Vodno (Macedonia) 4-6.05.2007

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Vodno (Macedonia) 4-6.05.2007

Мнениеот Katz » Вто Апр 17, 2007 16:28

Programa za Vodno 2007

Petok 4.5.2007

12:00-17:00 Verifikacija i tehnicki pregled

Sabota 5.5.2007

10:00-12:30 Sloboden trening
13:00-16:30 Oficijalen trening

Nedela 6.5.2007

10:30-12:30 Trka - 1.
13:30-16:00 Trka - 2.
18:00 Proglasuvanje
Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки

Мнениеот Katz » Вто Апр 17, 2007 16:30

Sastezaieto se boduva za:

FIA International Hill Climb Challenge
FIA European Hill Climb Cup
FIA-CEZ Hill-Climb-Trophy (+historic)
Alpe Adria Valvoline Cup
Sampionat na Makedonija vo avtomobilizam na ridski pateki
Sampionat Srbije na brdske staze
Sampionat Crne Gore na brdske staze
Međunarodno regionalno prvenstvo Republike Hrvatske
Прикачени файлове
Regulations_Supplementary_Vodno_2007.doc
(77 KiB) 194 пъти
Application_form_Vodno_2007.doc
(125 KiB) 179 пъти
Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки

Мнениеот Rally_Eon » Вто Апр 17, 2007 18:31

epa dobro
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот Katz » Пон Май 07, 2007 20:22

Klasirane

1 37 HERNADI Laszlo H +3000ccm A Fonix Motorsport BMW M3 1:59.89 1:59.86 3:59.75
2 100 LUCIC Petar CG -2000ccm N AMK Budva HONDA Civic Type R 2:02.30 2:02.12 4:04.42
3 103 MUJKIC Narcis HR +3000ccm N AK Dubrava SUBARU Impreza 2:02.94 2:03.95 4:06.89
4 98 KUNCER Franjo MK D/E2 Castrol Primo Racing COLONI SN 01 2:15.41 1:51.50 4:06.91
5 96 DIMITRIEVIC Dejan HR -2000ccm N AK Dubrava RENAULT Clio Sport 2:03.27 2:04.57 4:07.84
6 39 BAKRAC Danko CG ST AMK Buducnost VAUXHALL Vectra ST 2:11.92 1:56.33 4:08.25
7 101 RADOLA Sasa HR -2000ccm N AK Pula-Rovinj HONDA Civic Type R 2:04.70 2:06.56 4:11.26
8 106 RAICEVIC Balsa CG SP AMK Elektronik M PEUGEOT 306 2:06.99 2:04.90 4:11.89
9 95 BUTORAC Dino HR -2000ccm N AMK Matulji Racing RENAULT Clio RS 2:06.69 2:08.89 4:15.58
10 94 BULATOVIC Dejan CG -2000ccm N AMK B.Smiljanic HONDA Civic Type R 2:08.04 2:07.82 4:15.86
11 40 JOSIPOVIC Miroslav BIH ST AK Optima OPEL Vectra ST 2:12.76 2:05.85 4:18.61
12 104 BANICEVIC Zeljko CG SP AMK B.Smiljanic HONDA Integra 2:12.99 2:07.07 4:20.06
13 102 PETROVIC Srdjan SRB -2000ccm N ASK Pstt GAGA Ford RENAULT Clio RS 2:10.57 2:10.14 4:20.71
14 116 BALDOUNIS George GR -2000ccm E1 Volos FORD Escort Hobby 2:05.79 2:16.52 4:22.31
15 109 CVETIC Vitomir SRB -1600ccm E1 ASK Mogul RT VW Golf 2:10.02 2:14.00 4:24.02
16 72 GJORGJEVIC Aleksandar MK SP Motorsport Koni RENAULT Clio 2:13.09 2:12.63 4:25.72
17 36 SELEMBA Boris SRB -2000ccm A ASK Mogul RT OPEL Astra GSI 2:14.38 2:13.79 4:28.17
18 58 PRODANOV Nikola MK -1600ccm E1 Skopje HONDA Civic 2:10.88 2:17.66 4:28.54
19 52 STOJANOV Dejan MK -1600ccm E1 Skopje ZASTAVA Yugo Hobby 2:11.06 2:18.63 4:29.69
20 65 VUJACIC Mirko CG -1400ccm N AMK Kilkas PEUGEOT 106 Rally 2:14.84 2:15.85 4:30.69
21 47 BOGDANOVIC Ljubo CG -1400ccm N AMK Lovcen PEUGEOT 106 Rally 2:14.94 2:15.91 4:30.85
22 75 TRAJKOVSKI Slobodan MK -2000ccm N Prilepec FORD Escort 2:15.06 2:16.02 4:31.08
23 20 BORKOVIC Dusan SRB -1400ccm A ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:17.37 2:15.19 4:32.56
24 115 KONSTANTINIDIS Janis GR -2000ccm E1 Lav-Veria PEUGEOT 205 2:13.17 2:20.04 4:33.21
25 66 TERZIC Zarko SRB -1400ccm N AK Optima PEUGEOT 106 Rally 2:16.09 2:17.26 4:33.35
26 41 KOSTOVSKI Stevo MK -1400ccm N Prilepec PEUGEOT 106 Rally 2:16.00 2:17.95 4:33.95
27 110 MICANOVIC Dragan SRB -1600ccm E1 ASK Mogul RT VW Scirocco 2:14.03 2:20.11 4:34.14
28 33 MASANOVIC Vlatko CG -1400ccm A AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 1.3 2:18.45 2:16.40 4:34.85
29 74 DANILOV Gjorgji MK SP Castrol Primo Racing RENAULT Megane Coupe 2:19.60 2:16.07 4:35.67
30 1 STEFANOVSKI Igor MK -1400ccm A Skopje ZASTAVA Yugo 2:17.89 2:17.88 4:35.77
31 9 TRENESKI Vladimir MK -1400ccm A Prilepec ZASTAVA Yugo 2:18.03 2:18.28 4:36.31
32 28 PANTELIC Aleksandar SRB -1400ccm A ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:19.23 2:17.52 4:36.75
33 24 VUJOVIC Vladimir CG -1400ccm A AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 2:18.06 2:19.10 4:37.16
34 93 STOJANOVA Olga BG -1600ccm N Diamo OPEL Corsa 2:19.09 2:18.18 4:37.27
35 114 JUGOVIC Hrvoje BIH -2000ccm E1 AK Optima ALFA ROMEO 156 2:15.30 2:22.17 4:37.47
36 121 DOJCINOVIC Goran BIH -1400ccm N SAK Tehnosint PEUGEOT 106 Rally 2:18.44 2:19.29 4:37.73
37 25 ZUBER Ivan CG -1400ccm A AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 2:19.20 2:18.91 4:38.11
38 3 DAVIDOVSKI Viktor MK -1400ccm A Castrol Primo Racing ZASTAVA Yugo 2:19.58 2:19.50 4:39.08
39 90 TOROMAN Sasa SRB -1400ccm A ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:20.75 2:19.89 4:40.64
40 64 VIDOSAVLJEVIC Aleksandar SRB -1400ccm N ASK Pstt GAGA Ford PEUGEOT 106 Rally 2:18.43 2:23.68 4:42.11
41 5 BOGATINOVSKI Igor MK -1400ccm A Lopen ZASTAVA Yugo 2:21.56 2:20.88 4:42.44
42 99 QUBRELI Nedzat CG D/E2 AMK Mladost DALARA F391 2:32.93 2:10.14 4:43.07
43 108 SOLJIC Mladen BIH -1400ccm E1 AK Optima ZASTAVA Yugo Hobby 2:13.90 2:29.41 4:43.31
44 21 COLOVIC Dejan SRB -1400ccm A ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:22.31 2:21.25 4:43.56
45 17 NAKOVSKI Vlatko MK -1400ccm A Prosport Skopje ZASTAVA Yugo 2:22.18 2:21.58 4:43.76
46 62 RADONJIC Ranko CG -1400ccm N AMK Elektronik M PEUGEOT 106 Rally 2:22.37 2:21.49 4:43.86
47 55 AHMET Orhan MK -1600ccm E1 Uno Racing Team ZASTAVA Yugo Hobby 2:16.89 2:28.42 4:45.31
48 42 DIMUSEVSKI Vladimir MK -1400ccm N Castrol Primo Racing PEUGEOT 106 Rally 2:20.76 2:25.20 4:45.96
49 4 JACEV Goran MK -1400ccm A Castrol Primo Racing ZASTAVA Yugo 2:23.93 2:22.16 4:46.09
50 27 TOROMAN Goran SRB -1400ccm A ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:21.99 2:24.14 4:46.13
51 43 VELKOVSKI Mario MK -1400ccm N Castrol Primo Racing PEUGEOT 106 Rally 2:21.94 2:24.77 4:46.71
52 8 POPEVSKI Nikola MK -1400ccm A Avtoklinika ZASTAVA Yugo 2:24.82 2:22.58 4:47.40
53 48 BOZOVIC Miodrag CG -1400ccm N AMK Kilkas PEUGEOT 106 Rally 2:20.95 2:26.63 4:47.58
54 6 TODOROVSKI Aleksandar MK -1400ccm A AMK Siti ZASTAVA Yugo 2:26.47 2:23.73 4:50.20
55 51 DIMITROVSKI Blagoja MK -1600ccm E1 Avtoklinika VW Golf I 2:15.39 2:35.15 4:50.54
56 23 MARKOVIC Rajko CG -1400ccm A AMK Kilkas ZASTAVA Yugo 2:24.79 2:25.92 4:50.71
57 26 BRKIC Milos SRB -1400ccm A ASK Balkan ZASTAVA Yugo 2:26.66 2:24.22 4:50.88
58 124 RAMANI Ismet MK -1600ccm E1 Uno Racing Team VW Golf I 2:19.24 2:32.34 4:51.58
59 118 BODNARUK Kresimir BIH +2000ccm E1 AK Autosport BMW 320 2:20.52 2:33.32 4:53.84
60 30 JABLAN Bozidar CG -1600ccm E1 AMK Lovcen ZASTAVA Yugo Hobby 2:17.43 2:37.80 4:55.23
61 83 GAVRILOVSKI Dimitar MK -2000ccm E1 AMK Pulstars 9177 OPEL Astra 2:27.33 2:29.03 4:56.36
62 49 BOZOVIC Zeljko CG -1400ccm N AMK Extreme PEUGEOT 106 Rally 2:20.67 2:36.01 4:56.68
63 11 PEPELAROVSKI Nebojsa MK -1400ccm A AMK Siti ZASTAVA Yugo 2:29.17 2:27.58 4:56.75
64 32 MARKOVIC Nikola CG -1400ccm A AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 1.3 2:29.56 2:27.88 4:57.44
65 128 SUBOTIC Momir SRB -1400ccm E1 Herc SUZUKI Swift 2:22.81 2:37.37 5:00.18
66 123 RAZNJATOVIC Miso CG -1600ccm E1 AMK Lovcen ZASTAVA Yugo Hobby 2:27.87 2:34.45 5:02.32
67 87 MUGOSA Slobodan CG -1400ccm N AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 2:31.67 2:31.38 5:03.05
68 68 BANOVIC Zoran CG -1400ccm N AMK Elektronik M ZASTAVA Yugo 2:31.58 2:31.64 5:03.22
69 18 AHMET Erhan MK -1400ccm A Uno Racing Team ZASTAVA Yugo 2:33.48 2:31.18 5:04.66
70 70 BOLJEVIC Nebojsa CG -1400ccm N AMK Speed ZASTAVA Yugo 2:31.73 2:33.58 5:05.31
71 92 PAVLICEVIC Marko SRB -1400ccm N ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:31.99 2:33.44 5:05.43
72 15 KRIVOSHEEV Boris MK -1400ccm A Djip Reli Sport ZASTAVA Yugo 2:32.85 2:33.76 5:06.61
73 69 BOLJEVIC Danilo CG -1400ccm N AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 2:32.73 2:34.74 5:07.47
74 12 STOJKOVSKI Aleksandar MK -1400ccm A Skopje ZASTAVA Yugo 2:36.55 2:31.82 5:08.37
75 122 DJUNISIEVIC Zeljko SRB -1400ccm N Herc ZASTAVA Yugo 2:34.06 2:35.33 5:09.39
76 88 SPASOJEVIC Milos SRB -1400ccm N ASK Balkan ZASTAVA Yugo 2:34.00 2:37.62 5:11.62
77 126 SIMIC Nikola SRB -1400ccm N Rid Sport ZASTAVA Yugo 2:36.24 2:38.20 5:14.44
78 80 KAPA Ivan CG -1400ccm N AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 2:37.72 2:38.68 5:16.40
79 127 MANDIC Ivan SRB -1400ccm N ASK Balkan ZASTAVA Yugo 2:36.50 2:40.68 5:17.18
80 79 BOZOVIC Marija CG -1400ccm N AMK Kilkas ZASTAVA Yugo 2:37.83 2:39.77 5:17.60
81 86 MIRANOVIC Miroslav CG -1600ccm E1 AMK Elektronik M ZASTAVA Yugo 2:35.19 2:44.16 5:19.35
82 89 BRKIC Uros SRB -1400ccm N ASK Pstt GAGA Ford ZASTAVA Yugo 2:38.90 2:43.14 5:22.04
83 82 DAVITKOVSKI Hristaki MK -2000ccm E1 Avtoklinika VW Golf 2:43.92 2:43.62 5:27.54
84 31 KAPISODA Mirko CG -1400ccm A AMK Lovcen ZASTAVA Yugo 1.3 2:40.28 2:48.73 5:29.01
85 44 IVANOVSKI Aleksandar MK -1400ccm N Skopje ZASTAVA Yugo 2:36.51 2:53.51 5:30.02
86 73 GEORGIEVSKI Dejan MK -2000ccm E1 Avtoklinika OPEL Astra GSI 2:23.88 10:52.26 13:16.14
Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки

Мнениеот Katz » Пон Май 07, 2007 20:24

Изображение
Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки

Мнениеот Katz » Пон Май 07, 2007 20:28

Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки


Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron