Рали Миле Миля 21-23 Април-официална тема

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 24, 2006 15:52

Eдна снимчица от Миле миля
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 24, 2006 16:29

На мен тези дискове не ми приличат на много големи ама незнам, нямам чак такава техническа грамотност, пък и не се вижда много ясно :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот rallista » Пон Апр 24, 2006 19:15

"Състезателя" - писна им на всички от твоите пристрастия. В форума има и хора които разбират от този спорт и не им налагай своето мнение. Изказа го веднъж. Стига. Всеки има право на мнение. За това се прави дискусия. Всеки да каже какво мисли. И не всеки с различно от твоето мнение е враг. Някои харесват Ясен, други Крум, Данчони, Танев, Козлеков или някой друг.
А къде щеше да е твоя Митко ако караха до края Тражаля, Лонги, Навара, Кунико и много други. Мисли и анализирай. Виж и резултатите. Те не говорят в твоя полза.
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 24, 2006 20:05

Принципно не е така, защото и отпадането влиза в играта. Специално за Траваля негова грешка го правали. За другите - техниката. Има го в играта и това, но според мен Ачо спри с излишните нападки, щото тук в тази тема никой нищо лошо не е казал за Митко. Напротив, всички се обединиха около това, че кара много хубаво и т.н. Сам каза, че Митко и Янаки няма да гонят класиране и въпреки това направиха впечатляващи резултати, дали със или без спирачките няма никакво значение. Важен е успеха, който постигнаха и че отново защитиха името на България. Стига сме говорили глупости в този форум, нека да подкрепяме всички българи, които карат зад граница и толкова. Успех на Крум в рали "Матадор", успех на Митко и Петко Петков в "Турция" и това е. Нека преди всичко да бъдем българи и след това почитатели на един или друг състезател, защото тези момчета си жертват живота за България и нашия кеф.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 24, 2006 20:40

Ето още една
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот rallista » Пон Апр 24, 2006 21:13

За впечатляващи слаби резултати съм съгласен. Никой състезател не отива на рали за да не гони резултати и класиране. Ако е така за какво отива. Тестове се правят на Витоша, Мухово или някаде из Италия. Това, че няма да се гони класиране е застраховка за слаби времена.
Не мислете, че помагате на състезателите като ги изкарвате герои. Всеки тръгнал да се състезава си жертва живота, всички са с различни възможности. Те не го правят за нас, а да се доказват.
Няма значение този които харесваш дали е българин. Ако те кефи Басо, няма да го освиркваш, ако бие Ясен, Митко или Крум. Харесваш някого независимо дали се е провалил или не. Но не го правиш герой, защото има много други добри със същите автомобили, родени таланти.
Бъдете реалисти!!!
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 24, 2006 21:42

rallista прав си приятелю хал хабер си нямам от спорта просто си драскам ей така колкото да си уплатнявам времето :D :D :D :D :D :D
Мисля че съм гледал малко повечко ралита и други нам подобни състезания от теб предвид възрастта ми, но това разбирасе няма значение за теб.
Дали налагам своето мнение незнам, просто показвам фактите такива каквито са, това че на някои не им харесва е друга тема :D :D :D
Нека ако някой е бил миналата година на финала на последната отсечка на Рали България(забравих й името) и ме е познал да ти каже каква ми беше реакцията, а и разбирасе не само моята, когато на финала дойде Басо, аз няма да казвам нека който е бил там да каже, защото в галерията на форума има и снимков материал :D :D :D
Карайте по-спокойно банда, просто леко ви провокирам, а вие яко хващате плувката обаче :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Пон Апр 24, 2006 21:43

Има едно друго нещо, че опт толкова натякване и хвалене за Митко и леки докачливи заяждания, така стават антофеновете на Митко. Митко го уважавам много, добър пилот, пичага, ама точно ей такива като теб като почнат и ми умира коня батка и има хора, които точно заради такива неща стават антиофенове на Митко. Приемай го както искаш, като каране, като заяждане или като съвет, твой си проблем, просто сложи една граница, защото на хората просто им писва, и аз спрях да пиша по-рядко тук, поради причината, че се дъвче едно и също, едно и също и просто ми писва и си викам, що пък да не си отворя тунинг.бг форума, може да прочета някоя и друга интересна темичка с готина дискусия за технически работи, или пък във Фолксваген клуба или пък в Пежо клуб България. А разбери, че никой не е зависим нито от теб, нито от мен в този форум, нито от който и да било, нито пък и от самия форум.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 24, 2006 21:48

А разбери, че никой не е зависим нито от теб, нито от мен в този форум, нито от който и да било, нито пък и от самия форум.
Явно и ти можеш да кажеш нещо умно :!: :!: :!: Подкрепям те в това мнение напълно :!: :!: :!:
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Пон Апр 24, 2006 21:49

Абе аре стига па и ти бе! Писна ми вече, просто нямам думи. Басо като дойде и какво ... и чакай, кажи от кой чорап да почнем с разплитането, че нещо не ми стана ясно, не мога да разбера нас това нещо какво ни ебе!? Ти ли си най-голямата батка бе брато, ае слез на земята, че ми писна не на оная работа, ами незнам на кое вече. Само ти познаваш пилоти и само ти си гледал състезания, а ние ядем доматите с колците. Ти ако ни мислиш за риби, жестоко си сбъркал, хапвали сме плувката, плюс това рибата не хапва плувката, а куката, ама няма значение, да не изпадаме в дискусия за риболов, че ше има да си пиша ... та пак ти казвам, успокой се и спри с тъпите провокации. Явно и азз съм могъл да кажа, нещо умно, ма ти мен за тъпак ли ме имаш, щото незнам, пишките ли ше си мерим, щото нещо не ми се виждаш на нивото ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 24, 2006 21:54

Ами чисто и просто му ръкоплясках и поздравих както направиха и повечето присъстващи, да не кажа всички :D :D :D Същото направихме и с Жозеф и Гераджиев и Митко, и всички които успешно финишираха. Това че дразня няколко човека във форума изобщо не ме интересува. Живеем в свободна държава и всеки има право да пише и казва каквото желае.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Пон Апр 24, 2006 22:00

Само да не почна да си говоря каквото искам, че тогава си нямаш и на представа за какво писане става на въпрос.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот yozwrc » Пон Апр 24, 2006 22:01

Да живеееееее демокрацията :!: :lol:
Аватар
yozwrc
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 01:37
Име: Клечо Клечев

Мнениеот rallista » Пон Апр 24, 2006 22:02

Като стана въпрос за факти, като цяло участието на Илиев е голям провал. Да бяха спрели по рано да не се излагат така. Това да те бият с минута, минута и нещо на класическите отсечки с равностоен автомобил си е направо трагедия.
ФАКТИ - СС 5;9;11;12;15.......... .
Дали се надяват, че някой им вярва за измисления проблем.
Тук се кара яко. Това не е като в световния шампионат, да тръгнат 10 коли в група N и да завършат 3 а след това интервюта колко сме велики.
Това което направи Ясен си беше геройство, а Митко (медийната звезда) си го знаем колко може. :lol: :lol: :lol:
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот K_Power » Пон Апр 24, 2006 22:07

Абе какво демокрация, той май просто е гладен и си търси някой да го натъпче(отвсякъде)!!! "И ти си можел да кажеш нещо умно" - аве ходи се пери ве, писна ми от нек'ви дребни тънки и селски интриганти.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта