Рали Йордания 2011

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 09:52

Eто и информация отпреди по-малко от 10 минути:
Код: Избери целия код
Boat is now anchored outside port, 2nd engine also blown. Waiting for tugs to bring it in!

Вторият мотор на кораба също е извън строя. Сега щели да го дърпат с влекачи :lol: :lol: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 13, 2011 09:53

Тея са си наели страшен кораб - и двата му двигателя да гръмнат. Все повече си мисля, че това рали няма да го има.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот trouble » Сря Апр 13, 2011 09:54

Аз все си мисля, че "пилота" на кораба ще да е давал доста газ :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот Ferjancz » Сря Апр 13, 2011 10:19

cutflash написа:Пълен цирк :) Още от миналата година се чудя и не съм виждал данни , но ми е чудно дали в Йордания или Абу Даби се продават повече Ситроени и фордове от колко в България ?! Не знам, нали това им беше оправданието, че с ралитата се продавали колите им и нямало интерес за България. Чудно ми е сега с тази излагация каква реклама за рали спорта е това ???
Както и да е , извинете ме за лирическото отклонение :) Дано все пак да има рали :)


Така е, като се правят на интересни, те им те сега :mrgreen: Най-логичното което може да се случи е да отменят един ден от ралито, ако не успеят да "мушнат" лодката в пристанището и тогава ще падне големиЮ смях :mrgreen: А иначе кви ситроени, кви фордове при арабите. Там за масова кола се ползва Тойота и Лексус, прескачаме един два класа автомобили и отиваме на коли за по 200 000 доларя - ситроен и форд, е как не :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот trouble » Сря Апр 13, 2011 10:36

Аааа, ама в Йордания и Абу Даби тече нефта (бензина), с който вървят Фордчетата и Ситроенчетата :lol:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот todor hristov » Сря Апр 13, 2011 10:51

Що бе Форд ГТ,ама то това чудо е от друг шампионат :D
Като гледам снимката от бъдещия сервизен парк ме обзема национална гордост,сравнявайки го с Долнобанския.Общо взето,рали,което по моему я събере 1000 човека зрители по трасето,я не,няма място в каландара.Така ,че господа да се надяваме новата ера на автомобилизма-елмобилите да идва скоро,петролът да свършва бързо и той или да се използва само за кофи и легени и тогава ония патрони с белите кърпи ще се върнат към изконните си умения да гледат камили,коне,фурми и да се фукат с история,наследена им от предишни народи.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот ivanko_rs » Сря Апр 13, 2011 11:40

Това рали се получи като южноамерисканки сериал - все ново развитие в друга посока :mrgreen: На мене ми е интересно какви са им доводите на ФИА , НОС и организатори за да не го преместят с една седмица напред и всичко да стане както трябва,без бързане,без отменяне на шейкдаун,първи ден и т.н.Надали има някакво голямо мероприятие другата седмица,а че се били забавили с една седмица - ми Уилсън и КеСнел да поемат разходите :D
Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно
Аватар
ivanko_rs
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 23:05
Местоположение: Русе
Име: Иван Цветков

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот Hristolov » Сря Апр 13, 2011 11:47

най-добре да го отменят да си гледаме на спокойствие IRC
Аватар
Hristolov
 
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Фев 11, 2011 18:25
Име: Димитър Христолов

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 12:36

Корабът най-накрая е акостирал 8)
Чакаме решението на отборите, които още не са излезнали от събранието... :arrow:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 14:07

beta_racing написа:Корабът най-накрая е акостирал 8)
Чакаме решението на отборите, които още не са излезнали от събранието... :arrow:

Така, решението на отборите е следното - отмяна на Ден 1 на ралито!
Въпреки, че още не е оповестено официално, решението със сигурност е такова - утре етапи няма да има.

Както се знае, корабът пристигна снощи вечерта, но поради буря в района бе принуден да пусне котва на около 1 километър от пристанището, защото в условия на бурни води не е било безопасно да акостира. Той се забави заради проблем с единия от двата двигателя, а днес се е повредил и вторият.
Все пак, преди около 2 часа корабът е пристигнал, вече е разтоварен и в момента текат митническите проверки.

Засега се предполага, че камионите ще пристигнат в сервизния парк най-рано в късния следобед или рано вечерта, което значи, че до първата часова контрола утре в 7 часа щяха да останат не повече от 12 часа.

Може би утре ще се проведе шейкдаунът, както и церемониалният старт на ралито (но, разбира се, не сутринта, както беше първоначалният план). По-прецизни детайли, както и променен часови график, се очаква да бъдат направени след като отборите и ФИА се срещнат отново в 19:00ч. днес.
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 14:33

Не знам дали ще има среща в 19:00ч., но току-що ми споделиха, че със сигурност ще има една по-рано през деня - след около 1-2 часа. На нея ще се разбере какъв ще бъде часовият график :)

Edit (15:09ч.): Да, срещата ще бъде в 16:00ч. (Йордания са с нашето време) :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 17:11

Камионите са преминали през митническите проверки и вече пътуват към сервизния парк. Все още не е потвърдено на 100%, но шейкдаунът ще е сутринта, а церемониалният старт - следобед :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот Ferjancz » Сря Апр 13, 2011 17:43

Ей ама много познавам ей :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 18:58

Малко дезинформация се е получила одеве, но така бях разбрал и аз. Камионите, за съжаление, все още са на митниците на пристанището. Не е сигурно, но това може да се дължи на проблем със зелените карти...
Утре шейкдаунът май ще го карат с по една палатка в сервиза :lol: :lol:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Йордания 2011

Мнениеот beta_racing » Сря Апр 13, 2011 19:34

Най-накрая от wrc.com казаха нещо. До край се опитваха от техния сайт да не излиза нищо, но просто вече няма как.
Ето каква е програмата за утрешния ден, за която са се договорили организаторите и отборите:
- технически преглед: 07:00-10:30
- шейкдаун: 12:30-14:30
- предварителна пресконференция: 14:30
- церемониален старт в Джераш: 17:30

Заради забавянето на камионите на пристанището (след това трябва да минат и през израело-йорданската граница), се очаква те да пристигнат в сервиза около полунощ, а не както бе оповестено по-рано - късен следобед или привечер.
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта