|
||
31° Rally 1000 Miglia
Classifica Assoluta
Dopo P.S. 1
DANIEL BONARA (Km. 4,590)
Tappa 1 (19/20 Aprile 2007)
Pos Num Equipaggio Vettura GC Scuderia Tempo Dist.
1 1 BASSO GIANDOMENICO - DOTTA MITIA Fiat Grande Punto S2000 N4
0:03.43.1 0:00.00.0
2 15 ROSSETTI LUCA - CHIARCOSSI MATTEO Peugeot 207 S2000 N4
0:03.45.4 0:00.02.3
3 16 DALLAVILLA ANDREA - ROCCO TOMMASO Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Ateneo
0:03.45.6 0:00.02.5
4 10 CANTAMESSA LUCA - CAPOLONGO PIERCARLO Mitsubishi Lancer Evo IX N4
0:03.46.5 0:00.03.4
5 12 LONGHI PIERO - IMERITO MAURIZIO Subaru Impreza STI N4 Aimont Racing Team
0:03.47.3 0:00.04.2
6 19 PEREGO ANDREA - DE LUIS DANIELE Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Rubicone Corse
0:03.48.4 0:00.05.3
6 FONTANA CORRADO - CASAZZA RENZO Fiat Grande Punto S2000 N4 Bluthunder Racing
0:03.48.4 0:00.05.3
8 9 TRAVAGLIA RENATO - VERNUCCIO DANIELE Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Rally Project
0:03.48.6 0:00.05.5
9 11 ANDREUCCI PAOLO - ANDREUSSI ANNA Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Mitsubishi Ralliart
0:03.48.7 0:00.05.6
10 21 SOTTILE SANDRO - NARI MARCO Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Hawk Racing Club
0:03.49.1 0:00.06.0
11 22 GIANFICO FABIO - TOLINO ROBERTO Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Rubicone Corse
0:03.51.1 0:00.08.0
20 AGHINI ANDREA - CERRAI MASSIMILIANO Subaru Impreza STI N4
0:03.51.1 0:00.08.0
13 8 ISIK VOLKAN - KARACAR GURAY Fiat Grande Punto S2000 N4 FIAT Motorsport Turkey
0:03.51.5 0:00.08.4
14 5 ILIEV DIMITAR - YANAKIEV YANAKI Mitsubishi Lancer Evo IX N4
0:03.52.1 0:00.09.0
15 18 GAMBA MATTEO - GUZZI GIANCARLA Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Mitsubishi Ralliart
0:03.52.3 0:00.09.2
16 4 SOLOWOW MICHAL - BARAN MACIEK Fiat Grande Punto S2000 N4 Cersanit Rally Team
0:03.52.7 0:00.09.6
17 31 SPINONI ANDREA - SPINONI SERGIO Renault Clio S1600 A6 Mirabella 1000 Miglia
0:03.53.9 0:00.10.8
18 2 JEAN JOSEPH SIMON - BOYERE JACK Citroën C2 S1600 A6 PH-Sport ARA
0:03.54.1 0:00.11.0
19 28 PAIRE IVAN - MANCINI CORRADO Renault Clio S1600 A6 Proservice
0:03.54.8 0:00.11.7
20 27 SIGNOR MARCO - LAMONATO DINO Renault Clio S1600 A6 Millenium
0:03.55.2 0:00.12.1
21 39 RICCI LUIGI - BARUFFA ALBRECHT Subaru Impreza STI N4 Movisport
0:03.56.3 0:00.13.2
22 23 CHENTRE ELWIS - MOMETTI ROBERTO Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Meteco Corse
0:03.56.7 0:00.13.6
23 29 TOSINI LUCA - PEROGLIO ROBERTO Renault Clio S1600 A6 Sport Racing Team
0:03.56.9 0:00.13.8
24 25 CZOPIK TOMASZ - ZAGORII GLIB Volkswagen Polo S2000 N4 Ace Racing
0:03.57.1 0:00.14.0
25 3 DONCHEV KRUM - VALCHEV STOIKO Subaru Impreza STI N4 Prista Oil Rally Team
0:03.57.6 0:00.14.5
26 30 BOTTARELLI MARCO - PIARDI MARCO Renault Clio S1600 A6 Power Car Team
0:03.57.7 0:00.14.6
27 26 GUERRA FABRIZIO - DI CARO BERNARDO Peugeot 206 S1600 A6
0:03.58.1 0:00.15.0
28 33 MANZINI CRISTIANO - SALVADORI MASSIMO Renault Clio S1600 A6 R.1 Competizioni
0:03.58.4 0:00.15.3
29 40 MEDICI DAVIDE - CICOGNINI MONICA Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Movisport
0:03.58.5 0:00.15.4
30 38 TONONI ROBERTO - COMINI PAOLO Subaru Impreza STI N4 Mirabella 1000 Miglia
0:04.00.6 0:00.17.5
31 51 COMINELLI IVAN - MASSA MARCO Renault Clio A7
0:04.00.7 0:00.17.6
32 75 TORLASCO ANDREA - BREGA MICHELE Renault Clio N3 Lanterna Corse
0:04.01.3 0:00.18.2
33 46 NIBOLI GIANLUIGI - GUGLIELMINI FLAVIO Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Rubicone Corse
0:04.06.3 0:00.23.2
34 54 CATTERINA ALESSANDRO - CONCARO MASSIMO Renault Clio A7 Giesse Promotion
0:04.07.2 0:00.24.1
35 88 TONINELLI WILIAM - POLONIOLI MORGAN Renault Clio N3 New Driver Racing
0:04.07.5 0:00.24.4
81 LOZZA EUGENIO - FIORENDI ANTONELLA Renault Clio N3
0:04.07.5 0:00.24.4
37 53 LANCINI NICOLA - FENOLI MANUEL Renault Clio A7 Mirabella 1000 Miglia
0:04.07.9 0:00.24.8
38 59 GUERRATO MASSIMO - BAGGI MARCO Renault Clio A7 Sport Racing Team
0:04.08.1 0:00.25.0
39 49 GUERRA OBERDAN - GUERRA FLAVIO Renault Clio A7 Global Rally
0:04.08.7 0:00.25.6
40 42 DIONISIO ERMANNO - BOERO LORENA Mitsubishi Lancer Evo IX N4
0:04.09.0 0:00.25.9
41 50 CARPELLI GIANLUIGI - GENNARI ALESSANDRO Renault Clio A7 Tommi Motorsport
0:04.09.1 0:00.26.0
42 74 PANATO TIZIANO - PANATO ARNALDO Renault Clio A7 Power Group
0:04.09.7 0:00.26.6
43 77 MAZZOLENI EMILIANO - SPACCASASSI SIMONE Renault Clio N3
0:04.10.1 0:00.27.0
44 87 CAPELLI STEFANO - MARICA VALENTINA Renault Clio N3
0:04.10.2 0:00.27.1
45 95 BALASINA FABIO - GOFFI GIOVANNI Citroën C2 R2 A6 DP Autosport
0:04.10.7 0:00.27.6
46 85 CATTERINA ETTORE - BERISONZI FABIO Peugeot 206 N3 Alberto Alberti
0:04.10.9 0:00.27.8
47 94 BENONI STEFANO - PAPA GILBERTO Citroën C2 R2 A6 Mirabella 1000 Miglia
0:04.11.8 0:00.28.7
24 GATTI DAVIDE - BARONE MAURIZIO Fiat Grande Punto JTD A7
0:04.11.8 0:00.28.7
49 58 ZANELLI JOSAFAT - GRIGIS MIRKO Renault Clio A7
0:04.12.5 0:00.29.4
50 44 VOSA'HLO CYRIL - VERMELOUX CHRISTOPHE Subaru Impreza STI N4 Antibes Rallye Association
0:04.12.6 0:00.29.5
51 37 TLUSTAK ANTONIN - DEDIC VLASTIMIL Citroën Saxo S1600 A6
0:04.12.7 0:00.29.6
52 45 ROSSI EMANUELE - BIANCHI DAVIDE Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Solferino Rally
0:04.13.1 0:00.30.0
53 72 BARESI PAOLO - ROSSI DAVIDE Honda Civic Type-R A7 Sport Racing Team
0:04.14.3 0:00.31.2
54 98 NEMBER GRAZIANO - COSIO MARCO Citroën C2 R2 A6 New Driver Racing
0:04.14.5 0:00.31.4
55 93 BESCHI GIANLUIGI - BONAZZOLI GIANCARLO Peugeot 106 A6 Solferino Rally
0:04.17.5 0:00.34.4
56 34 LOCATELLI MASSIMILIANO - GREGORI GIORDANO Citroën Saxo S1600 A6
0:04.17.7 0:00.34.6
57 84 NOVAGLIO NICOLA - PETISSI EMILIANO Renault Clio N3 Bresciarally
0:04.17.9 0:00.34.8
58 104 BERGOMI ALESSANDRO - BERTELLI SIMONE Peugeot 106 N2 Just Race
0:04.18.4 0:00.35.3
59 82 BENDOTTI GIANPIETRO - MAIFREDINI GIOVANNI Renault Clio N3 Team Speed Race
0:04.18.7 0:00.35.6
60 14 PERICO ALESSANDRO - CARRARA FABRIZIO Peugeot 207 S2000 N4 Twister Corse
0:04.18.8 0:00.35.7
61 78 VERONESI LUCA - MILZA LUCIA Renault Clio N3 Maury Racing Team
0:04.19.8 0:00.36.7
62 48 BETTI LUCA - CUNEO SIMONE Honda Civic Type-R A7
0:04.20.3 0:00.37.2
63 55 MORESCHI PIERLUIGI - BETTONI PIERANGELO Renault Clio A7 Top Rally
0:04.20.9 0:00.37.8
64 47 RAFFETTI FEDERICO - RUFFINI MARCO Mitsubishi Lancer Evo IX N4 Historic Team
0:04.22.0 0:00.38.9
65 91 MUTTI ALESSANDRO - ZORZI ALESSANDRO Peugeot 206 N3 Solferino Rally
0:04.22.4 0:00.39.3
66 90 TIRELLI ROBERTO - PIOVANELLI SIMONE Peugeot 206 N3 Race Team
0:04.22.8 0:00.39.7
67 83 CALDERA YURI - REBOLDI DIEGO Renault Clio N3 Maury Racing Team
0:04.24.0 0:00.40.9
68 105 CARMINATI ROBERTO - GELMINI BRUNO Peugeot 106 N2 Tommi Motorsport
0:04.24.4 0:00.41.3
69 35 ROSSI ROBERTO - MORELLI ANGELO Renault Clio S1600 A6 ACN Forze di Polizia
0:04.25.2 0:00.42.1
70 107 PERINI DANIELE - OLIARI NICOLA Peugeot 106 N2 Tommi Motorsport
0:04.25.8 0:00.42.7
71 106 GALIZIOLI MAURO - MARCHESINI ANDREA Peugeot 106 N2 Just Race
0:04.27.0 0:00.43.9
32 FUGAZZOTTO GIUSEPPE - BOLLITO LISA Citroën C2 S1600 A6 SPA motorsport
0:04.27.0 0:00.43.9
73 80 ZANINI UGO MASSIMO - GIACOMINI GABRIELE Renault Clio N3 Mirabella 1000 Miglia
0:04.29.8 0:00.46.7
74 36 GARGIONI MARCO - BOSIO ROBERTO Citroën C2 S1600 A6 Global Rally
0:04.32.8 0:00.49.7
75 73 CROZZOLI MARCO - LOVISA STEFANO Opel Astra A7 ACN Forze di Polizia
0:04.33.1 0:00.50.0
76 71 TOBIA GIUSEPPE - CURKOVIC MIRKO Opel Astra A7 X 1/9 Team Italia
0:04.33.5 0:00.50.4
77 114 GIRALDO MAURO - DONADI ISIDORO MG ZR 105 N1 Rally Planet
0:04.36.5 0:00.53.4
78 109 GARATTINI PAOLO - MILANI SAMANTHA Citroën Saxo N2 Rally Company
0:04.38.3 0:00.55.2
79 111 FILINI EZIO - FILINI MONICA Peugeot 106 N2 Rally Time
0:04.39.7 0:00.56.6
80 43 NYS PHIL - LAVAERTS JOHN Subaru Impreza STI N4 Renstal Trommelke
0:04.40.1 0:00.57.0
81 103 CORSI SERGIO - MANTOVANI RICCARDO Peugeot 106 A5 4F Corse Badia
0:04.41.9 0:00.58.8
82 102 FIORINI FEDERICO - GIRARDI FRANCESCO Fiat Panda Kit A5 TRT
0:04.44.0 0:01.00.9
83 100 COLOTTI STEFANO - CERESA MARCO Peugeot 106 A5
0:04.44.9 0:01.01.8
84 56 POISSON JEAN MARC - LESIGNE OLIVIER Honda Integra Type-R A7 Antibes Rallye Association
0:04.45.0 0:01.01.9
85 113 GUAGNETTI ERIK - PASOTTI GIORGIO MG ZR 105 N1 Tommi Motorsport
0:04.45.1 0:01.02.0
86 92 ALBINI CLAUDIO - RECCAGNI PAOLO Peugeot 206 N3 DP Autosport
0:04.45.4 0:01.02.3
87 96 CASTOR - AMAXOPOULOS DIMITRI Peugeot 206 A6 Piloti Scuderia Ferrari
0:04.45.5 0:01.02.4
88 108 BENVENUTI MARCO - MALZANI FABIO Peugeot 106 N2 Dierrepi Corse
0:04.48.0 0:01.04.9
89 112 MARZOTTO OSCAR - MARZOTTO LOREDANA Peugeot 106 N2
0:04.52.6 0:01.09.5
90 70 ANDERLONI PIERGIORGIO - CAMERLENGO IVO Peugeot 306 A7 Rally Planet
0:04.57.4 0:01.14.3
91 57 WILDERS MICHEL - AREND DANIELLE Honda Civic Type-R A7 Wilmi Motorsport
0:04.58.5 0:01.15.4
92 110 SMUSSI EMANUELE - CERETTI MAURIZIO Peugeot 106 N2 4F Corse Badia
0:04.58.9 0:01.15.8
93 79 ROGGIANI LUCA - RUGGERI ROBERTO Renault Clio N3 Giesse Promotion
0:05.06.4 0:01.23.3
94 52 GARGIONI MAURO - CALUFETTI TIZIANO Renault Clio A7 Global Rally
0:05.14.4 0:01.31.3
Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта