Кен Блок във WRC

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот plm » Нед Окт 18, 2009 21:00

qvkata написа:Аз ако сам простак и неграмотен, какво остава за другите ... :|

За кои други?
Прочети си писанията тук.
Последна промяна plm на Пон Окт 19, 2009 07:13, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот qvkata » Нед Окт 18, 2009 21:17

Така...
Изобщо няма да се заяждам с теб след като виждам, че ме обиждаш ,а дори не ме познаваш или да си ме виждал. Няма как. Трябва форума да ни види какви разбирачи сме и да докажем, че човек с фенове от цял свят е клоун. Ще ти кажа и че имах доста добро мнение за теб и ми е било интересно винаги да чета мненията ти, но разбрах какъв си. Ето за това не пиша почти нищо по форумите. Винаги се намира някой да иска да промени мнението ти за някой/нещо. Аз съм човек който държи на собственото си мнение за всичко. Както и да е. Успех с твоето доказване пред света като разбирач на ралита и оценяването ти на различните пилоти кой колко добър бил и как го постигнал и т.н.

П.П. Да добавя, че ти също си НИКОЙ за мен и се надявам никога да не се налага да имам нещо общо с теб. Не за друго просто повечето софиянчета сте над всички от "провинцията" без която не можете , но няма значение жив и здрав.
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот p.pavlov » Нед Окт 18, 2009 23:08

За съжаление много неадекватни хора пишат във форума.В познатия му формат WRC се провали.Миналото няма да се върне а бъдещето е ралиспорта да стане шоу.Плюем НАСКАР и ИРЛ,че били монотонни и безинтересни.Само че в момента WRC е пълен т...к.Мисля,че пилотите,които се" возят "в момента,са може би най-слабите като група откакто се интересувам от ралиспорта т.е. около 20 години и всяко ново лице е нещо добро за спорта.Дано и с новите коли и правила нещата се променят към добро.Не съм фен на X-game. :)
p.pavlov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 00:29
Местоположение: София
Име: Павел Павлов

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот qvkata » Нед Окт 18, 2009 23:34

p.pavlov написа:За съжаление много неадекватни хора пишат във форума.В познатия му формат WRC се провали.Миналото няма да се върне а бъдещето е ралиспорта да стане шоу.Плюем НАСКАР и ИРЛ,че били монотонни и безинтересни.Само че в момента WRC е пълен т...к.Мисля,че пилотите,които се" возят "в момента,са може би най-слабите като група откакто се интересувам от ралиспорта т.е. около 20 години и всяко ново лице е нещо добро за спорта.Дано и с новите коли и правила нещата се променят към добро.Не съм фен на X-game. :)


Напълно съм съгласен с теб :!:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот LACHO » Пон Окт 19, 2009 00:38

Пламка познаваме се и мисля че е редно да пусна това мнение тук,а не на лични.Имам няколко въпроса към теб.
1.Коя е страничната врата която бутат въпросния пилот към WRC?Сега формата не е ли плащаш караш?
2.Кога установи че въпросния пилот не може да кара дисциплината рали?
3.Не познавам това момче „Явката„.Не считаш ли че беше доста рязък и груб към едно момче което може и да е фен на Кортелов който го е гледал и не можем да го сравняваме с ,,Льоб„
Това мнение няма за цел да обижда никого,но мисля че и аз се имам за неграмотен и прост като желая да видя на живо Кен Блок ако ще и да не може да кара и да е последен.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот rally_m » Пон Окт 19, 2009 16:28

LACHO написа:Пламка познаваме се и мисля че е редно да пусна това мнение тук,а не на лични.Имам няколко въпроса към теб.
1.Коя е страничната врата която бутат въпросния пилот към WRC?Сега формата не е ли плащаш караш?
2.Кога установи че въпросния пилот не може да кара дисциплината рали?
3.Не познавам това момче „Явката„.Не считаш ли че беше доста рязък и груб към едно момче което може и да е фен на Кортелов който го е гледал и не можем да го сравняваме с ,,Льоб„
Това мнение няма за цел да обижда никого,но мисля че и аз се имам за неграмотен и прост като желая да видя на живо Кен Блок ако ще и да не може да кара и да е последен.


И на мен ми е интересно какъв ще е отговора на Пламен. Ясно си личи, че е човек с много опит и познания в спорта. Но съдейки по неговите мнения/постове ако не си на неговото ниво си или неграмотен или прост, което неговори добре за човек като него, който твърди че е интилигентен. Далеч съм от идеята да се заяждам с когото и да било. Но все пак всеки има мнение и е напълно в реда на нещата да го изказва по един или друг начин. А тука така се получи, че някой ако изкаже мнение различно от останалите почват всички да го нападат. Така не се прави дискусия.
Относно Кен Блок, това е човек който има страшно много фенове. Всички ще знаят примерно, че той ще кара дадено рали с някаква кола и еди койси ще му е спонсор. За един рекламодател това е най-важното. Далеч съм от мисълта, че ще дава времената на Хирвонен и Льоб, но поназад в класирането са пилоти като Ожие, Раутенбах, Уилсън, Хенинг.... , мисля че Блок попада точно в тази по-задна група.
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот bat_jori » Пон Окт 19, 2009 16:37

Крайно класиране в рали шампионата на северна америка :
1. Pastrana 151
2. Mancin 97
3. Comrie-Picard 86
4. Block 80
5. Foust 62
6. Bacon 48
7. Fox 47
8. Moro 45
9. Gruszka 43
10. Keeney 37
В посредствената конкуренция и слаби автомобили ,Блок неможе да се изяви .Неможе да се доближи нито до Ожие,Уилсън или Хенинг .В WRC няма монтаж и циркаджийство .
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот d1976 » Пон Окт 19, 2009 16:38

rally_m написа:
LACHO написа:Пламка познаваме се и мисля че е редно да пусна това мнение тук,а не на лични.Имам няколко въпроса към теб.
1.Коя е страничната врата която бутат въпросния пилот към WRC?Сега формата не е ли плащаш караш?
2.Кога установи че въпросния пилот не може да кара дисциплината рали?
3.Не познавам това момче „Явката„.Не считаш ли че беше доста рязък и груб към едно момче което може и да е фен на Кортелов който го е гледал и не можем да го сравняваме с ,,Льоб„
Това мнение няма за цел да обижда никого,но мисля че и аз се имам за неграмотен и прост като желая да видя на живо Кен Блок ако ще и да не може да кара и да е последен.


И на мен ми е интересно какъв ще е отговора на Пламен. Ясно си личи, че е човек с много опит и познания в спорта. Но съдейки по неговите мнения/постове ако не си на неговото ниво си или неграмотен или прост, което неговори добре за човек като него, който твърди че е интилигентен. Далеч съм от идеята да се заяждам с когото и да било. Но все пак всеки има мнение и е напълно в реда на нещата да го изказва по един или друг начин. А тука така се получи, че някой ако изкаже мнение различно от останалите почват всички да го нападат. Така не се прави дискусия.
Относно Кен Блок, това е човек който има страшно много фенове. Всички ще знаят примерно, че той ще кара дадено рали с някаква кола и еди койси ще му е спонсор. За един рекламодател това е най-важното. Далеч съм от мисълта, че ще дава времената на Хирвонен и Льоб, но поназад в класирането са пилоти като Ожие, Раутенбах, Уилсън, Хенинг.... , мисля че Блок попада точно в тази по-задна група.




+1
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот plm » Пон Окт 19, 2009 18:27

Съжалявам за грубия тон и се извинявам. :oops:
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот LACHO » Пон Окт 19, 2009 20:08

Макар да нямах това предвид АДМИРАЦИИ от мен. :wink:
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот todor hristov » Вто Окт 20, 2009 21:21

Ето ви го Чешкия Блок http://www.mediasport.cz/rally-cz/videa ... ch-vaclav/
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот Ferjancz » Сря Окт 21, 2009 09:30

Не мен също не ми е, как да кажа , "при сърце" Кен Блок. Харесвам рекламата, която прави на Субару и начина по който я прави. Може би , защото аз съм малко по-консервативна личност и затова не го виждам във ВРЦ , но пък Световния шампионат до толкова се изроди, че парите станаха основата на този спорт , а не спорта сам по себе си. Може и преди да е било така просто не беше демострирано по такъв очевиден начин - пример Ситроен " Няма да караме в България, защото не е добър пазар за нашите коли" . Така или иначе се е тръгнало в тази посока, това ще се наложи да гледаме и в този ред на мисли, нека да кара щом е намерил пари. Пък и може да е за добро, да видим нови лица във ВРЦ, а не само "старите муцуни" :mrgreen: , пък и кой знае може да обърка някоя и друга сметка догодина , дори и ей така без да иска :) Да ви кажа и аз да намеря пари, колкото и да не мога да карам, ще се пусна в шампионата. И какво точно означава да го бутат във "ВРЦ-то" :) Веднага ще ви дам пример с някой наш пилот. Ако някой у нас намери толкова много праи, че да кара "при големите" пак така ще говорим, че тикаме. Имайки пред вид, че къде са нашите поилоти , къде тези от ВРЦ ?
Във ВРЦ има пилоти , които са доста по посредствени от Кен Блок. Ярък пример за мен е Сордо. С някакви моменти изблици на силно каране , такъв пилот за мен не е постоянен - сега очаквам феновете на Сордо да скочат :mrgreen: . И вече стана не супер , ами хипер банална тази "война" на фенове на един или друг пилот. Това нещо ще го има докато има хора на таи планета. Еми нормално е за мен един е неможач, друг е Господ, за друг положението е различно.
Дано само Блок не си помисли, че е на пристанището да си "лъзга" , че и Н3 ще го напляскат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Поздрави!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот beta_racing » Сря Окт 21, 2009 10:23

Според мен работата е колкото много проста, толкова и за страшно мното пари :lol: :lol:

Всички дотук забравяте или може би не сте споменали един дребен, но много показателен факт с американски пилот от последните години - Травис Пастрана - сегашният номер 1 в американския шампионат. Е........може би всички помните колко много се изписа за него във wrc.com, когато щеше да кара на 3-4 ралита от световния шампионат преди няколко години. Замисляли ли сте се защо се изписа толкова много за него...............??? Ще питам пак по-надолу :mrgreen: :mrgreen:

Както Павлин припомни думите на управата на Ситроен, че България е малък пазар, то Америка е "огромен и необятен" пазар за производителите (и като се замисля още повече за Ситроен :wink:). В този ред на мисли, ако не сте се замислили защо изведнъж започна да се пише толкова много за Пастрана, ще ви кажа какво мисля аз: той също е "акробат", също е страшно известен в САЩ - многократен шампион с кросов мотор (не знам точно дисциплината :oops: :oops:), т.е. колкото професионалист в сферата си, толкова и шоумен. За тъпа нация като американската (лично мнение) шоуто е основното нещо, за което се ходи по състезанията..............пък и като гледам навсякъде (май) е така!

Та.......да си продължа думите от по-горе!
Питам риторично за трети път: защо изведнъж толкова много започна да се пише в официалния сайт на WRC за Травис Пастрана, когато щеше да кара няколко ралита в PWRC??? Защо не се изписа толкова за новаци в този шампионат като Ейвинд Бринилдсен, за Андинс Неиксанс, за Бернардо Сауса??? За Пастрана какво ли нямаше - та блогове ли не бяха, та какво прави през свободното си време ли, ТА КОЛКО Е РАЗВЪЛНУВАН, ЧЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРАВИ ЗАПИСКИ (защото в САЩ им дават еднакви на всички :shock:), та какво ли още не :mrgreen: :mrgreen:

Има и друго - преди 2-3 години Ники Грист (мисля и още някой) беше поканен и участваше в организацията на Рали Ню Йорк, което според мен е доста показателно какво целят американците. Явно са се бутнали много пари за реклама, за да може и този сравнително недоходоносен за организаторите спорт - ралито - да се превърне в успешен бизнес отвъд океана :D

Същото е и с Кен Блок в момента, който е четвърти в техния шампионат. Защо не лобират за втория или третия, а точно с Кен Блок? Всичко е една огромна реклама. И ако американците не ги харесвам по почти всички параграфи, то съм ги признал за едно нещо: могат да правят пари, ако не от всичко, то от почти всичко :mrgreen:, а конкретно за тези случаи с Кен Блок и Травис Пастрана ми стана ясно към какво "ново" :lol: :lol: нещо са се ориентирали, въпреки че преди имаха кръг от WRC - Рали Олимпус :wink:
И последно: да не мислите, че Крис Аткинсън случайно е с Кен Блок??? :mrgreen:

Нямам нищо против Кен Блок или Травис Пастрана. За мен те са добри в шоубизнеса КАТО ШОУМЕНИ - от това вадят пари и печелят слава за себе си, а може би и за САЩ. Но за рали (КАТО РЕЗУЛТАТИ) от тях няма какво да видим.......!
И въпреки всичко пак бих се радвал, ако Блок дойде, какво толкова против него имат някои... :roll: Ако беше някой, който не го бяхме чували, и който може би е по-лош като пилот от Блок, тази тема нямаше да я има :?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот trouble » Сря Окт 21, 2009 13:12

Всичко това е адски вярно. В човека са вложени пари...много пари, не да спечели титлата, а да продаде стоката. Американския модел на печелене на пари е невероятен. В държавите, където ще кара. 2 месеца преди това и 2 месеца след това ще се продават стоките с неговата марка в несвяст. И бащите и майките на по малките деца, ще плащат яко кеш. Дори само за тениските и шапките с името на Кен Блок по отсечките. Обаче тук, как да стане това. ще дойде "сергийката" с тениските на Монстър Тийм и хоп примерно 50 лева. Българина ще каже - "Ааа, кой е тоз бе....за какъв се помисли, завърши предпоследен, а аз тука ще давам 50 лв. за тениска..Я бегай ве...да не е по-добър от мен..." Аз бих си купил шапка да речем на Монстър Тийм..изключвам дрехите и обувките и напитките, които ще донесат истинската печалба. Давам само елементарен пример с тениска и шапка. Бих си купил да..харесват ми цветовете на тима, логото, оформлението..чувал съм и за Кен Блок и неговото Субару. Добре, ама как да си сложа шапката и да изляза на кафенце после. Ами нали моите приятели ще ми се смеят.....Всичко у нас е толкова объркано. То затова и Кен няма да дойде...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот vikikos » Сря Окт 21, 2009 17:28

Що пък трябва някой задължително да си купи нещо рекламно свързано с него или спонсора му?И ако всички си накупят по нещо- значи нищо не е объркано у нас,така ли... :?:
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта