Рали Миле Миля 21-23 Април-официална тема

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот rallista » Пон Апр 24, 2006 22:16

"състезателя" - на рали България за какво поздрави Митко, че зареди гориво не където може и всички го видяха но не го декласираха ли?
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 24, 2006 22:39

Еййййй ама как ви е налегнала завистта обачеееееееее :D Лелелелеле :D :D :D
Христо Стоичков го е казал и аз много обичам да го цитирам, "това дето съм го спечелил никой неможе да ми го вземе"
Същата работа е и с Митко Илиев. Единствения българин с подиум в световния рали шампионат в група Н :D :D :D
Няма антифенове на Митко а :?: :?: :?: :D :D :D
Последна промяна sastezatelia на Пон Апр 24, 2006 22:40, променена общо 1 път
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот PAS_RALLY » Пон Апр 24, 2006 22:39

Владо състезанието си е състезание неможе Шумен да бъде като за Данчони все едно аз да викам рали София си е като за Танев :wink: или пък или пък Василев все да печелеше Сливен :wink: или рали България да бъде за всички Софиянци домашно :wink:
(неискам сега тук всички д а почнат да ми викат да ама еди си кво просто това си е мойто мнение за нещата)
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот damon » Пон Апр 24, 2006 22:54

rallista в този спор ти реагираш по същия начин като състезателя само че с обратен знак. Очевидно си фен на Ясен и Дилян в което няма нищо лошо, но не прави така, че те да спечелят "антифенове"! :wink: Гледайте по-отвисоко и по-обективно на ставащото и всичко ще е ок.
Дори и при първо място критика може да се измисли. Предвид условията Митко и Янаки се представиха добре на Миля Миля, няма защо да изопачаваме фактите.
Съгласен съм с някои, че на такива състезания не може да се ходи "да се тества техниката" само! Това е официалната линия на отбора, това обаче не означава, че не гонят някакви резултати. Според мен няма състезател който да не кара за нищо. Било то и тестването на колата. В случая с Боила те наистина ползваха двете състезания и като тестове на автомобила и оттук нататък ще имат други основни цели...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот rallista » Пон Апр 24, 2006 22:59

По въпроса за единствения българин с подиум от световно първенство.
А ТАНЕВ?
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот BradurS » Пон Апр 24, 2006 23:13

Абе намерете си друга тема да се псувате кат каруцари! Недейте да ДозадРъсТваТе форума с поредните глупости и безмислени спорове!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Dandi » Пон Апр 24, 2006 23:34

rallista написа:По въпроса за единствения българин с подиум от световно първенство.
А ТАНЕВ?

Рали Корсика май не е кръг от група Н (PCWRC) шампионата.
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот damon » Пон Апр 24, 2006 23:39

Dandi написа:
rallista написа:По въпроса за единствения българин с подиум от световно първенство.
А ТАНЕВ?

Рали Корсика май не е кръг от група Н (PCWRC) шампионата.


Не е само това. Митко тогава караше в PCWRC, а Танев никога не е карал в този шампионат. Сравнението е неуместно...
И в темата за Корсика го казах - от всички 10-12 екипажа в Н4 Митко беше най-добрия. Танев също имаше повече опит от останалите.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот FX7 » Вто Апр 25, 2006 00:04

:D :shock: :shock: :shock: Презаташетата са се престарали в тази тема :D . Вместо да изкарат някви времена да видиме за к'во иде реч се пишат глупости ...?
А и за к'ви "антифенове" на Митко говорите господа ?.
То пет коли на кръс , ама Вие отлетяхте много на високо .... А да не говориме , че човека кара сигурно от както е проходил и едва ли има някои с повече състезателни и тренировъчни километра от него !
По скоро , "антифеновете" са антифенове на шмугенриите , а карането му си е каране и няма как да се отрече !.

Но "Говорителя" наистина трябва да се замисли доста сериозно ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот rallista » Вто Апр 25, 2006 08:55

ТЕМАТА Е МИЛЕ МИЛЯ.
Резултатите са известни. Погледнете ги. Анализирайте ги. Общите приказки тук са излишни. В отсечки 5,9,11,12,15 - по дългите Митко го бият с над минута. Ако това е нормално? Добре, че него сложиха по преден номер, щяха да го застигат. Кой какво може, се показва там на отсечките и при голямата конкуренция.
За какви антифенове говорите?
Пишете по темата.
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот EVOsport » Вто Апр 25, 2006 09:32

rallista написа:ТЕМАТА Е МИЛЕ МИЛЯ.
Резултатите са известни. Погледнете ги. Анализирайте ги. Общите приказки тук са излишни. В отсечки 5,9,11,12,15 - по дългите Митко го бият с над минута. Ако това е нормално? Добре, че него сложиха по преден номер, щяха да го застигат. Кой какво може, се показва там на отсечките и при голямата конкуренция.
За какви антифенове говорите?
Пишете по темата.

Вземи прочети темата от начало, защото доста неща не са ти ясни.
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот BradurS » Вто Апр 25, 2006 10:56

Изчакайте ФИАТ рали и ще видим кой кого ще бие с 1 мин... :arrow:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот sastezatelia » Вто Апр 25, 2006 11:07

rallista аз за разлика от теб уважавам абсолютно всички пилоти и свалям шапка на всички, защото те си рискуват живота за нашия кеф, разбирасе и за други цели, но това нас не ни засяга. Мисля че с мненията си до сега аз не съм засегнал никой от пилотите и ако си си направил труда да попрочетеш малко подкрепях Ясен на Монте Карло сигурно повече и от теб :D :D :D Това неисках да го казвам, защото неми е приятно да го споменавам, ама ако трябва да принизяваме пилотите, което мразя можем да кажем нещо и за представянето на Ясен на Монте Карло, но за разлика от теб аз няма да го кажа, защото уважавам гилдията(ако може така да се нарече)
Деймъне немисля че той печели антифенове на Ясен, или пък аз на Митко просто двамата си отстояваме позициите, за което му свалям шапка на човека и мисля че е достойно. Друг е въпроса дали и двамата сме прави или грешим, в тона на господина не ми харесва само това че принизявам успехите на Митко.
На Корсика тази година наистина може би Митко беше най-добрия, но от къде можем да бъдем сигурни.
Когато караше в PWRC и тогава ли беше най-добрия???
Пък за Миле Миля увааваният господин ако беше обърнал внимание в единия от първите етапи дадоха равно време на всички след 25(непомня точно кой автомобил) от което загубиха много Митко. Ама то това не се гледа, то се гледа първата отсечка, с която се стартира ралито :D :D :D
Нищо лично нека гледаме обективно на нещата :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 25, 2006 18:22

Аман от простотии. Квото е било - това е. Толкова са възможностите, такива са класиранията.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот EVOsport » Вто Апр 25, 2006 19:11

P.Solberg написа:Аман от простотии. Квото е било - това е. Толкова са възможностите, такива са класиранията.

А и аз останах с впечатлението от някои ваши изказвания, че колата му не е била напълно подготвена.
:arrow:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта

cron