IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот tisho 1 » Вто Окт 02, 2012 22:32

bat_jori написа:а дали разбра как 10 кръга имаше видео и предвиденото отразяване ,а как само на 11 не стана.


А кой според теб е виновен за това , организаторите ли ? Доколкото разбрах е внесена сума от около 250 хил. лв. за репортаж а такъв няма .
P.Staykov-S.Landov Mitsubishi Lancer Evo 9 No-1
Аватар
tisho 1
 
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Апр 17, 2011 18:57
Местоположение: Сливен
Име: Тихомир Пламенов

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот dinkoh » Вто Окт 02, 2012 22:45

Може би някой от организаторите на Рали Сливен трябва да внесе яснота по въпроса с отразяването(по-точно с неотразяването от Eurosport).Не е лошо да се каже истината!
dinkoh
 
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 10:49
Име: Динко Тодоров

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот kiko » Сря Окт 03, 2012 14:00

Няма кой да ти даде инфо. Това е обществена тайна.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот dod0 » Сря Окт 03, 2012 14:10

"Atanas Tchaneff предаванията по евроспорт са блокирани поради закъснение с плащанията към тях. Отделно имаме договор за разсрочване който трябваше да се подпише от БФАС, но това не се случи."
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот nikkeibg » Сря Окт 03, 2012 15:16

Всички страдат от това недоразумение най-меко казано. Доста бяха хората от Евроспорт с взетите коли под наем стояха до последно и снимаха само Пламен и Игнат пропускаха да снимат. Като се замислим и те може да са работили за без пари. Като цяло имаха доста добра представа къде да застанат да снимат, сякаш бяха от Сливен :D
Но и Евроспорта си е една машина за пари .... в собственият им шампионат да и го плаща някой друг.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот bat_jori » Сря Окт 03, 2012 17:53

ако беше станало това на рали българия щеше да се реве и да се хули на поразия -как шопите са откраднали парите,какви си мизерници -а сега тишина .
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот P.Solberg » Сря Окт 03, 2012 17:59

Жоре, аз отново мога да рева как шопите взеха парите, защото почти така стана :D В кръга на шегата, разбира се. Всеки може да има претенции към случилото се на рали "Сливен", защото по една ли и друга причина нещата не бяха перфектни. Но е хубаво да се зададе въпросът, защо г-н Козлеков, който широко афишираше, че прави всичко възможно рали "Сливен" да се проведе нормално, не си вдига телефона вече трети ден, не подписа документа, който регламентираше плащанията и защо БФАС не превежда целевите пари за състезание, които отключваха излъчванията и в трите дни. Аз казах, че съм готов да си поема отговорността за всичко станало и за всяка една дума, повечето ме видяха къде бях и какво правих през цялото състезание. Но точно, когато нещата бяха готови, изведнъж г-н председателя изчезна.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот NIKI WRC » Сря Окт 03, 2012 18:06

Добре че беше Козлека, че да гледате рали!!!
Всичко си е замисъл, не го ли разбрахте!
Излезте малко от мишешките дупки и погледнете от по-високо !!!!!!!!!!!!!!!
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот trouble » Сря Окт 03, 2012 19:14

Снимки (от тази нататък) :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот kiko » Сря Окт 03, 2012 20:43

Излагате се.Разсрочка,договор и тн . Какво общо имаше Сливен с БФАС ? Нищо .Нито пари нито нищо . За всеки бил в събота вечерта във хотела стана ясно,че служител на Евроспорт (не на ниско ниво) ходи след Чанев и го ГОНИ да се договорят за последния транш на парите,а той му вика "бегай Бе ,дадох ви сумати коли да се возите ,а сега и пари чакаш" ,след което ехидно се обръща към нас българите и ни вика : тея са ненормални пари искат ,ай да си е.. .

Та така.Сега не прехвърляйте вината на този и онзи,при положение,че организаторите тръбяха до преди седмица колко велики организатори са и как имат нужда от пари.Ето дойдоха им пари.И къде изчезнаха?
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот P.Solberg » Сря Окт 03, 2012 21:06

Генади (Любо) или който си там. Хубаво е да ми обясниш поне лично на мен как стоят нещата, защото явно аз съм в дълбоко недоумение. Относно въпросния последен транш - той е в БФАС, тъй като е целева субсидия за ралито и тези субсидии минават само и единствено през БФАС. Респективно г-на Козлеков трябваше доста да го преведе веднага след състезанието, за да може да отиде в Евроспорт. Но той 3 дни не си вдига телефона и си вдигна чукалата директно след ралито. И никой нищо не прехвърля, Козлеков сам заяви, че ще помогне с каквото може, но явно в последния момент истеричната реакция на другаря Янакиев, че европейския и ирс се сливат са обърнали нещата.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот Иван Шопов » Сря Окт 03, 2012 21:34

Значи е помогнал с каквото може, а какво е трябвало е друга бира.:)
Не може да се сочи само един човек с пръст за цялата история. Убеден съм, че е много по-масова и доста по-хаотична.

А, да... Още ли някой смята, че Ради управлява БФАС? Не, не на книга, а по принцип. ;)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот P.Solberg » Сря Окт 03, 2012 21:41

Ванка, не соча никого с пръст - понеже няколко пъти се попита, защо няма предавания, опитвам се да разясня ситуацията от последните дни. Предполагам, че скоро ще се разбере кой управлява и кой не.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот Иван Шопов » Сря Окт 03, 2012 21:47

Влади не визирах само теб.
За едни виновен е Ради, за други - Чанев, за трети Чичо Минчо от Полски Тръмбеш.
Всъщност цялата система, наречена БФАС се движи в омагьосан и порочен кръг. Наредби, правилници, наказания и помощи - всичко е плод на нечия хрумка, настроение или пристрастия. Виж само датите на визите за затворените маршрути "Дракон 2" и "Велико Търново" - какъв е нормативния срок и какъв е упоменат там? Почти никой не се интересува от бъдещия Устав, а това е най-силното и страшно оръжие ако бъде използвано от егоизъм.
И за да не излизам от темата - аз лично съм разочарован, че дори и хипотетично хубавите и празнични събития, на които можем да ставаме свидетели се опорочават и потъпкват още в зародиш. Няма как да садиш плевели и да чакаш пшеница!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: IRC (XI кръг) Рали Сливен 28-30 септември 2012

Мнениеот trouble » Сря Окт 03, 2012 22:06

Накрая се оказало че печелившата карта била в БФАС......Един транш, един затворен телефон, един неизлъчен репортаж, едно разочарование от Евроспорт.....не можеше ли без целева ала бала субсидия от БФАС.....Не всичко, което се говори тук е истина, сигурен съм. Жалко, че съм от обикновените и всички като мен няма да разберат какво е станало. Ще дам оценката си за ралито след като видя, че сме в Календара за 2013 :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта