IRC Рали Сливен 2012

Дискусия за Европейския рали шампионат (ERC), Intercontinental Rally Challenge (IRC) и регионалните купи на Европа

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот andrey kokalov » Чет Дек 08, 2011 10:54

Да честитя и от мен за крайният успех !!!Правя го заради някои мнения малко по-нагоре!!!!Явно честитката от София е най-важното нещо за проведане на мероприятието.Само да попитам повечето хора,които малко ни понахраниха.Каква е точно вашата заслуга за провеждане на ралито,или просто сливенското гражданство е достатъчно ?!И на негова база приписването на заслугите става от общо на лично ?И Марти -единственото нещо,от което ще ме е МНОГО яд е,ако ТИ си дал тези 300 000 евро и ралито НЕ се проведе.Защото все пак ралито се провежда в България.А всички тук май се водим местни ....................И последен въпрос Марти.Колко пъти с теб сме се виждали в София и колко пъти в Сливен?!Май няма нужда да ми казваш...................
И тъй като все пак някой най-накрая нещо се е сетил да направи покрай семкарството тук-едно голямо БРАВО за trouble.Нещата се случват не с честитки или дребнави коментари,а с работа.И ние тук се опитваме да правим нещо,но сме далече и не ни чувате...............Поздрави !!!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот stefan deliivanov » Чет Дек 08, 2011 11:33

то4но така :)
Аватар
stefan deliivanov
 
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 08:40
Местоположение: сливен
Име: stefan deliivanov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот popodopolo » Чет Дек 08, 2011 11:34

Eто и моя стикер!Цената която ми взеха е 2.60лв./при първоначално обявена 1.80/!
За 20 броя ми казаха 1.80 лв.
Днес мой познат ще се опита да ми направи корелския файл и ще го пратя на желаещите!С него стикера става за 1 минута!
Мога и аз да съдействам за изработка на който не му се занимава но не знам как ще се транспортира по пощата защото надали има пликове 50 см.

пп.Краси,хиляди благодарности за шрифта :wink:
Последна промяна popodopolo на Вто Окт 31, 2017 16:19, променена общо 1 път
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот DimitarIliev_fan » Чет Дек 08, 2011 13:18

Бравос, станал е супер стикера.
Изображение
Аватар
DimitarIliev_fan
 
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 15:24
Местоположение: Dundee, Scotland
Име: Явор Гочев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Чет Дек 08, 2011 20:08

Това е и последното ми творение (докато "не ме ухапе пак комара"). Става дума за календара. За тениската благодаря от сърце на Виваком Рали Тийм. Иии Митак ти си номер 1 :D :

Изображение

За съжаление не мога да поема поръчки ако някой иска за този календар. Нямам финансовия ресурс да ги платя за да ви ги изпратя. Ако минавате през Сливен обадете ми се ще бъде готов за 2 часа. Струва 5 лева. Лепенките свършиха, всички които пожелаха си ги получиха. Аз и Ники с удоволствие ще дадем сега файловете за да си направите вие. Скоро ще бъде готов и сенник за предния прозорец. Това е от нас. Хайде направете и вие нещо. Тениска, знаме, емблема, значка, флагче, надпис, сайт :).....Знам че сте фенове :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот drift » Чет Дек 08, 2011 20:17

Ей календара е страшеен бих си го направил,но с различна снимка отгоре :D,иначе евала за ентусиазма и евала на Виваком тениската е много красива.
drift
 
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 11:53
Местоположение: Сливен
Име: Милен Негров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот MOTUL » Чет Дек 08, 2011 20:19

andrey kokalov написа:Да честитя и от мен за крайният успех !!!Правя го заради някои мнения малко по-нагоре!!!!Явно честитката от София е най-важното нещо за проведане на мероприятието.Само да попитам повечето хора,които малко ни понахраниха.Каква е точно вашата заслуга за провеждане на ралито,или просто сливенското гражданство е достатъчно ?!И на негова база приписването на заслугите става от общо на лично ?И Марти -единственото нещо,от което ще ме е МНОГО яд е,ако ТИ си дал тези 300 000 евро и ралито НЕ се проведе.Защото все пак ралито се провежда в България.А всички тук май се водим местни ....................И последен въпрос Марти.Колко пъти с теб сме се виждали в София и колко пъти в Сливен?!Май няма нужда да ми казваш...................
И тъй като все пак някой най-накрая нещо се е сетил да направи покрай семкарството тук-едно голямо БРАВО за trouble.Нещата се случват не с честитки или дребнави коментари,а с работа.И ние тук се опитваме да правим нещо,но сме далече и не ни чувате...............Поздрави !!!!!!



Андрейски нямам нищо против теб и гражданите на град София просто целта на Столичани е всичко да е там и да се върти там затова и аз така реагирах и казвам НЕ не съм платил тези 300 000 евро ,но се радвам че все пак ще се случи нещо и то много хубаво за спорта и града . Ако съм те обидил и граждани на София се извинявам и нямам против никой . Но дайте малко и на нас СИРОМАСИТЕ да се порадваме става ли :) ?!
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот andrey kokalov » Чет Дек 08, 2011 20:47

Марти,току що писах не един доайен в спорта точно по въпроса.Само се замисли-около теб имате Сливен,Твърдица,Шумен,Дракона или Хеброс.При добро стечение на обстоятелствата и Българака и Валери Великов.Хайде сега да помислим кой е сиромах.................И още едно последно нещо.Знаеш колко много ви ценя и уважавам като хора.Но честно-кое предприятие в Сливен има 300 000 евра да даде за заявката.И тъй като най-вероятно парите идват от София на каква база са твърденията,че НИЕ дърпаме всичко към нас ?!Е за това много ме е яд.Най близкото ни състезание е в Своге.Обаче НЯМА тема,в която да не се споменат гадните софиянци.Е тоя път ми дойде в повече !!!!!!!
Съжалявам за офа,обаче всичко си има граници !!!!!!И понеже все пак става дума за вашето рали-имате цялата ни подкрепа - и морална,и физическа.Даже тук се готвим за среща на феновете по въпроса.Но хайде да престанем със злобата и да почнем градивно,МОЛЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот stefan deliivanov » Пет Дек 09, 2011 08:56

Сливен има много хора които могат да дадат 300000 хиляди бедна ти е фантазията за какво става на въпрос не говори глупости и ти от къде знае6 4е идват парите от София да не си бил там 4е да знае6 тук има много милионери които са запалени по този спорт а 4е пове4ето състезания са близо до Сливен си напълно прав нас ни е яд 4е се развали едно уникално рали Албена
Аватар
stefan deliivanov
 
Мнения: 51
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 08:40
Местоположение: сливен
Име: stefan deliivanov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Пет Дек 09, 2011 10:05

Темата отива прекалено настрани. Парите са от София. Ако се разрасне този спор ще бъде заключена.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот MOTUL » Пет Дек 09, 2011 20:45

Аз спирам да говоря на тема рали сливен 2012 само заради хората който съм засегнал без да съм имал за цел . Поздрави и със здраве !
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот golf_1 » Пет Дек 09, 2011 20:53

trouble написа:Темата отива прекалено настрани. Парите са от София. Ако се разрасне този спор ще бъде заключена.

Много готина фанелка са ти дали,ама ти си я заслужаваш.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот trouble » Пет Дек 09, 2011 22:14

golf_1 написа:
trouble написа:Темата отива прекалено настрани. Парите са от София. Ако се разрасне този спор ще бъде заключена.

Много готина фанелка са ти дали,ама ти си я заслужаваш.... :D


Абе истината е, че аз си я спечелих в игра на Виваком :D Мерси...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот dod0 » Съб Дек 10, 2011 00:31

А някой не се ли е навил да направи и тениски. :D
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: IRC Рали Сливен 2012

Мнениеот Xsa » Съб Дек 10, 2011 10:23

Аз искам да попитам Сливналии, от къде точно ги извадихте лепенките? :)
Аватар
Xsa
 
Мнения: 142
Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 17:21
Местоположение: Нова Загора, Свищов
Име: Иван Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Европейски шампионат, IRC и регионални купи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron