Рали Швеция 2010

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот Ferjancz » Пет Фев 12, 2010 11:17

Обаче чичо Маркус, май още не е за изхвръляне :) Как напредва само ! Все си мисля, че Ожие няма да му остиска!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот P.Solberg » Пет Фев 12, 2010 11:17

Е а дано, ама да не го мери Спортмаркетинг, че го няма там? :D Чичо Маркус няма как да е за изхвърляне. Дет се вика, още едно-две ралита и може да тупа Хирвонен, отново.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот beta_racing » Пет Фев 12, 2010 11:21

Все си мисля, че Чичо Маркус на Португалия беше по-добре отколкото е сега...ама ще видим :D
Дани Сордо е на 1.8 от Льоб 8)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот P.Solberg » Пет Фев 12, 2010 11:24

Да, радвам се, че е завършил. Щеше да е гадно още на 3-тата да приключи. Но пък нека поне има един дето да натиска бай Льоб, че това определено май няма да е някой с Форд.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот BradurS » Пет Фев 12, 2010 11:29

Е, има време. Отсечките са много коварни с тоя макадам. Всичко може да се случи.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот svetluo » Пет Фев 12, 2010 13:53

Това е единственното , което намирам аз (работещо) свързано с тази нова телевизия "Онлайин"....колкото и да не ми се струва онлайн поне има репортажи и интервюта от Швеция .
http://freetubetv.net/index.php?view=7bW90b3JzdHY

П.С> И аз чакам отговор от КейбълТел за това дали ще я има тази програма и за нас .
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот prodrive » Пет Фев 12, 2010 14:38

svetluo написа:Това е единственното , което намирам аз (работещо) свързано с тази нова телевизия "Онлайин"....колкото и да не ми се струва онлайн поне има репортажи и интервюта от Швеция .
http://freetubetv.net/index.php?view=7bW90b3JzdHY

П.С> И аз чакам отговор от КейбълТел за това дали ще я има тази програма и за нас .


И аз намерих вчера този линк ама цял ден гледам записани интерюта на Шумахер и т.н
Като ти отговорят от Кейбъл драсни един ред да знаем дали има шанс :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот svetluo » Пет Фев 12, 2010 14:44

Надявам се силно на отговор ,но..... искам да призова всеки , който е на КейбълТел да влезе в форума на сайта им , където съм пуснал тема относно тази телевизия и да я подкрепят за да видят пичовете , че наистина има интерес :) . Незнам по какъв друг начин могат да бъдат убедени освен този :) . Поздрави и дано да видим интересна битка защото така като гледам на СС5 Мико и Дани засега наказват Лъоб и се очертава точно такава битка да се получи :)
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот BradurS » Пет Фев 12, 2010 14:58

Мда Бат Пешо е правил изпълнения на СЕ 5. Близо 5 мин. изоставане преди финала на етапа...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот damnit » Пет Фев 12, 2010 15:21

svetluo написа:Надявам се силно на отговор ,но..... искам да призова всеки , който е на КейбълТел да влезе в форума на сайта им , където съм пуснал тема относно тази телевизия и да я подкрепят за да видят пичовете , че наистина има интерес :) . Незнам по какъв друг начин могат да бъдат убедени освен този :) . Поздрави и дано да видим интересна битка защото така като гледам на СС5 Мико и Дани засега наказват Лъоб и се очертава точно такава битка да се получи :)


Кейбълтел са мошенници...не се надявайте. Жалко, че Моторс-ТВ не е разпространен в България... В неговата програма излъчват Европейските първенства по рали-крос, Британския рали шампионат и много други...

Леоб и Хирвонен се впуснаха в битка..както всички очаквахме, но приятната изненада е Дани Сордо, който също с тях... Дано да запази това темпо... Нещо е станало с бат Пешо Солберг... жалко...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот Dragonfly » Пет Фев 12, 2010 16:22

На първия етап Ал Касими е напуснал пътя и се е върнал точно пред Райконен, като половината етап го е държал зад себе си.
След СС5 Хирвонен е начело в класирането, Льоб трети.
В момента тече СС6
Както писах, на живо времената по етапи може да гледате тук
http://www.wrc.com/jsp/index.jsp?lnk=40 ... y=&stage=6
Горе в дясно има падащи менюта за избор на етап.
Аватар
Dragonfly
 
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 20:32
Местоположение: София
Име: Ivan Ivanov

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот BradurS » Пет Фев 12, 2010 16:28

СЕ 5 : Много коловози е имало по етапа и за това се дължи по-слабите времена на Льоб.
Мико дава супер време но за сметка на това е унищошил гумите. Голяма драма с Петер и Уилсън. Първо Соберг излита от пътя и губи 4 мин. Успява да се измъкне и продължава, но е настигнат от Уилсън. След това бат Пешо отново прави грешка и отново излита от пътя. Но осем километра преди финала Уилсън засяда на някакъв завой и Петер го удря лекичко отзад. И двамата пилоти продължават...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот Dragonfly » Пет Фев 12, 2010 16:35

Райконен е спрял на няколко километра преди финала на СС6. Изглежда повреда.
Слуtам го на живо по интернет радиото от сайта на http://www.wrc.com
Последна промяна Dragonfly на Пет Фев 12, 2010 16:47, променена общо 1 път
Аватар
Dragonfly
 
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 20:32
Местоположение: София
Име: Ivan Ivanov

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот Dragonfly » Пет Фев 12, 2010 16:39

Solberg was first to hit trouble, losing four minutes and damaging the rear of his C4 WRC when he went off the road. He got going again, but was quickly caught by Ford Focus RS WRC driver Matthew Wilson. Wilson got past soon after - when Petter went off again - but eight kilometres from the finish Wilson stalled his Ford on a corner and was rear-ended by Petter's Citroen.

Петер е излязъл от пътя, върнал се е, но зад Матю Уилсън. Уилсън е угасил двигателя на един завой и Петер го е нацепил изотзад :D

Последно чух, че Райконен се е забил дълбоко в снежен бряг. На лайв тайминга го няма, Грьонхолм е имал проблем с двигателя, финишира, но доста назад.
Аватар
Dragonfly
 
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 20:32
Местоположение: София
Име: Ivan Ivanov

Re: Рали Швеция 2010

Мнениеот P.Solberg » Пет Фев 12, 2010 17:36

Доколкото разбрах на 2,3 километър от старта Маркус е получил електрически проблеми, които са го забавили. Райконен се е забил в пряспа и е стоял 25 минути там, преди да успее да излезе. И двамата продължават.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта

cron