РАЛИ БАРУМ

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот Aaltonen » Нед Авг 26, 2007 15:54

За титлата е още рано. Митко спечели миналата година в Гърция, но пък Охеда отпадна на Антиб, пак така на последната отсечка. Митко обаче не е карал там, така че ще видим . Според мен все още има шанс. Жалко, при наличието на толкова силни коли и пилоти, Митко и Янаки се бориха здраво. Яндик и той отпадна на последната отсечка.
Aaltonen
 
Мнения: 52
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 09:16
Местоположение: Varna
Име: Свилен Маринов

Мнениеот CricketsFilm » Нед Авг 26, 2007 16:03

Inserted new video with interview, onboars, ect. on

http://www.cricketsfilm.tv "Corrado Fontana Channel TV"
CricketsFilm - Professional Video in the Sports
http://cricketsfilm.com
CricketsFilm
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пон Яну 01, 2007 23:26
Местоположение: Italy

Мнениеот RaPiD » Нед Авг 26, 2007 17:53

Кво става бе, тая кола като излезе в чужбина и почва да се чупи!? Тука се е първи и без проблеми пък навън е обратното. Странна работа. :roll: :roll:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

SS3 ot minalata godina

Мнениеот lalala » Нед Авг 26, 2007 18:25

lalala
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 18:18

Мнениеот Danchoni » Нед Авг 26, 2007 18:53

Ама къв е проблема някой знае ли? Бахти късмета еииии, прибираше бая точки Митко, и щеше да стане много интересно до края, но уви. Евала за борбата и карането.
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Мнениеот P.Solberg » Нед Авг 26, 2007 18:59

Отново както и в Португалия - скоростна кутия.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Danchoni » Нед Авг 26, 2007 19:06

Оффф пак ли, те не я смениха с нова а сложиха ревизирана, простро новата не успя да пристигне навреме, жалко, но най гадното е че стана всичко в последния етап.
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Мнениеот txl » Нед Авг 26, 2007 19:17

На сайта на Барум пише скоростна кутия. Прибираше 4 точки. На колкото места търся класиране за шампионата, толкова различни варианти намирам. Във всеки случай Ойеда вече е много напред и прави сериозна заявка за титлата. Жозеф настига Митко и ще е интересна борбата между тях. Много зависи и какво ще е участието в последните два кръга от шампионата - Елпа и Антиб, и двата не са част от IRC. Но Ойеда и Вуилоз ще трябва да стартират и в двата, ако искат да получат класиране в ЕРШ (необходими са минимум 6 старта). Така че като нищо могат да вземат първите две места в шампионата.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот sastezatelia » Нед Авг 26, 2007 19:47

Асене не ти ли омръзна бе братче......................
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот jolian » Нед Авг 26, 2007 19:48

Малко видео от Барум http://www.mediasport.cz/rally-cz/videa
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Мнениеот chefo » Нед Авг 26, 2007 21:25

RaPiD написа:Кво става бе, тая кола като излезе в чужбина и почва да се чупи!? Тука се е първи и без проблеми пък навън е обратното. Странна работа. :roll: :roll:


Знам накъде биеш...тъпо е,но си е твое мнение! ! !
Един българин да спечели нашето най-голямо рали и го изядохме...и продължаваме да го ядем!!!
Последна промяна chefo на Пон Авг 27, 2007 00:00, променена общо 1 път
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот RaPiD » Нед Авг 26, 2007 21:51

Добре бе, какво толкова казах. Не е ли така - аз не си измислям. Просто у нас никога не се беше чупил, а сега две състезания поред се се чупи. Кво съм виновен аз. Не съм канибал, че да го ям Митака. :lol: :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Danchoni » Нед Авг 26, 2007 23:27

Никой не е казал че си. Просто някой хора може да почнат да си измислят някви варианти и да изказват тъпи мнения за прочутия датчик и т. н , не е ли нормално в две състезание едно и също нешо да издаде багажа, няма да е първия нито последния, на всеки се случва.
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Мнениеот Lubo » Пон Авг 27, 2007 09:23

Наистина е странно,че последните години се чупи само на вън.Как да го коментирам...............егати каръка,точно там където трябва да има късмет,точно там господ му бие шута.Тъпо.Все пак има някакъв смисъл в думите:на всеки се случва.Ама толкова често :twisted: :twisted: :twisted: ,не е честно.

________________________________________________________
Много силно рали за Митко,като изключим последния етап.Креста можеше и да спечели,но ............ не е вечерял с попа :lol: .Същото важи и за Лоакс.
Аз лично много се кефя:двете Пежа и Пех в тройката.Бих казал,че направо съм екстрасенс в прогнозите :lol: :lol: :lol: .
Пежо са явно по силните Супери и единствения начин да им се противопоставят от Фиат е да направят четири клонинга на Басо(а може и повече,че като се счупи едната кола...........) :lol: :lol: :lol: :lol: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Lubo » Пон Авг 27, 2007 09:48

Пежо спорт Испания нямат по програма стартове в Елпа и Антиб.Мисля,че няма да стартират..........те не дойдоха когато имаха дупка в програмата на България,а едвали сега ще се засилят в шампионата.
Резултати..........тъпо,но няма как да има-никой не знае колко точки са взели и Траваля и Оиеда и сие.Накрая,ако Пежо не участват в 6 кръга техните точки отиват в следващите.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron