Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот DimitarIliev_fan » Сря Яну 06, 2010 16:03

А дали неможе да се говори с федерацията да отпуснат повечко пари, зада се напечатат повече плакати, а ние да им спестим парите за лепенето като ги залепим по градовете, в които живеем така и те ще спестят някои лев пък и ние също и ще има по-голяма реклама и по-голямо покритие???
Изображение
Аватар
DimitarIliev_fan
 
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 15:24
Местоположение: Dundee, Scotland
Име: Явор Гочев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Сря Яну 06, 2010 18:14

Добре дотук,отворихме втора страница.Както писах скоро ще има среща и на нея ще се обсъдят нещата.Инфо и снимки от нея ще качим тук като стане време.Сега поне малко пак се размечтахте ви давам идея.Не е нужно да давате или събирате пари.Много по-лесно ще ви е след като излезе плаката за състезанието да си го направите на флаер и да го слагате по чистачките на колите в градовете си.Нужни са цветен принтер,бели листа и ентусиазъм да се слагат флаерите.Ентусиазъм виждам не липсва,а флаерите ще ги прави човек с принтер.Както писах целта е всеки да помогне с каквото може,а не 10-20 да олекнат финансово за слава...............Засега се съсредоточете върху постижими неща и се организирайте като фен клубове.Имам идея най-добре представените фенове(тромби,плакати,знамена,фанелки и т.н.) да имат пълен достъп по време на състезанието в бокса на пилота си.Но и за това след време.Не мислете да давате пари,а кой какво може да направи без пари.С пари всеки може................................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот d1976 » Чет Яну 07, 2010 11:32

Поръчайте си рекламните материали и билбордове от рекламната агенция на г-н Агура. Може да ви даде голяма отстъпка. :roll: Извинете ме за иронията.
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот техо7 » Чет Яну 07, 2010 16:26

Цанев написа:Ами естествено повече бройки по евтино, трябва първо да видим колко човека ще сме ако сме само 4-5 едва ли има смисъл защото всеки от нас ще трябва да се бръкне с няколко пъти повече от 10 лв. ако се съберем скоро време малко повечко хора ще попитам в горе спомената печатница, при тях цените са повече на договорка отколкото да са точно фиксирани. Предлагам и момчета от други градове също да проверят нещата как стоят защото другате може да е още по евтино!
Ogi_sh написа:Браво Момчета , Стархотни сте! Евала за Ентусиязма ви! Но до къде я докарахме че Шепа фенове трябва да си извадят последните пари за да платят плакатите на Великото ВРЦ България?!

Оги ако мога така да те наричам, стигна се до там, защото рекламата не е твърде евтина и фед или "Рали Пул" като организатори предпочитат да спестят някой лев за нещо друго. :mrgreen: но това е отделна тема

ако трябва да направим една среща на предстоящата писта В.търново на 4 очи...доста от сериозните фенове ще са там...или е малко касничко тогава
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Чет Яну 07, 2010 19:17

на мен ми харесва идеята :) а за късното не знам
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BradurS » Пет Яну 08, 2010 01:02

Мисля, че Търново е идеалното място. Въпреки че е късно там поне ще се разбереме на живо.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот lancia_hf » Съб Яну 09, 2010 22:45

Едно такси в Шумен, вече близо месец спомага за рекламата на ралито ... със собствени средства :!:
01.jpg
01.jpg (86.99 KiB) Прегледано 6514 пъти

02.jpg
02.jpg (92.09 KiB) Прегледано 6514 пъти

03.jpg
03.jpg (102.28 KiB) Прегледано 6514 пъти
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот P.Solberg » Съб Яну 09, 2010 22:53

Евала на таксито. Като съм в Шумен, все с него ще се возя.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BradurS » Съб Яну 09, 2010 22:57

Бравооо :)
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот damon » Пон Яну 11, 2010 19:43

В събота го срещнах това такси на магистрала Хемус до Правец. :mrgreen:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BOXER » Пон Яну 11, 2010 21:08

И аз имам една идея.Ние сме единтвения клуб който си няма стикери.Всички форуми и клубове си правят стикери и си ги лепят по автомобилите и определено се виждат от доста хора и се получава добра реклама.Същото може да го направим и ние.Може да съчетаем например логото на Рали Клуб България с надписа както на таксито WRC Rally Bulgaria 2010.Или пък нещо подобно.Рекламата значи много и не мога да си го обясня,защо никой не се наеме да направи стикери за автомобилите.Не казвам някой да си бръкне в джоба и да подарява стикери.Ще дадем пари тези който искат да си ги сложат.Със сигурност доста хора тук имат някаква връзка с рекламни агенций и ще ни ги направят на много добра цена.Друг е въпроса,че и в този форум се рекламира,чрез банери и т.н. и дори от рекламата да се вземат и направят стикери и се раздадът на хората със сигурност,форума ще стане по посещаван и следователно ще е по-привлекателен за реклама и средствата ще се върнат.
Та има ли някой който може да уреди нещата с рекламна агенция?Може да направим по голями стикери който да седят на челното стъкло например и по-малки за другите части на колата.Аз за голямата си го представям така: В двата края логото на рали клуб-а и между тях да пише WRC RALLY BULGARIA 2010.Може и да пише сайта на рали клуба а не само логото.Другия вариянт е да си направим стикери подобни на тези със стартовите номера.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BradurS » Пон Яну 11, 2010 21:50

Това е хубава и лесно приложима идея. Аз съм за.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот trouble » Пон Яну 11, 2010 22:02

Аз съм ЗА също..веднага лепвам на колата като са готови...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот tik-tak » Пон Яну 11, 2010 22:03

Аз също подкрепям идеята.
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BOXER » Пон Яну 11, 2010 22:30

Ето има вече желаещи,а съм сигурен,че ще са малко тези дето ще са против.Сега остава сам ода намерим човека с нарпавата на стикерите.Най вероятн онякой пилот ще помогне защото точно те си правят стикери за автомобилите и знаят къде и как да се спазарим.Много ме е яд,че аз нямам човек за тази работа иначе досега да е свършена.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта

cron