Рали Миле Миля 21-23 Април-официална тема

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Мнениеот sastezatelia » Нед Апр 23, 2006 13:26

Автогол незнам, пък и това понятие малко не го обичам. Мисля че не се заяждам, а просто си отстоявам позициите Лъчо и мисля, че "мижетурките" във форума ги е страх да си изкажат мнението при положение, че Митко показа на какво е способен, а и ще го показва и занапред и мисля че аз винаги съм си отстоявал позициите и съм казвал какво мисля без да ме е страх от каквото и да било. Изобщо не се заяждам просто ми е интересно какво ще кажат хората. Прав си да е карал с новите неща, ами да е карал ама като ги няма как да кара, ама това изобщо няма значение. Защо е карал или защо не е карал с тях, важното е че победи хора с коли, които са доста по-подготвени от неговата. Сега на Фиат рали ако колата не го предаде ще си проличи какво може и какво не :D :D :D Повтарям пак това беше само тест за автомобила, от тук нататък започват битките :D :D :D
Не се заяждам с никой за незнам кой път ви го казвам вече, това че някои хора имат малко по-специално разбиране незначи, че аз се заяждам :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

ок

Мнениеот LACHO » Нед Апр 23, 2006 16:31

Значи батка въобще не ми е ясно за кои позиции говориш.Аз ти го казах и с риск да стана банален на хората пак ще ти го кажа.Това че ти си фен на Митко,аз съм фен на Ясен или той е фен на Крум за мен лично няма значение.Аз съм реалист и гледам обективно на нещата.Незнам и не видях на по горните постове "антифенове".Даже напротив всички изказаха суперлативи за Митко.Това че търсиш под вола теле със изказвания по горе това лично мен ме дразни.А за позиции и страхове не му е тук темата.При положение че няма нападка срещу теб или Митко няма каво да отстояваш,защото по темата сме на едно мнение.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Мнениеот sastezatelia » Нед Апр 23, 2006 17:07

Ще видиш, че има антифенове на Митко Лъчо, бъде сигурен в това, при първото му малко по-слабо класиране ще видиш какво ще стане във форума. А спрямо теб недей да се дразниш, нали все пак дискусия трябва да става :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Donchev-Sport » Нед Апр 23, 2006 18:20

Някой може ли да даде линк към снимки или видео защото аз нищо неможах да открия :) ще съм благодарен
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Мнениеот beta_racing » Нед Апр 23, 2006 19:18

Donchev-Sport написа:Някой може ли да даде линк към снимки или видео защото аз нищо неможах да открия :) ще съм благодарен


ТУК очаквай нещо да излезе едните дни :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот damon » Нед Апр 23, 2006 20:02

sastezatelia написа:Ще видиш, че има антифенове на Митко Лъчо, бъде сигурен в това, при първото му малко по-слабо класиране ще видиш какво ще стане във форума. А спрямо теб недей да се дразниш, нали все пак дискусия трябва да става :D :D :D


Приятелю, за какви антифенове и фенове говориш!? Митко беше единствения българин на това рали, нормално е всички да се радваме на представянето му и изобщо на участието му там. Вкарваш излишна фенщина в темата и коментарите си, които няма да доведат до нищо добро.

Мисля, че представянето на Митко беше отлично, след като се огледат резултатите. Не бива да си правим илюзии, че в Италия имаше шанс да се бори за много по-предно класиране. БРАВО за доброто представяне!

Очаквам в Турция вече да го видим атакуващ предните позиции! :D
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Donchev-Sport » Нед Апр 23, 2006 20:16

beta_racing написа:
Donchev-Sport написа:Някой може ли да даде линк към снимки или видео защото аз нищо неможах да открия :) ще съм благодарен


ТУК очаквай нещо да излезе едните дни :wink:


Мерси, ще хвърлям по едно око ;)
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Спирачки

Мнениеот guest11 » Нед Апр 23, 2006 22:15

sastezatelia написа:Искам само противниците на БАМС да обърнат внимание на това с каква техника е карал Митко, старите стабилизащи щанги и старите по-малки дискове :D :D :D
Прикачени файлове
DPPI14ILIEV.JPG
DPPI14ILIEV.JPG (70.79 KiB) Прегледано 8021 пъти
guest11
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 21:51

Мнениеот sastezatelia » Нед Апр 23, 2006 22:45

ОК братя нема се заяждаме макар, че аз не съм имал заяждането предвид ама както и да е. Наистина Ники, Митко нямаше как да се надява на по-предно класиране, а ако трябва да го цитирам, за което сигурно ще ми се кара, той каза "ако вляза в десятката ще е все едно съм спечелил кръг от световното". Мисля че до преди да се счупи имаше всички шансове :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот speedline » Нед Апр 23, 2006 22:46

damon написа:
sastezatelia написа:Ще видиш, че има антифенове на Митко Лъчо, бъде сигурен в това, при първото му малко по-слабо класиране ще видиш какво ще стане във форума. А спрямо теб недей да се дразниш, нали все пак дискусия трябва да става :D :D :D


Приятелю, за какви антифенове и фенове говориш!? Митко беше единствения българин на това рали, нормално е всички да се радваме на представянето му и изобщо на участието му там. Вкарваш излишна фенщина в темата и коментарите си, които няма да доведат до нищо добро.

Мисля, че представянето на Митко беше отлично, след като се огледат резултатите. Не бива да си правим илюзии, че в Италия имаше шанс да се бори за много по-предно класиране. БРАВО за доброто представяне!

Очаквам в Турция вече да го видим атакуващ предните позиции! :D


За антифеновете не съм на твоето мнение - има няколко човека във форума които само чакат някои от пилотите към които не са пристрастни да направи фал на някое рали и започват да сипят помия върху него. Още по - лошото е, че тези хора са се взели за мн. компетентни, почти постоянно имат доста заядлив тон, отнасят се с пренебрежение към другите и едва ли не трябва да им се молим и да им целуваме краката защото пишат във форума. Прочети няколко теми и сам ще откриеш кои са тези компетентните. Мен лично това много ме дразни - пишем тук за една обща кауза, а няколко ............ влизат, пишат си мнения от които мислят, че са затапили някой а се излагат и си мислят, че са най - най от всички, а после като някой им каже нещо което им пречи на гордостта започват със заплахите от типа " Аз повече тук няма да пиша" - един дървен философ по - малко... Просто май злобата и комплексите им са в повечко а тук не е мястото кадето да ги избиват.. Спирам да пиша за сега, че ще вземе някой от тези да реши освен sastezatelia и мен да изкара виновен в тази тема за нещо, което е маловажно..
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот sastezatelia » Нед Апр 23, 2006 23:15

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 2&Itemid=1

„На практика се състезавахме с малките спирачки, без новите стабилизиращи щанги”, отбелязва мениджърът на БАМС.

Без коментар :!: :!: :!:
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Пон Апр 24, 2006 00:54

Е добре, как така на снимката от рали Корсика се виждат големи дискове, а пък на Миле Миля е карал с малки. Няма значение, кой какво е казал, диска се вижда, че е голям, много голям, на тая 17-ка, по-голям не може да влезне и това са новите правила отпуснати от ФИА за група Н. Последно, големите дискове какво, не мога да хвана нещо нещата тук. Не съм антифен на Митко, ама нещо се унасяш батка, успокой се малко и недфей да се палиш толкова.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 24, 2006 10:34

По принцип батка, това което аз знам е, че за Корсика спирачната система и окачването бяха взети назаем от друг Лансър, който е трябвало да бъде готов за друго състезание. Не знам, обаче дали са ги взели и за "Миля миля". Според мен това няма никакво значение, защото и с тях, и без тях Илиев си направи едно много добро каране и класиране. А за италиянците това състезание си е нещо като Шумен за Данчони - много трудно някой да им го вземе. Та дори и да влезе в 10-ката. Стига сте се заяждали за глупости, а си гледайте кефа по отсечките.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Y_Marhov » Пон Апр 24, 2006 12:58

Поздравявам Митко и Янаки за доброто каране и класиране.Относно големината на дисковете - Владо(Solberg) е прав. За Корсика са взети от друг Лансър, който е подготвян за по късна дата. Имам един въпрос към Състезателя - Митко и Владо Илиеви знаят ли, че се изживяваш като техен говорител в този форум? Ако отговора е ДА - поздравявам те за гласуваното от тях доверие! :roll:
Y_Marhov
 
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 16:11
Местоположение: Пловдив
Име: Янко Мърхов

Мнениеот sastezatelia » Пон Апр 24, 2006 13:07

До сега съм си позволил един единствен път да цитирам техни думи. Иначе че се познавам с тях могат да потвърдят доста хора.
Крисо виж ся батка аз изобщо ама изобщо не се паля бате, просто си правя кефа. Пък и както каза Владо наистина трябва да се кефим по отсечките, а не да се заяждаме. За говорител на Митко и Владо Илиев не не съм категорично го заявявам, просто отбора ми е много близък това е, мисля че няма смисъл да съм техен или на който и да било говорител. Хората са го казали, когато фактите говорят и боговете мълчат :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron