Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот p_tanev » Пон Юли 05, 2010 00:00

Айде хубаво той е журналист ще отразява, но не можах да разбера защо возиха половината министри, кметове и т.н?????
http://results.bg/ - Резултати
http://results.bg/Rally/ - Рали на живо
http://results.bg/Planinsko/ - Планинско на живо
http://results.bg/Pista/ - Писта на живо
p_tanev
 
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 21:54
Име: Пламен Танев

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот topper » Пон Юли 05, 2010 00:16

Е мен и теб няма да ни возат естествено,че ония разни ми ти министри ще се возат.Нормално е те да си ползват облагите от това,че са депутати,а сигурно въобще и не знаят какво е рали ама...
Аватар
topper
 
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 22:29
Име: Марио Драгомиров

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот golf_1 » Пон Юли 05, 2010 00:32

Хората си правят пиар и толкоз,едва ли ще виси като нас по горите и да го пече слънцето 4 дни.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот cutflash » Пон Юли 05, 2010 01:11

Доста впечатляващо шоу ......
Малко снимки от мен....
http://assenov.myphotos.cc/photo/main.p ... emId=22869
Започва се ........не ми се мисли какво ще е в горите, но не остана , скоро ще доживеем да видим WRC по българските етапи.........
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот popodopolo » Пон Юли 05, 2010 08:29

plm написа:Сега съседи ми казаха,че Иван Тенчев се возел в кола.
Този човек мрази ралито, Това е ясно отдавна. Ама, днес се вози при Льоб.
Бъркотията е огромна.

Горкия,не можеше да говори като го качиха на трибуната,заекваше яко и се чудеше какво да каже :lol:
Vinchenzo написа: * Цитат Vinchenzo

А ти с якето да почерпиш на 26-и февруари :lol:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот P.Solberg » Пон Юли 05, 2010 09:07

Тц тц, форум оплаквачките стана тук - кой се возил, кой не се возил. Нали докараха Льоб и Сордо в центъра на София, нали напълниха площада с маса народ и почти всички медии го отразиха, какво значение има кой се е возил като това беше една огромна реклама за спорта на място, където не можем и да си помислим, че можеше да се организира такова нещо.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот MADRACER » Пон Юли 05, 2010 09:31

[quote="P.Solberg"]Тц тц, форум оплаквачките стана тук - кой се возил, кой не се возил. Нали докараха Льоб и Сордо в центъра на София, нали напълниха площада с маса народ и почти всички медии го отразиха, какво значение има кой се е возил като това беше една огромна реклама за спорта на място, където не можем и да си помислим, че можеше да се организира такова нещо.[/quote]
+1
Аватар
MADRACER
 
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Май 27, 2005 14:46
Местоположение: varna
Име: АНГЕЛ КАСПАРОВ

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот OgyWRC » Пон Юли 05, 2010 09:45

Ей, откога го чаках Льоб да дойде в нашия квартал :D

Пилотите караха за шоу, но въпреки това имаше много интересни изпълнения. Добре, че дойдоха от Citroen та да направят реклама на рали спорта и да съберат такава аудитория в центъра на столицата.

Естествено е да возят министри и други влиятелни личности, които и представа си нямат за какво иде реч - това е начина да се привлекат повече симпатии към рали спорта сред влиятелни хора, което в бъдеще да може да помогне на спорта в България.

Шоуто си беше и чиста реклама за Рали България, чух много хора да разпитват какво ще е това състезание, кога ... единствено цената на билетите малко ги стряскаше ...
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот max.z » Пон Юли 05, 2010 10:47

Малко клипчета и от мен. Както се казва - и аз там бях. Мисля, че няма нужда да пиша коментари.

http://www.vbox7.com/play:0d3c4411

Общо 5 клипчета са, мързи ме да ги копирам всички тук, останалите 4 ще излязат в отметката "от канала" на горното.

А ето и малко снимки http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 16ed2b7dcf

p.s. Готино е, че върнахте форума!
Аватар
max.z
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 12:11
Име: Златан Ковчазов

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот Tomasi » Пон Юли 05, 2010 13:10

... бг
Последна промяна Tomasi на Сря Сеп 22, 2010 13:44, променена общо 1 път
Tomasi
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 08:55
Име: Димитър Дамянов

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот sonny » Пон Юли 05, 2010 16:00

Единствено ми направи лошо впечателние, че бокса на Катето, еше в другия край на площада, мисля, че трябваше да са в един бокс или поне да са един до друг, може да са Льоб и Сордо, за което почитания, но спорта е един за всички и бе редно да бъдат рамо до рамо, най-малкото щяха да вдигнат и на нея акциите и да се почувства още по-добре в тяхната компания 8)
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот RS_TURBO » Пон Юли 05, 2010 16:57

Абе за депутатите нали знаете кво казват, че били като презервативите, може и с тях, но без тях е по хубаво.... :lol:
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот max.z » Пон Юли 05, 2010 17:29

Абе стига с тия депутати! Льоб и Сордо дойдоха и караха в центъра на София.
Аватар
max.z
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 12:11
Име: Златан Ковчазов

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот krasio » Пон Юли 05, 2010 17:50

P.Solberg написа:Тц тц, форум оплаквачките стана тук - кой се возил, кой не се возил. Нали докараха Льоб и Сордо в центъра на София, нали напълниха площада с маса народ и почти всички медии го отразиха, какво значение има кой се е возил като това беше една огромна реклама за спорта на място, където не можем и да си помислим, че можеше да се организира такова нещо.

+1
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Sofia Rally Show - Себастиен Льоб

Мнениеот topper » Пон Юли 05, 2010 18:59

Пресконференцията на Льоб и Сордо пред българските медии.



Звездите на световния автомобилизъм Себастиан Льоб и Дани Сордо дадоха интервю пред българските медии преди началото на родния кръг от WRC. Двамата пилоти на Ситроен гостуваха в автоселището на конструктора в Божурище.

- Какви са първите Ви впечатления от България?
Себастиан Льоб: В България има рали култура. Нямахме възможност да видим много неща, но това ще стане по време на
състезанието. На роуд шоуто се получи чудесна атмосфера. Сигурен съм, че ще стане страхотно рали.

Дани Сордо: Наистина имаше много хора и съм сигурен, че ще се получи страхотно шоу. За нас всичко тук е ново и се надявам да в понеделник да си тръгнем с добри спомени от Вашата страна.



- Рали България ще бъде изцяло на асфалт. Автомобилите на Ситроен са предразположени към това. По лесно ли ще Ви бъде?
Себастиан Льоб: Автомоблите на Ситроен се представят много добре на асфалт и ние сме доста окуражени от факта, че Рали България е изцяло на такава настилка. Ние обаче не познаваме самото трасе, знаем само, че на места е доста хлъзгаво. Освен това има и други пилоти със Ситроен. Няма да е никак лесно, ще имаме доста сериозна конкуренция.

- Какво Ви мотивира да карате след толкова много титли?
Себастиан Льоб: Мотивира ме любовта към ралито. Правя го с удоволствие. Не всичко се свежда до наградите.

Дани Сордо: Опитвам се да давам най-доброто от себе си. Трудно е да печелиш, но винаги трябва да очакваш първото място. То може да е в България. Защо не?

- Къде е тайната на успешното Ви партньорство със Ситроен?
Себастиан Льоб: Няма тайна. Печелим заедно. Изградихме всичко със съвместна работа и ще продължаваме в този дух. Последните години формирахме отличен екип. Това е едно взаимодействие между мен и техническия екип.



- Притеснявате ли се от конкуренцията на Ожие?
Себастиан Льоб: В момента Ожие се намира много близо до мен в класирането и разликата в точките е доста малка. Той е по-напред от останалите, защото натрупа сериозен актив в последните няколко състезания. Ще видим в края на сезона.
Дани Сордо: До края на сезона трябва да се възползваме от всяка възможност, която ни се предостави. Трябва да спечелим възможно най-много ралита.

- На какво се дължи верността на пилотите към тимовете? Във Формула 1 не е така. Там отборите непрекъснато разменят пилотите си.
Себастиан Льоб: В нашата сфера има по-малко отбори. Аз винаги съм бил доволен от отбора си. Чувствам се добре с моя екип и никога не съм имал причини да мисля за смяна.



- Г-н Льоб, коя титла Ви донесе по-голямо удоволствие? Тези от WRC или когато станахте шампион на шампионите.
Себастиан Льоб: В крайна сметка WRC е далеч по-важен.

- Как се подготвяте за Рали България? Никога не сте карали в това състезание.
Себастиан Льоб: Няма как да се подготвим. Мястото е непознато. Ще се запознаваме с опознавателната обиколка, когато ще си отбележим важните неща.

- Г-н Сордо, Вие сте отговорник за развитието на новия автомобил на Ситроен. На какъв етап е конструкцията?
Дани Сордо: Не мога да говоря за колата, защото... не мога да говоря (б.а.- смее се). Все още сме в началото, но аз гарантирам, че колата е хубава и работи добре.

- Г-н Льоб, няколко пъти карахте болид от Формула 1. Възможно ли е да се прехвърлите в този шампионат?
Себастиан Льоб: Не! Преминаването от WRC към Формула 1 е трудно. Както и обратното. Нужен е голям период на адаптация. Аз не съм участвал в това състезание и нямам намерение да го правя. Моментите в болид от Формула 1 са просто спомен от миналото.
Аватар
topper
 
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 22:29
Име: Марио Драгомиров

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 36 госта

cron