INa Croatia Delta rally

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот RaPiD » Сря Май 16, 2007 22:29

От никой не го наема, негово си е.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Rally Fan » Сря Май 16, 2007 22:42

P.Solberg написа:Доколкото аз имам информация, ще си го правят Мицубишито.

В началото се беше чуло, че щял от Стец да го наема, но .... сега незнам в каква насока са тръгнали нещата?! :roll:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот speedline » Сря Май 16, 2007 23:05

Инфото което имам аз е, че Стец е казал, че ще даде автомобил на Козлеков за Еврокръговете а на Крум за макадовите ралита - Райд Полски. За Хърватска Лансера е напълно нов! Подготвен е от бившия хърватски шампион Дарко Пелян!

Иначе ралито се провежда изцяло на планински отсечки, като по-голямата част от тях ще се карат на спускане и според хърватските фенове това ще даде предимство на Жан Жозеф. Също така състезанието е характерно с много тесните си етапи. Другите етапи са супер бързи. Най-трудния от тях е "Будиняк". Половината от него е изкачване, другата половина пускане, като етапа има над 1 000 завоя. Ще има и етап в Загреб. Йереб няма да участва, понеже ще кара на Акрополис. Няма да го има и Пех по неизвестни за сега причини.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот MARVI » Сря Май 16, 2007 23:21

Rally Fan написа:Не само Митко и Крум май ще участват, до колкото разбрах и Ради има намерение да кара там, за нещо като тест на новата 9-ка от Стец...


Rally Fan извинявай,не искам да прозвучи като заяждане,но стига с тези тестове,престанете.Отивам на голямо Европейско Рали да си тествам колата.Ами като искаш да я тестваш,отиваш на Мухово и ако искаш цял месец си я тествай,ама да кажеш отивам на рали да тествам е едно от най-най-тъпите оправдания :roll: Та по въпроса за ралито,ще бъде наистина много интересно.Има много класни пилоти,а чехите също могат да карат.Да видим какво ще стане :)
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Rally Fan » Сря Май 16, 2007 23:42

MARVI написа:
Rally Fan написа:Не само Митко и Крум май ще участват, до колкото разбрах и Ради има намерение да кара там, за нещо като тест на новата 9-ка от Стец...


Rally Fan извинявай,не искам да прозвучи като заяждане,но стига с тези тестове,престанете.Отивам на голямо Европейско Рали да си тествам колата.Ами като искаш да я тестваш,отиваш на Мухово и ако искаш цял месец си я тествай,ама да кажеш отивам на рали да тествам е едно от най-най-тъпите оправдания :roll: Та по въпроса за ралито,ще бъде наистина много интересно.Има много класни пилоти,а чехите също могат да карат.Да видим какво ще стане :)


Значи, това за тест-а...не съм си го съчинил от мене си, споделям информацията 1:1 както съм я получил, съответно и обръщението ти не трябва да е към мен, а лично към Ради или към мениджъра му, но и предполагам тезата, че не си знаел това. Колкото до Тестовете, като цяло.... няма по-хубаво нещо от това да тестваш автомобил на едно рали (без да има значение колко е голямо то, тестът според зависи къде се проведе от това, какви са ти целите в даден шампионат,още по-хубаво, ако не гониш Европейски шампионат а именно на кръг от него да можеш да си поготвиш автомобила,щом имаш възможност, не виждам какъв е проблема), предполагам, че знаеш това. За Тестовете на Мухово..там ще си затворя очите и ще се направя, че не съм го прочел. Единствения чех , който ще кара на ИНА Делта..е Тлустяк...други не виждам.
П.С. Изобщо не го възприемам като заяждане, а като съвсем делови и целенасочен спор.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот MARVI » Чет Май 17, 2007 01:43

Rally Fan написа:Значи, това за тест-а...не съм си го съчинил от мене си, споделям информацията 1:1 както съм я получил, съответно и обръщението ти не трябва да е към мен, а лично към Ради или към мениджъра му, но и предполагам тезата, че не си знаел това.


Да не знаех за това,както и предполагам и останалите тук, за това моля те конкретизирай и цитирай източника на информация в своите постове за в бъдеще,ако обичаш :)

П.С. - аз лично незнаех,че работиш в телеграфна агенция и взимаш информация за всички и за всичко от извора (шега) :lol: :lol:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Rally Fan » Чет Май 17, 2007 02:28

MARVI написа:
Rally Fan написа:Значи, това за тест-а...не съм си го съчинил от мене си, споделям информацията 1:1 както съм я получил, съответно и обръщението ти не трябва да е към мен, а лично към Ради или към мениджъра му, но и предполагам тезата, че не си знаел това.


Да не знаех за това,както и предполагам и останалите тук, за това моля те конкретизирай и цитирай източника на информация в своите постове за в бъдеще,ако обичаш :)

П.С. - аз лично незнаех,че работиш в телеграфна агенция и взимаш информация за всички и за всичко от извора (шега) :lol: :lol:


Предпочитам т.нар. извор, да остане в тайна за сега,а и не считам, че е особенно важно да се знае самоличността му.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот Goran Saric » Чет Май 17, 2007 10:24

Историјата от рели INA Delta на

http://www.automagazin.co.yu/sport.php? ... aci%20reli
Аватар
Goran Saric
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 20:36
Местоположение: Serbia

Мнениеот Rally Fan » Чет Май 17, 2007 11:48

Goran Saric написа:Историјата от рели INA Delta на

http://www.automagazin.co.yu/sport.php? ... aci%20reli


Хвала, Горане... :lol:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот MARVI » Съб Май 19, 2007 00:06

Rally Fan написа: Единствения чех , който ще кара на ИНА Делта..е Тлустяк...други не виждам.


А след Тлустяк какви са ?????????????????? Имам предвид екипажа :wink:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот speedline » Сря Май 23, 2007 20:33

Хърватите твърдят, че днес Танев е катастрофирал тежко с тренировъчната Импреза на етапа Прешивица. Според тях го очаква наказание. Бил е видян около 4-5 пъти да кара на тренировки, при позволени 3.
Днес Крум е казал, че не е виждал колата до сега и не я е карал а на снимката от обяд тя вече е обагрена с цветовете на отбора и регистрирана в БГ.
Ето и една - две снимки от днес
Прикачени файлове
Krum Croatia.jpg
Krum Croatia.jpg (186.2 KiB) Прегледано 7973 пъти
Mitko Croatia.jpg
Mitko Croatia.jpg (182 KiB) Прегледано 7997 пъти
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот POWER » Сря Май 23, 2007 23:11

какво ще кажете за тоя материал?

http://www.automagazin.co.yu/sport.php? ... zak%20udes
Аватар
POWER
 
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Апр 03, 2007 11:56
Местоположение: plovdiv

Мнениеот RaPiD » Сря Май 23, 2007 23:54

Малеее, разбили са се направо, дано са добре. Субито е тоталка като го гледам. Много зверска катастрофа е било.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот P.Solberg » Чет Май 24, 2007 00:18

Добре, че е бил ролбара. Иначе не искам да си помисля, какво щеше да се случи.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Madvanko » Чет Май 24, 2007 00:35

Е така ли се тренира бе баце :cry:
Аватар
Madvanko
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 10:34
Местоположение: VARNA
Име: Иван Добрев

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron