IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот madGRaF » Пон Окт 01, 2012 20:44

Да ме прощавате, че пиша извън темата, но ми писна от глупости. То не бяха етаноли, биоетаноли, нютони и т.н. Какви нютони дава повече, да не са ви падали ябълки на главите. Има едно нещо наречено "въртящ момент", който се измерва в нютон метри (Nm) вземето го научете!
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот danstel » Пон Окт 01, 2012 20:50

Клипчетата са много готини,а и с атмосферата в колата.......
на едното клипче мернах и моя милост :D :D :D
"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол
Аватар
danstel
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 21:16
Местоположение: Исперих
Име: Hristo Hristov

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот QUATRO » Пон Окт 01, 2012 20:58

Вижте сега - пилоти като Митко и Пепи са си достойни за оважение . Аз лично ги уважава''Х'' много - също така уважавам и всички останали наши пилоти ,който правят невъзможното за да ни радват по-отсечките . На простият фен ,като мен това ни е предостатъчно да ги гледаме тези хора и винаги ама винаги сме ги подкрепяли както можем . Но има едно голямо НО.......

пп. Сега ще кажа защо е голямото ''Х'' по-горе .

Не може пилоти от класата на Митко и Пепи да се подиграват с този спорт ......
Не може да се подиграват най вече с своята безопасност .......
Не може да се подиграват с навигаторите си ......
Не може да се подиграват и с нас феновете ......
Било им скучно и аЙде дай да сменяме навигатори щот виждаш ли щяло да им бъде по-интересно ......
Е момчета тепърва ще ви стане интересно ако не си оправите карането
Нямате си на идея ,колко истински ваши фенове изгубихте .
Не търсете причината в етаноли и коли - КАРАНЕ му е майката .
Знам ,че го можете и ми е много чудно какви минавания правехте и двамата /особено Митко/....... та гледайки от вън Крум изглеждаше с класа надъханост пред вас ......

пп.Сега може да ми скачате колко си искате ,но знайте ,че много от феновете са ви обидени заради тази случка ......
Направете така ,че да си ги върнете - пък после ако искате се отказвайте ,ако искате карайте - ние ще го оценим ........
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот Mr.X » Пон Окт 01, 2012 21:19

madGRaF написа:Да ме прощавате, че пиша извън темата, но ми писна от глупости. То не бяха етаноли, биоетаноли, нютони и т.н. Какви нютони дава повече, да не са ви падали ябълки на главите. Има едно нещо наречено "въртящ момент", който се измерва в нютон метри (Nm) вземето го научете!


...това към мен ли беше само да те "запитам", или нарочно се правиш на "тъп"?
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот damnit » Пон Окт 01, 2012 22:32

Хубаво рали! Хубави емоции! Видях се с приятели и познати!
Доста оплаквания по организацията... Това малко или много едва ли е изцяло от злоба, завист, ненавист...
Ралито супер, полицаите раздразнени, видимо без желание да са там и да си вършат работата... Единственото нещо, от което искам да се оплача от цялото рали, което наистина ме подразни адски много... Наблюдаваха се двойни стандарти от маршали и отговорници по сигурността... Определят се едни позиции за публиката, оказва се от къде може и неможе да се минава, а в последствие приятели и познати на същите тия "отговорници" биват допуснати да правят каквото си искат...Хора, които се имат за големи капацитети в спорта, организатори на автомобилни надпредвари, стоят пред лентите, с които е оградена простосмъртната публика... ПРАВИЛАТА ТРЯБВА ДА СА ЗА ВСИЧКИ! Отговорници по сигурността ми бягат по трасето между автомобилите.... Сърцати хора сте, но не е правилно така... Поели сте отговорност... Да сме живи и здрави всички! Догодина дано да не останем без евро-шампионат...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот harley » Пон Окт 01, 2012 23:09

снимки от ралито - този път са малко, но от сърце :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
harley
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 19:54
Местоположение: София
Име: Силвия Прокопиева

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот iliandonchev » Вто Окт 02, 2012 00:47

Ей не се спряхте. Какви се вие, че да казвате кой с какво и как да кара. Всеки има правото да си решава с каква кола, с какво гориво и как да я кара. Станете на нивото на някой от обсъжданите състезатели и тогава давайте такива мнения. Ама Стайков и Исаев карали с еди кво си гориво, ама Илиев, Гьошев, Дончев и еди кой си карали еди какви си коли и т.н. Отивайте, гледайте, радвайте се на ралитата и стига сте злорадствали. Не се радвате, че нашите момчета убиха от бой всички чужденци, че първите 5 позиции са заети от българи, че доказахме, че имаме добри пилоти, ами сте тръгнали да спорите кой е по-добър. Имам чувството, че тоя спорт ще стане като фурбол, всеки се заклел в един отбор и не дава да се изрече думичка против него, независимо дали губи или печели. Вярно нали имате си свой любимец, но не трябва да оплювате другите. Всеки дава всичко от себе си да зарадва нас феновете и не би трябвало да умаловажаваме това. Понякога имам чувството, че съдейки по думите на зрителите, най-добрите пилоти не карат, а само гледат ралитата. Всеки е голям разбирател, всеки може да кара по-хубаво и тея пилоти излиза че си дават парите на вятъра. Винаги ще излезе някой да каже ама тоя много бавно кара, ама оня е еди къв си, ама другия има по-силна кола. Не знам в другите държави как е, но тук не ми харесва развитието на този спорт. Не карам никой да се съгласява с моето мнение, не карам никой да мисли като мен, просто споделям мнение. Тоя форум се напълни с какви ли не спорове и интриги. Не знам докога ще продължава това, но е адски кофти. Не знам как ще се чувства някой пилот който е дал всичко от себе си в някое състезание и влезе тук и види вълна от негативни мнения по негов адрес. Замислете се малко, заслужават ли го или не ?
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот nikkeibg » Вто Окт 02, 2012 08:11

За в момента пускам 2 онборда, първият е на Христо Атанасов на Моллова Гора 1:
http://www.youtube.com/watch?v=06oGBa3mciM&feature=youtu.be

Вторият е на Петър Гьошев на Стара Река 2:
http://www.youtube.com/watch?v=YzKJ9w8RVsU&feature=youtu.be
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот Greaddy » Вто Окт 02, 2012 19:05

Tuesday 02 October

23:45 00:15
RALLY: Intercontinental Rally Challenge - Inside IRC Magazine (CANCELLED) - Bulgaria Rally (30min)

Wednesday 03 October

08:15 08:45
REPLAY RALLY: Intercontinental Rally Challenge in Sliven, Bulgaria (CANCELLED) - Day 1 (30min)

Що така :shock: :shock:
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот madGRaF » Вто Окт 02, 2012 20:00

Greaddy написа:Tuesday 02 October

23:45 00:15
RALLY: Intercontinental Rally Challenge - Inside IRC Magazine (CANCELLED) - Bulgaria Rally (30min)

Wednesday 03 October

08:15 08:45
REPLAY RALLY: Intercontinental Rally Challenge in Sliven, Bulgaria (CANCELLED) - Day 1 (30min)

Що така :shock: :shock:


И аз това се чудя :shock: Това е тяхния шампионат, а дори нямат намерение да отразят нашия кръг.
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот Rally Fan » Вто Окт 02, 2012 20:13

madGRaF написа:И аз това се чудя :shock: Това е тяхния шампионат, а дори нямат намерение да отразят нашия кръг.

.. Предполагам, защото може би не сме платили цялата такса..
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот nikkeibg » Вто Окт 02, 2012 20:22

И какво излезе от обещаните 5 часа на живо, само 3 минути и 30 секунди в сайта им качени ......
И после що не идвали в България.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот Mr.X » Вто Окт 02, 2012 21:03

Е как защо няма предаване? Не Ви ли е ясно защо? Има си договори, железни при това. В тях има едни неща, който се наричат "права" и "задължения". Когато едната от страните не ги спази, другата страна може да променя/отменя свойте права и задължения. С две думи - става дума за пари. Това е бизнес, като всеки друг.
Организаторите не са платили, респективно промоутърите имат абсолютното право да не излъчат и 1 репортаж. Това е положението. Кои, как и защо е друга тема, но фактите са налице.
Хубава работа, ама българска :? .
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот tisho 1 » Вто Окт 02, 2012 21:07

Започва да ми става ясна ситуацията с полша и унгария.Чудех се защо полша не пожелаха ралито им да е кръг от ирц и защо унгарците се отдръпнаха в последния момент.Явно са разбрали каква е ситуацията в ирц.Наустина ирц взима повече от колкото дава.Все пак мисля, че направихме едно чудесно състезание и си свършихме работата добре останалото зависи от
ирц.
Да се надяваме,че догодина отново ще видим големите пилоти и дано този път да са всички.
P.Staykov-S.Landov Mitsubishi Lancer Evo 9 No-1
Аватар
tisho 1
 
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Апр 17, 2011 18:57
Местоположение: Сливен
Име: Тихомир Пламенов

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот bat_jori » Вто Окт 02, 2012 22:26

а дали разбра как 10 кръга имаше видео и предвиденото отразяване ,а как само на 11 не стана.
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron