Видео колекция на ралитата от WRC

Дискусия за Световния рали шампионат

Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот beta_racing » Чет Юни 02, 2011 11:35

Преди известно време издирих и съответно изгледах и събрах следната колекция от предавания на ралитата от WRC WRC 1987-2000
В нея липсват предавания на само няколко ралита през годините (не повече от 5-6), които просто така и не са качени в Youtube 8) Примерно Рали Португалия 1987, от което намерих само едно кратко клипче на дебюта на Карлос Сайнц и един много лош инцидент. Всички състезания са подредени в хронологичен ред, така че само натискате бутона Play All и гледате :wink:

В момента "събирам" и тази колекция - WRC 2001-2008. Казвам "събирам" в кавички, защото повечето (защото мисля, че има и някои липсващи) предавания в нея са качени и съответно - събрани тук, но за съжаление, незнайно защо, не са подредени по хронологичен ред, което прави гледането им малко неудобно.
Предвид обаче лимита от 200 клипа в един плейлист, който за са заложили от Youtube, годините от 2001 до 2008 ще бъдат разделени на няколко плейлиста, защото видеата от само една година са горе-долу 50 :D Ама това ще го видим накрая, защото първо трябва да ги изгледам :lol: :lol: :lol: А послед следват 2009-наши дни, така че ще има и още :mrgreen:

След време мисля да направя и плейлист от началото на "истинския" световен шампионат през 1979 до 1986 (малко като "Междузвездни войни" ги почнах отпред назад :mrgreen:), но за него има време... пък и видеата от този период (и най-вече 1979-1982) едва ли ще са кой знае колко... :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот fan73 » Чет Юни 02, 2011 20:01

Имам всички обзори от 1982 до 2010 качени на дискове ,ако ти върши работа нещо.Имам и много други неща общо към 160 GB
Аватар
fan73
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 16:34
Име: илиан кръстев

Re: Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот beta_racing » Чет Юни 02, 2011 20:04

fan73 написа:Имам всички обзори от 1982 до 2010 качени на дискове ,ако ти върши работа нещо.Имам и много други неща общо към 160 GB
То не е за мен... :wink: Просто да ги има...ако ти се занимава, можеш да ги качиш някъде, но все пак можеш да хвърлиш едно око какво има качено :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот BradurS » Чет Юни 30, 2011 00:49

Кога модераторите ще се сетят да сложат темата като ВАЖНА ? Както и тази за най-великите пилоти ? Имаше и подобна за производителите ? Апък после искаме да има компетентни "фенове" (зрители)....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот svetluo » Чет Юли 28, 2011 22:45

Предлагам на Дамян , а и на всеки , който има мерак да помогне малко да разбудиме тракера като качите тези колекции . Смятам няма да е лошо (ако искате разбира се) да започнем да качваме , кой каквото има авторско (но нали не да качваме клипчета от телефони , а качествени материали) за да можем да разбудим малко тълпата :) .
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот beta_racing » Чет Юли 28, 2011 22:53

svetluo написа:Предлагам на Дамян...
Що се отнася до мен - аз нямам нищо за качване, така че това го оставям на вас :oops: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Видео колекция на ралитата от WRC

Мнениеот zozozo » Сря Дек 21, 2011 20:22

в Замунда също има
zozozo
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Дек 21, 2011 20:08
Име: zarko zarkov


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron