Рали Каталуния 2005

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот dreamtech » Вто Ное 01, 2005 08:42

:D K-Power-е викаш останалите не пишат. Според мен няма
смисъл да пишем и повтаряме нещата които някои други вече са
написали(в случая ти, Деймъна и т.н.). Айде сега и малко да ти вдигна
самочувствието, доста изчерпателни постове имаш в темата, така че
просто аз лично нямам кой знае какво да добавям! :)
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот damon » Вто Ное 01, 2005 11:43

K_Power написа:Ситроен ако вземат Сордо вместо Дювал ще е много добре, първо Дювал никой не го харесва, второ тази година беше просто като онези скъпи чучела по около 100 000 евро, които се използват при краш-тестовете. А наистина, в този форум, има регистрирани над 500 човека, а пишем максимум 20. От догодина се говори, че освен две Ксари, ще има две частни Пежа.


Ей тука много ме разсмя! :lol: Пишеш си и изведнъж - ама в тоя форум... :)) Хахаха.
Първо да си кажа по въпроса с форума - не бива да го разгледжаме като нещо ненормално или някаква незаинтересованост на феновете. Наистина много ми се иска да пишат много повече хора, но засега картината е напълно нормална - много добре знаем, че от 500 регистрирани има 100 които преглеждат сериозно и от тях 50 които пишат редовно (примерно). Малко справка с другите сайтове:
форума на ewrc.cz - 178192 постинга в 1220 теми и 3753 потребителя
форума на рали базата - Регистрирани: 23,670 Теми: 97,462 total. Постинга: 1,672,904 total
Нашия форум има окол 300 уникални посещения на ден - много от тях от хора, които просто си четат... Всяко нещо с времето си. Ние трябва да си пишем колкото можем и колкото ни се иска разбира се. Примерно тази събота и неделя аз не бях виждал компютър така че нямаше как да напиша каквото и да било. Сигурно има доста като мен... Ще се опитваме да привлечем постепенно колкото се може повече хора - примерно прословутия чат с пилоти, който трябва да тръгне тази зима.

Иначе за Сордо мнението - може и да има голям натиск от спонсори, Сайнц :). Определено той е талантлив и има потенциал. Кара е Ситроен, знае за какво става дума, но пък не бива Дювал да бъде зачеркван толкова лесно. Работата е там, че сега отборите имат излишък от свободни пилоти и имат голям избор. Ако Сордо все пак започне да кара при Льоб другата година значи все пак има някакъв смисъл от JWRC. Разбира се всичко е въпрос на пари - ако той нямаше зад гърба си Сайнц едва ли щеше да му е толкова лесно...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот K_Power » Вто Ное 01, 2005 11:47

Да наистина, говоря за Дювал, по едно време превключвам "ама в тоя форум .." карай, няма значение. Е всеки има някого зад гърба си, Понс, Сола и Сордо имат Сайнц/от тях най-много има Сордо де/ Мийк има Колин, Бернарди има FFSA както и Бенге.
Аз като пиша във RallyForum.com, в подписа си съм сложил линк към сайта на клуба и линк към форума. Разкзах на Аna(Antti) за форума/тя е финладнка и има много клипове Tribute на ралични пилоти, Ферианз беше пуснал от тях преди време/ и момичето ни поздрави за форума. Но едно ме дразни Ники. Докато следяхме Каталуния, се изписаха доста постове в Български шампионати/не че има нещо лошо, даже е много добре/ но можеше да се драсне един ред и в световни. не сме изчерпали тримата всичко, имаше и друго какво да се каже.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Чет Ное 03, 2005 18:14

Останки от Субаруто на Саразин след пожара.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron