Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Пет Фев 19, 2010 21:26

Отговорите на всичките ти въпроси са дискутирани предишните 13 страници.Проектите търпят критика,защото това е целта.Хората да си изберат какво да носят.Персонално означава,че аз ще си сложа това лого,а друг ще си сложи това с Форда и Ситроена................И никой нищо няма да прави напред,а ще се поръчва като се влезе в магазина.Мисля доста пъти вече го казвам,но само ти не го разбра.Нищо лично,може и да не си чел.Но всичко е написано и не смятам да го почетвъртвам.Това,което правим е един от проектите за фланелка,а не крайния.Който каквото си избере и поръча,това ще си носи.По-ясно от това не мога да ти го напиша.................
Всеки нормален сайт за фланелки ти дава избор какъв да е модела,цвета,размера и т.н.Отговарям ти на предложението за мъжки и женски.Тези две фланелки по-горе ги пуснахме само да се види как ще стои това лого на тях.А не да покажем,че ще правим само бели или черни.
А относно критиките за отделните неща мисля сам видя,че доведоха до положителни промени.А и ако трябва да бъдем честни много бих се зарадвал поне двама от критикуващите да бяха направили нещо......................Защото в момента АБСОЛЮТНО всичко това,което е изнесено са го направили точно двама човека-Алекс и Любо,които дори и не познавам лично.Само си чатим.И с показването на дадени проекти не парадираме колко много можем или знаем.Освен това те не са финални,както вече казах.Просто САМО двама правят нещо,а другите май си чещкаме езичетата.Последните 2 страници точно на тази мисъл ме навеждат...........................Това е форум,тоест дискусия,отворена за предложения.Ние точно това правим в момента.Предлагаме-НЕ ЗАДЪЛЖАВАМЕ :!: :!: :!:
Хайде до нови срещи.И си четете по-подробно постовете,че стана малко като темата за АДАС.Много питат-един отговаря..........................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот fan73 » Пет Фев 19, 2010 22:19

Ето че, пак сме в задънена улица.Доколкото аз разбрах идеята на тениските е за подкрепа на рали спорта в България (и не само) от страна на феновете, които се обединяват от"Рали клуб България" .Моята идея е че, като членове на този форум трябва тази тениска която се избере да представлява нещо като "униформа" отличителен белег на членовете, които където и да отидат по света да наблюдават състезания да се знае че сме БЪЛГАРИ (то си ни личи от далече ама карай) :D а това което се предлага от andrey kokalov повече ми прилича на някой битак ,а не на фенове които са обединени от една идея.
andrey kokalov написа:.Проектите търпят критика,защото това е целта.Хората да си изберат какво да носят.Персонално означава,че аз ще си сложа това лого,а друг ще си сложи това с Форда и Ситроена................И никой нищо няма да прави напред,а ще се поръчва като се влезе в магазина.Мисля доста пъти вече го казвам,но само ти не го разбра.
fan73
 

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот damnit » Пет Фев 19, 2010 23:00

fan73 написа:Ето че, пак сме в задънена улица.Доколкото аз разбрах идеята на тениските е за подкрепа на рали спорта в България (и не само) от страна на феновете, които се обединяват от"Рали клуб България" .Моята идея е че, като членове на този форум трябва тази тениска която се избере да представлява нещо като "униформа" отличителен белег на членовете, които където и да отидат по света да наблюдават състезания да се знае че сме БЪЛГАРИ (то си ни личи от далече ама карай) :D а това което се предлага от andrey kokalov повече ми прилича на някой битак ,а не на фенове които са обединени от една идея.
andrey kokalov написа:.Проектите търпят критика,защото това е целта.Хората да си изберат какво да носят.Персонално означава,че аз ще си сложа това лого,а друг ще си сложи това с Форда и Ситроена................И никой нищо няма да прави напред,а ще се поръчва като се влезе в магазина.Мисля доста пъти вече го казвам,но само ти не го разбра.


Добре де, пичове... като не ви харесват нещата, а искате нещо друго...поработете по въпроса...поинтересувайте се, помолете някой за услуга... Истината е, че въпросния Алекс и аз не познавам лично. Случайно имах връзка с него, знаех, че хобито му е да рисува виртуален тунинг и го помолих за услугата, той прие и така започна....всичко. Предлагаме ви вече шести или седми вариант, а вие нищо не харесвате...битак било... Измисли начина за обединение на феновете, измисли лого, дай идеи...намери хора, които нямат нищо общо с рали-спорта и са доста далеч от нещата, помоли ги да ти помогнат, 10 дни поред да изслушват мрънкането и промените във вижданията ти... Помисли за още 10-15 неща, полезни за българския рали-спорт (и за това мислим и се работи), като цяло, които можеш да организираш... Търси хора, които ще ти помогнат и за тях... Като ще критикувате...критикувайте градивно, давайте идеи, варианти, дори просто нарисувани, а не... тва е битак, сега сме в задънена улица, това що не е така, другото що не е така... Едва за 2ри или 3ти път пиша в тази тема. . . защо ли?

П.С. Банера на сайта, има един хубав надпис... "Българските рали ентусиасти" , предлагам да го махнем...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Пон Фев 22, 2010 21:14

Малко идеи за лого.......................От автор,който не пожела да спомене името си поради многото отдадени на критика фенове..................Или трябваше да кажа ентусиасти - ууууууууууууууууу,гадна дума................... :lol: :lol: :lol:



[img]
Untitled-1 copy za foruma.JPG
Untitled-1 copy za foruma.JPG (20.98 KiB) Прегледано 7381 пъти


[/img]
Untitled-2 copy za fotuma.JPG
Untitled-2 copy za fotuma.JPG (27.65 KiB) Прегледано 7381 пъти


Untitled-3 copy za foruma.JPG
Untitled-3 copy za foruma.JPG (25.86 KiB) Прегледано 7381 пъти
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот beta_racing » Пон Фев 22, 2010 21:47

Супер е логото!
На мен най-много би ми допаднал следния смесен вариант: логото да е номер 2, но с джантата от номер 3, но направена както тази от номер 2 (в смисъл двуизмерно) :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Цанев » Пон Фев 22, 2010 23:01

beta_racing написа:Супер е логото!
На мен най-много би ми допаднал следния смесен вариант: логото да е номер 2, но с джантата от номер 3, но направена както тази от номер 2 (в смисъл двуизмерно) :D


+1
Акъла е нещо което можеш да раздаваш и без да го имаш!
Аватар
Цанев
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 10:20
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Цанев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот техо7 » Сря Фев 24, 2010 15:15

andrey kokalov написа:Хайде малко градивно да подходим....................Кое как става или как би трябвало да става не е темата на тази Тема.Последните 2 страници малко станаха ненужен обем.Кико,самите проекти не се избират от някой,а когато станат ще се пуснат за обществен дебат.Засега почти половината неща са придобили някакъв вид.Затова ТУК е мястото те да се качат и обсъждат.Все още нищо не е решено окончателно.Темата с логата мисля няма смисъл да я зачекваме.Много е обширна и няма смисъл.Тук ще кача почти готовия първи проект за фланелка,както и 2 различни цвята на самите фланелки.Мисля,че всеки ще иска семпло направени неща.Затова и повече няма да се обосновавам с думи.Това е само идея с възможности за промени.Ще разберете надявам се защо и не искам това или онова лого,което ще привлече масовия фен.Рали спорта не е отделно ВРЦ,ИРЦ или ЕРЦ.Това е събирателно на доста различни фактори като природа,атмосфера,автомобили и т.н.



project flanelka 2 za foruma.JPG



На мястото на въпросителния знак отново ще седи логото.Сега се работи по него и когато имаме 3 варианта ще се мисли и по този въпрос.


А ето и фланелките...................................
project flanelka 2 za foruma.JPG

някаква ориентировачна дата за готовите продукти...кога ще могат да се поръчват от магазина
Аватар
техо7
 
Мнения: 393
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 09:21
Местоположение: Казанлък
Име: тихомир ганчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот damnit » Сря Фев 24, 2010 16:01

техо7 написа:
andrey kokalov написа:

някаква ориентировачна дата за готовите продукти...кога ще могат да се поръчват от магазина


Към момента за цел е поставено рали Турция. 1-2 седмици преди него...евентуално...
"Щом се състезавам, значи трябва да побеждавам" - Фабрицио Табатон

WRC2013 - No Loeb, no H. Solberg, no P. Solberg, no Gigi Gali, no Grönholm, no Sainz, no M. Martin, no Panizzi
What kind of shit is this?!
Аватар
damnit
 
Мнения: 423
Регистриран на: Вто Май 06, 2008 02:44
Местоположение: Noise City/Варна
Име: Любомир Любомиров

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Чет Фев 25, 2010 23:14

Това са първите 2 лога на клуба.Те са само ВАРИАНТИ,а не окончателни.Искам да призова и модераторите на форума за насоки и мнения,защото тези проекти вече се отнасят по-профилирано за самият сайт и неговия форум.Разбира се и другите хора са добре дошли за градивна критика,за която БЛАГОДАРЯ предварително!!!!!!!!!

Bulgaria 676 za foruma 1.JPG
Bulgaria 676 za foruma 1.JPG (67.99 KiB) Прегледано 7180 пъти
Bulgaria 767 za foruma 2.JPG
Bulgaria 767 za foruma 2.JPG (59.45 KiB) Прегледано 7180 пъти



Логото ще е само кръглата част от снимката,другото е само фон за момента......................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот andrey kokalov » Чет Фев 25, 2010 23:24

И най-накрая се оформи първия вариант за фланелка.Неговта лицева страна предлагаме да изглежда по следния начин...........

project flanelka 45306ti variant za foruma.JPG
project flanelka 45306ti variant za foruma.JPG (51.72 KiB) Прегледано 7174 пъти



Разбира се тук остава възможността за критика.Също така в момента се работи по сканирането на подписите на повечето пилоти,предвидени за гръб на фланелката.Благодаря на феновете на спорта у нас,които до момента НЕ изпратиха нито един подпис на роден пилот.Явно и това ще си търсим сами.Ако ни стигне времето.После да не питате къде е подписа на Митко примерно...............
Хайде сполай Ви!!!Пожелавам ви безсмъртие.............................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот Ferjancz » Чет Фев 25, 2010 23:26

Без да ми се взема мнението за миродавно, но си мисля, че ако ще има лого за РАЛИ фенове, подчертавам думата, не е много уместно там да лъвът, а по-скоро кола, каквато е и всъщност идеята. Така мисля аз. А това по-горе с тялото на Льоб и лъвска глава, няма да го коментирам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот todor hristov » Пет Фев 26, 2010 00:29

На мен също не ми харесва.Тия лъвски глави ги харизайте на фтболерите.Сложете една стилизирана кола върху картата-без цитрони,Льоб и буйни гриви и това е достатъчно.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BradurS » Пет Фев 26, 2010 01:30

Ferjancz написа:Без да ми се взема мнението за миродавно, но си мисля, че ако ще има лого за РАЛИ фенове, подчертавам думата, не е много уместно там да лъвът, а по-скоро кола, каквато е и всъщност идеята. Така мисля аз. А това по-горе с тялото на Льоб и лъвска глава, няма да го коментирам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

+ 1
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот txl » Пет Фев 26, 2010 20:01

На мен също лъвът ми изглежда доста странно на такава фанелка...
Продължавам да мисля, че
txl написа:Аз определено бих препочел нещо по-скоро стилизирано ... отколкото нещо с много цветове, много надписи, много детайли...


Лично за мен вариантът с двете коли
damnit написа:Изображение

би бил идеален, като World Rally Championship отгоре се замени с Bulgarian Rally Fans.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Подкрепа на феновете за ,,Рали България''

Мнениеот BradurS » Пет Фев 26, 2010 20:36

Това и за мен е супер варианта. Веднага бих си купил такава тениска. Отзад на гърба да пише BULGARIAN RALLY FANS и под него WRC RALLY BULGARIA 2010.
Това с лъва...надали бихме направили впечатление на ЧуждинциТИ , като те даже незнаят къде се намира страната ни пък камо ли да я асоциират с Лъв.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 госта

cron