Рали Миле Миля 21-23 Април-официална тема

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 25, 2006 19:25

Нямам информация дали е била подготвена или не. Важното е, че са имали някакво цел и са я постигнали, според тях. Важното е какво ще стане в "Турция", където конкуренцията е поносима и в българския шампионат. Ето какво казва Паоло Андреучи по повод представянето на чуждите екипажи в Италия:
"The Italian drivers are very good, isn't easy for a foreigner driver to come here and fight with us. But when we go to the other countrys we could fight for the victory like Travaglia and Basso have done last season"
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот ДОКТОРА » Сря Апр 26, 2006 02:07

Много се чудех дали да взема отношение по темата, но това което видях на последната снимка просто ме накара да се изчервя сам пред компютъра.Да те стигне следващият значи до тук те бие с една минута а до края не се знае с колко още.Това за мен си е чиста проба излагация и то голяма.Винаги когато чуя някой да се запъти да ''тества'' в голямо рали давам следното сравнение и сага го повтарям и подчертавам дебело ВСЕ ЕДНО ДА ОТИДЕШ ВЪВ ВИЕНСКАТА ФИЛХАРМОНИЯ И ДА КАЖЕШ ОТИВАМ ДА СЕ УЧА ДА СВИРЯ НА ЦИГУЛКА. Такива уроци Митко взе вече доста. То не беше световен шампионат в гр.'Н',после се учеше и трупаше опит в сурер 1600,сега пък тестове в Корсика,в Италия.Айде стига, не се ли научи вече?Честно казано аз не мога да си представя как ще отидеш и ще кажеш на спонсора си ''виж кво, аз отивам малко да потествам и да потренимам на най-голямото европейско рали.Ще може ли да ми преведеш малко пари''.Това да не си прецениш възможностите и да отидеш и да се излагаш сам както и да е ,но в случая да излагаш и спонсора си вече не го разбирам.Защото все пак основната цел на спорта е реклама!!!!!!! И както се пише често тук,нищо лично,просто лака забележчица!
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот txl » Сря Апр 26, 2006 09:54

@ДОКТОРА
И на мен ми се видя неприятна тази снимка... Толкова неприятна, че реших да разгледам резултатите и да видя коя е отсечката, където Митко го застига номер 47. Оказа се, че има две отсечки, в които номен 47 е победил Митко. Едната е СЕ15, след която Митко се е отказал - там губи около две минути и половина. Другата е СЕ12, където Митко губи 6 секунди. На останалите отсечки преди да отпадне, Митко го бие, като му прави разлика около две минути и половина общо. Така че, не бързай да се изчервяваш ;)

Иначе мога да кажа, че времената на Митко на Миле Миля са общо взето нормални времена за чужденец на Миле Миля. На малко хора им се отдава да са по-бързи там.

Колкото до това първия старт с нова кола да е толкова голямо рали, и на мен ми се струва нелогично.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот sastezatelia » Сря Апр 26, 2006 16:26

Гледах доста дълго тази снимка и мисля, че мястото където е направена е преход, защото според моето кьораво гледане ми се струва, че Янаки е без каска, а Митко просто не се вижда. Незнам може и да греша, ама както каза тхл времената говорят само за себе си, а наистина може и да 15-тата отсечка незнам. Наистина докторе небързай да се изчервяваш :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот FX7 » Сря Апр 26, 2006 17:06

Не е преход , никой не загражда преходите с ленти а и виж че колите се движат по траектория на която има сто кила останала гума а около нея фракция . Жалко че няма пропъртис на снимката да видиме в колко часа е снимана .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот kiko » Сря Апр 26, 2006 17:25

Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 26, 2006 17:32

Тази отсечка е без Митко. Чакаме да сложат и други филмчета.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 26, 2006 18:10

Още една снимка.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот txl » Сря Апр 26, 2006 22:16

Снимката със застинагето е правена на СЕ3, след като етапът вече е бил отменен. Като цяло мнението на автора на снимката - Ярек Загорни (журналист от Полша) за карането на Митко на Миле Миля е много положително.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот RaPiD » Сря Апр 26, 2006 22:40

Да обаче веднага се нахвърлиха да оплюват Митко, че го били застигнали...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот PAS_RALLY » Сря Апр 26, 2006 23:42

Асене тва е България не бъди изненадан :wink:
Браво Митко :!:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот P.Solberg » Чет Апр 27, 2006 00:02

Еми - без коментар.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот FX7 » Чет Апр 27, 2006 00:14

Правилно ... ще коментираме на воля ралито в Турция , защото там вече е обявено офицялно че ще се кара на пълна пара , а не са само "адаптаций към автомобила , а и вече няма да има кой да се сърди в крайна сметка .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот speedline » Чет Апр 27, 2006 10:06

RaPiD написа:Да обаче веднага се нахвърлиха да оплюват Митко, че го били застигнали...


А уж нямаше антифенове ....
Последна промяна speedline на Чет Апр 27, 2006 21:52, променена общо 1 път
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот LACHO » Чет Апр 27, 2006 21:45

[Мисля,че темата за фенове и антифенове я разисквахме достатъчно

А уж нямаше анти - фенове ....[/quote]
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron