеснение на някой от чужденците, с повече пари и по-добра кола да спечели. Но след рали "Ypres" и "Vihno Madeira" започва да ми се струва, че някой отбори не се спират пред нищо за да печелят.

Интересно ще е в Чехия след 20 дни - там Креста и Пех с техните Лансери ще бъдат много по-бързи от пилотите с автомобили S2000. И май пак ще се търси под вола теле. Току виж тази година ралито се спечели от чужденец, след заседание на комисарите, няколко часа след финала на ралито.

И между другото - Ойеда е получил чужда неразрешена помощ на португалското рали. ФИА не взема отношение - резултат му се приема за валиден и толкова.
Прикачени файлове
1806-rtravaglia3.jpg
1806-rtravaglia3.jpg (50 KiB) Прегледано 6889 пъти
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот P.Solberg » Нед Авг 05, 2007 11:04

За някои може, за други - не. Все пак Х Бокс спонсорират Пежо Испания, а ФИА много разчита на Пежо да се върне в спорта, защото става "бедно" около производители. Иначе ми е тъпо за Траваля, просто показа как се кара колата. Иначе ако не му дадът точки, това ще е най-добре за Митко.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот driver » Нед Авг 05, 2007 11:45

Хм... достана интересно се е получило след края ма състезанието .Ама Басо си е невероятен срещу него защо не подадат контестация сляд като ги трепи с такива разлики абе де да знам почнаха вече да ги мислят и те. Сега Траваля си показа какво може и с какво но на някой не им отърва явно ...
Владо не мисля, че трябва да гледаме по тоя начин, ще бъде добре за Митко да ама той отпадна аз съм против това . На България Митко го биеше заради проблеми по калата, който така и не реши.Незнам против съм по тоя начин ние да печелим .КО беше останал Митко в състезанието да съгласен но след като не взема и той точки от там .....
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron