WRC 2012 - календар, новини, слухове

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Чет Ное 15, 2012 14:30

Аз исках да вземат Остберг - голям прогрес с частна кола, а пък Сордо вече веднъж се пробва.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Чет Ное 15, 2012 14:30

Аз исках да вземат Остберг - голям прогрес с частна кола, а пък Сордо вече веднъж се пробва.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот Rally Fan » Чет Ное 15, 2012 14:47

P.Solberg написа:Аз исках да вземат Остберг - голям прогрес с частна кола, а пък Сордо вече веднъж се пробва.

Да, това беше другата вероятност. Но Отсберг няма опита на Сордо, а сега в ситроен се събират много опитните кучета срещу буйната младост в VW, което в крайна сметка според мен ще бъде особенно интересна битка. Отсберг тази година едва намери пари да кара, за другия сезон не знам как ще се справя. Дано да изкопае от някъде, защото мисля, че той също може сериозно да се намеси в борбата, но.... Простият факт, че ситроен почти нямат грешен избор на гуми до сега, може да те замисли, че ... много са преценяли от какъв пилот се нуждаят и това ме кара да се замисля, че може би не са сбъркали със Сордо въпреки, голямата пауза на "скамейката".
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот trouble » Чет Ное 15, 2012 14:56

mads trqbva da ponau4i asfalta, za da ne se izlagat sas miko vav francia. Ina4e e mnogo dobar na makadam.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот cutflash » Пет Ное 16, 2012 15:36

Зад Сордо стоят доста повече спонсори и интереси....а и е работил с повечето хора в отбора...дълго време беше втора цигулка , време е да му дадат шанс....а и си е техен кадър....
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот P.Solberg » Пон Ное 26, 2012 16:55

Официално: Катар е спонсор на M-Sport и през 2013 ще гледаме M-Sport WRT с цветовете на Катар. Първи пилот за момента - Мадс Остберг,който е номиниран за всички 13 кръга.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот bat_jori » Пон Ное 26, 2012 20:38

дано това което се чува за вторият пилот не е вярно -че господин "скала" -някак да се надскочи .
Успех на мадс.
Изображение
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: WRC 2012 - календар, новини, слухове

Мнениеот beta_racing » Чет Ное 29, 2012 15:37

По време на теста, който Фолксваген проведоха в Мексико, Яри-Мати Латвала е имал странен инцидент - обикновена кола някак си влязла на тестовото трасе, докато Латвала карал, и резултатът е катастрофа. На Яри-Мати и Миика им нямало нищо, но пасажерите в другата кола са имали нужда и с последствие са получили медицинска помощ.

За разлика от другите заводски отбори, които имат забрана за тестване извън Европа (дори правото за тестване е само в някои държави /Франция, Испания, Германия/), Фолксваген все още могат да тестват където пожелаят, защото към момента не са официално регистрирани като производител за WRC :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта

cron