Рали Португалия 2011

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Португалия 2011

Мнениеот Rally Fan » Нед Мар 27, 2011 17:35

bat_jori написа:Със СЕБОВЕТЕ шега не бива :D ,няма таква физономия горкия Латвала ,а се запотиха и стъклата на очилата като видя старецо какъв го извади.
Постигнаха това за което бяха тук,дано форд устиска ,че старецо ми изглеждаше наострен и жаден

Беше си здраво каране на последната отсечка.... Льоб наистина направи страхотно каране,а Латвала се помъчи, но малко не му достигна...съжалявам най-много за него, и за Петер СОлберг... толвоа сили хвърли в тази последна отсечка, даспечели някоя друга точица.... но неможа. Все пак успя да навакса изгубеново време от предните дни и се добра до 6-то място, много силно каране направи и той. Честито на Ожие и Льоб.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Рали Португалия 2011

Мнениеот kiko » Нед Мар 27, 2011 20:16

Браво на Себчовците.Просто си карат.Това е.Интересен момент е класирането на Падон(или там както се казва).След Швеция и каръка в последния етап на Субару,сега марката се представи наистина на ниво.Странно,но факта - в този шампионат Н/4 -ките май си имат превес в някои ралита.Като се замисля и Араио миналата година с Евото :roll: .Той горки нямаше късмет в това рали - отпадна поради техническа повреда,подобна на второто Мини в последния етап.Добър първи ден за марката и после срив и при полотите и при техниката.Явно на този етап концепцията 1.6Т в категорията С2000 не работи.Но пък тепърва започват да се развиват тези коли.Очаквано за мен фиаско за Мини и на двата фронта тази седмица.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Португалия 2011

Мнениеот Heaton » Пон Мар 28, 2011 14:40

Еееи много ме е яд за Солберг,дано скоро да вземе рали,никои не го заслужава повече от него,но с този ужасен късмет...
Аватар
Heaton
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 15:59
Име: Стилян Иванов

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron