WRC 2012 - календар, новини, слухове

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Сря Ное 16, 2011 18:30

1988 година имаше брутална кола, която нямаше как да бъде победена. Можеха да си правят каквото искат и назад да караха, пак щяха да са първи. Иначе тук, има два относително равностойни тима и всяка грешка от тактическо естество може да им коства титлата. А и тогава разбиранията за спорт бяха много по-различни.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот topper » Сря Ное 16, 2011 19:13

Тази рокада ме кара да очаквам с нетърпение сезон 2012.Доста вълнуващ и зрелищен очаквам да е. :twisted:
Аватар
topper
 
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 22:29
Име: Марио Драгомиров

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Rand » Сря Ное 16, 2011 19:22

Малкълм не ми изглежда много сигурен за договора с Форд http://wrc.com/news/exclusive-qa-malcol ... ?fid=15808
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот DimitarIliev_fan » Сря Ное 16, 2011 19:39

Не ми се вярваше, че това ще се случи, но никога не е било на добре, когато в един отбора има двама много добри пилоти, които се борят наравно за победата, примери много и от всички дисциплини. Вярно Ситроен обръщат гръб на ерата след Льоб, но до тогава има доста време и можеби за момента това е по-добрата стратегия. Освен това догодина ще можем да се насладим на двубоя Себ срещу Себ в пълния му размер, ако Форд останат, а не ми се мисли ако Мини се задържи и Vw са конкурентноспособни и Пешо седне в заводска кола.
Изображение
Аватар
DimitarIliev_fan
 
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 15:24
Местоположение: Dundee, Scotland
Име: Явор Гочев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот popodopolo » Сря Ное 16, 2011 20:22

Аз и тази година му се насладих.....с еднаква техника!Сега някакси от фенска гледна точка си мисля дали пък Форд не е по-добрата кола на която й трябва карач?
Не знам,времето ще покаже,каква е конспирацията го знаят не повече от 5-6 човека!Всичко остава в кръга на догадките!НЕ ни остава нищо друго освен да чакаме началото на новия сезон с огромен интерес!

пп.Владко,напълно си прав в сметката за пържолите!Странно само защо аз и ти го виждаме това :P
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот todor hristov » Сря Ное 16, 2011 21:19

Преди 2-3 седмици бях на събиране по повод титлата на Боги.Той сподели,че е правил няколко часов тест и че Уилсън е поискал 1-2 милиона паунда за участието му във ВРЦ.Не забравяйте,че шефът на М-Спорт не е нищо повече от един бизнесмен,управляващ семеен бизнес.Той си знае много добре какво прави,но не очаквайте да напусне Шампионата.Освен това не е добре и да подценяваме пилотските умения на Мико.Той е не по-малко ювелирен от Льоб.При всички положения тази рокада ще донесе нова доза интерес на феновете.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот andrey kokalov » Сря Ное 16, 2011 22:39

Интересни мнения прочетох.Личи си и пристрастието към дадените пилоти.Но много важно е да отбележим,че вторите пилоти развиват колите,а първите ги доразвиват.Какво имам предвид.Татиният пилот Матю през цялата си кариера е давал инфо как се държи колата,докато Хирвонен е признат за един от най-подготвените технически пилоти.Тоест той е човека,който казва как да станат нещата,за да се държи колата както той иска.От тази гледна точка в момента Форд разполагат с идеалните втори пилоти.Проблемът е,че и двамата ще се борят да се доказват един на друг и ще стане като при Ситроен тази година.Освен това Мико е послушен,знае кое как става и как да го постигне.И което според мен е най-важно - краят на ерата Льоб ще е и краят на кариерата на Мико.Според мен в момента си осигуряват минимум 2 титли при конструкторите и една при пилотите.От тук нататък само ни остава да гадаем Мини доколко ще объркат сметките при конструкторите.Но като се има предвид колко кара манекена а и колко не го слуша главата Миик - нещата малко са предопределени.Относно Петер,колкото и да съм му фен,това беше от него.Дори и да отиде при Народните автомобили,ще е само за престиж една или две години.Както бяха Сайнц и Макрей в Ситроен.Дадоха си опита за развитие на колата,после бяха сменени с младоци.Картинката вообще не е добра.От както се махнаха японците нищо хубаво не се е случило,а при европейците няма такава масовост в марките участници ..................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Rand » Сря Ное 16, 2011 23:18

andrey kokalov написа:Интересни мнения прочетох.Личи си и пристрастието към дадените пилоти.Но много важно е да отбележим,че вторите пилоти развиват колите,а първите ги доразвиват.Какво имам предвид.Татиният пилот Матю през цялата си кариера е давал инфо как се държи колата,докато Хирвонен е признат за един от най-подготвените технически пилоти.Тоест той е човека,който казва как да станат нещата,за да се държи колата както той иска.От тази гледна точка в момента Форд разполагат с идеалните втори пилоти.Проблемът е,че и двамата ще се борят да се доказват един на друг и ще стане като при Ситроен тази година.Освен това Мико е послушен,знае кое как става и как да го постигне.И което според мен е най-важно - краят на ерата Льоб ще е и краят на кариерата на Мико.Според мен в момента си осигуряват минимум 2 титли при конструкторите и една при пилотите.От тук нататък само ни остава да гадаем Мини доколко ще объркат сметките при конструкторите.Но като се има предвид колко кара манекена а и колко не го слуша главата Миик - нещата малко са предопределени.Относно Петер,колкото и да съм му фен,това беше от него.Дори и да отиде при Народните автомобили,ще е само за престиж една или две години.Както бяха Сайнц и Макрей в Ситроен.Дадоха си опита за развитие на колата,после бяха сменени с младоци.Картинката вообще не е добра.От както се махнаха японците нищо хубаво не се е случило,а при европейците няма такава масовост в марките участници ..................

Извинявай,но Slowson не може да даде инфо,дори за това как се обуват чорапи.
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Цецо » Чет Ное 17, 2011 09:57

Абе аз бях сигурен, че Ожие няма да кара в Ситроен 2012, ама не очаквах да ги трямпят с Мико.Направо си е конспирация :)

Договорката е между Форд, Ситроен и промотърите на WRC, за да гарантират интереса.

Ако Мико обаче се превърне в подържащ пилот на Льоб, това ще е значително падение за него. То не че не падна доста последните години, ама... мъчно ми е, щото беше добър пилот. Просто Льоб го смаза психологически. А сега като ги турят и в един отбор и му кажат карай втори... Мико съвсем ще грохне.

Относно Ожие - за него е безполезно да е в Ситроен заедно с Льоб. След 2 години, ще се върне. Дали ще кара във Форд или Мини... или VW. Според мен и някакъв Ситроен (джуниър или псевдо-частен) не е вариант за изключване. За него е важно да кара и да чака Лоьб да си тръгне.
Цецо
 
Мнения: 169
Регистриран на: Пон Апр 19, 2010 10:49
Име: Цветан Мудров

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот trouble » Чет Ное 17, 2011 10:44

Като погледнем малко по-така нещата обаче след един малък анализ на сезон 2011, можем да кажем, че ерата Льоб започва да приключва. За мен и всички останали фенове ще остане феноменалния, но вече се усеща един лек негативизъм по начина по който той стана шампион тази година. Момента е малко тънък, но е уловим. Тоталното превъзходство липсва. Това е добре за нас феновете и следващия сезон стана така, че да бъде много интересен. Но това за мен е началото на края на господството. Като че ли, най-добре беше Феномена да се оттегли сега, когато все още е на върха. Да бъде запомнен като машината. Пожелавам му обаче да спечели и 9-тата си титла, и дори 10-тата...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Heaton » Чет Ное 17, 2011 11:06

Тоталното превъзходство липсва----Просто лош сезон, колко пъти отпадна, и от Ситроен го предадоха много лошо, и въпреки всичко това пак ги нашляпка. Догодина ще е адски интересно...
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Rand » Чет Ное 17, 2011 22:43

Яри и Отт ще карат за М-спорт на Var Ralye 2011 другата седмица.
http://www.var-rallye.fr/#
Извинявам се,че се забавих с линка, но досега не ми го отваряше :|
Аватар
Rand
 
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 13:51
Местоположение: Варна
Име: Пламен Илиев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Чет Ное 17, 2011 23:04

Пак се очертава едно лудо рали "Дьо Вар".
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Kiverson » Чет Ное 17, 2011 23:32

239 заявки...
:shock: :shock: :D
Waiting...
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот trouble » Пет Ное 18, 2011 00:55

Едно рали в което се срещат заедно пилоти различни шампионати IRC и WRC. Автомобили WRC от ралични ери - от Пежо 206, Субару С12, Пежо 307 до Ксара, Ц4 и новите Фиести. От БМВ до Порше и всякакви разновидности на малките класове. Уникално рали.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron