Кен Блок във WRC

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот trouble » Сря Окт 21, 2009 19:37

vikikos написа:Що пък трябва някой задължително да си купи нещо рекламно свързано с него или спонсора му?И ако всички си накупят по нещо- значи нищо не е объркано у нас,така ли... :?:


Не си ме разбрал..няма значение...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот Kiverson » Чет Окт 22, 2009 13:06

Нека дойде момчето да кара,според мен ще е добра реклама за страната ни ,нашата цел трябва да е не да спорим за глупости по форумите а да сме единни ,да създадем страхотна атмосфера по етапите и най- вече да се борим България ОТНОВО ДА ПОЛУЧИ КРЪГ ОТ ВРЦ.А не това догодина да остане просто един хубав спомен (като рали Албена)по които само ще въздишаме и ще разказваме на децата си.Така че нека да идват Кен Блок,Аткинсън,Новиков и т.н.Сигурен сум че ще получат само аплодисменти по БГ етапите.Само Стайков да не напипа някой Форд Фокус... :D :D
Waiting...
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот todor hristov » Чет Окт 22, 2009 14:04

Дано напипа...Я да помислим,е ли е възможно някак да му помогнем?!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот vikikos » Чет Окт 22, 2009 14:23

todor hristov написа:...е ли е възможно някак да му помогнем?!
Единствения въпрос над който си заслужава да се помисли.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот Kiverson » Чет Окт 22, 2009 18:21

Единствения начин е държавата да помогне,както цяла Русия стои зад Новиков.А тук става въпрос само за наем на такъв автомобил и примерно 1 тест преди това.Мисля че при подходящите постъпки ,при подходящите хора може да се осъществи.Държавата ми се струва че ще откликне .
Само че стои въпроса кой да се качи в тоя автомобил.Според мен е Стайков,най-перспективния ни пилот ,заедно със Т. Славов (но П.С.има опит при 4X4),но доколкото съм наясно със форума всеки ще има пристрастия...така че нека администраторите да помислят за 1 гласуване.. :D :D
И това мисля 4е е за нова тема вече!
Waiting...
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот todor hristov » Чет Окт 22, 2009 21:17

Преди време писах за това да помогнем на Вуко-младши.Дори и да не оправдае напълно очакванията ни като резултат пак ще съм доволен.Класиране в десятката например би било достойно.Това е наивно,но такива са ми мислите.Предложението ми е:100 лева минимална вноска от фен в сметка управлявана от 5 човека,избрани чрез гласуване от форума.Стайков да се отблагодари на феновете,дарили пари с персонално благодарствено писмо.Помислете,господа съфорумници,модератори и други шефове да се задействат и до края на януари-февруари да сме готови.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот trouble » Чет Окт 22, 2009 22:24

Приблизително още 5998 човека и сме готови с един Фокус ВРЦ 08....а ще му бъде ли предоставен....Всъщност на всеки ли се дава ВРЦ кола...ако пожелае. Има ли избирателност. Ще ли дадат кола на някой БГ състезател. Такива са ми въпросите. Нека и последните мнения отидат в нова тема...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот kiko » Съб Окт 24, 2009 20:14

Гледам,че по-горе се появиха пристрастия към даден пилот и помощ от "държавата".
Новиков няма нищо,ама нищо общо с държавата.......може би единственната допирна точка м/у тази фамилия и държавата са данъците на татето :lol: .
Има отделни случаи в които някъде по света федерациите са помагали на пилоти.Пилоти с доказан опит или пък пилоти с никакъв опит.При нас положенията са малко по-различни.Искам да поясна,че съм явен фен на Гьошев и Яската.
Първо федерацията няма пари.
Второ федерацията не работи и няма как тя да поиска помощ от държавата за евентуален старт на наш пилот с ВРЦ кола.
Трето-кой ще е кара тази кола?И на слепците у нас е ясно,че само двама пилота имат теоретични шансове да постигнат нещо с такава машина.Единия е Илиев,но след непостоянните изяви последно време показва,че явно кариерата му е тръгнала надолу.Едва ли някой би заложил на този вариант.Другия наш боец,който има шансове да се справи с колата е Яската.Да,ама Ясен си е рисков пилот.Наистина дава уникални време,има невероятната воля за успех,както и има огромена подкрепа от феновете,но реално Яската вече не е същия.Колкото и да ме е жал,няма как да не призная,че пилота с най-много фенове у нас вече върна газта.Мисли повече за класирането,мисли повече и за кефа на зрителите,но загуби реално голямия хъс от едно време.Явно пропаста на Монте си е казала думата.Все пак Ясен си е ясен и си остава най-добрия наш пилот(за мен).
Има и други имена,които биха могли да представят страната достойно.Крум Дончев е единия от тях.Доста балансиран пилот стана последно време,но май загуби и бързината си.Бързите пилоти у нас в момента са Стайков и Гьошев.При първия нещата са на оцеляване и реално има огромен шанс за постигане на уникален резултат със силна кола,както и уникален шанс да я смачка още на първата отсечка :wink: .Едва ли "държава" би застана зад тази алтернатива.Другия бърз пилот е Гьошев,но и той няма шансове.Колкото и добър пилот да е,колкото и да е бърз,той няма и един старт на вън.Няма никаква борба с чужди пилоти.А това естественно е голям минус при евентуален избор.Голяма крачка с чуждите си изяви направи Славов.Добри класирания направи този сезон.Понамали и рисковите си изпълнения.Но това предно...... никакъв шанс.
Нека не се заблуждаваме,че държавата ще даде пари.Няма,защото ги няма,защо не иска,защото НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот svilenel » Съб Окт 24, 2009 21:03

kiko написа:Гледам,че по-горе се появиха пристрастия към даден пилот и помощ от "държавата".
Новиков няма нищо,ама нищо общо с държавата.......може би единственната допирна точка м/у тази фамилия и държавата са данъците на татето :lol: .
Има отделни случаи в които някъде по света федерациите са помагали на пилоти.Пилоти с доказан опит или пък пилоти с никакъв опит.При нас положенията са малко по-различни.Искам да поясна,че съм явен фен на Гьошев и Яската.
Първо федерацията няма пари.
Второ федерацията не работи и няма как тя да поиска помощ от държавата за евентуален старт на наш пилот с ВРЦ кола.
Трето-кой ще е кара тази кола?И на слепците у нас е ясно,че само двама пилота имат теоретични шансове да постигнат нещо с такава машина.Единия е Илиев,но след непостоянните изяви последно време показва,че явно кариерата му е тръгнала надолу.Едва ли някой би заложил на този вариант.Другия наш боец,който има шансове да се справи с колата е Яската.Да,ама Ясен си е рисков пилот.Наистина дава уникални време,има невероятната воля за успех,както и има огромена подкрепа от феновете,но реално Яската вече не е същия.Колкото и да ме е жал,няма как да не призная,че пилота с най-много фенове у нас вече върна газта.Мисли повече за класирането,мисли повече и за кефа на зрителите,но загуби реално голямия хъс от едно време.Явно пропаста на Монте си е казала думата.Все пак Ясен си е ясен и си остава най-добрия наш пилот(за мен).
Има и други имена,които биха могли да представят страната достойно.Крум Дончев е единия от тях.Доста балансиран пилот стана последно време,но май загуби и бързината си.Бързите пилоти у нас в момента са Стайков и Гьошев.При първия нещата са на оцеляване и реално има огромен шанс за постигане на уникален резултат със силна кола,както и уникален шанс да я смачка още на първата отсечка :wink: .Едва ли "държава" би застана зад тази алтернатива.Другия бърз пилот е Гьошев,но и той няма шансове.Колкото и добър пилот да е,колкото и да е бърз,той няма и един старт на вън.Няма никаква борба с чужди пилоти.А това естественно е голям минус при евентуален избор.Голяма крачка с чуждите си изяви направи Славов.Добри класирания направи този сезон.Понамали и рисковите си изпълнения.Но това предно...... никакъв шанс.
Нека не се заблуждаваме,че държавата ще даде пари.Няма,защото ги няма,защо не иска,защото НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.


Уникално трезво и точно представяне на ситуацията в момента.Много ми хареса.
svilenel
 
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 19:36
Местоположение: Варна
Име: Свилен Петров

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот vikikos » Съб Окт 24, 2009 22:36

И Ясен и Митко са имали шанса да карат кола ВРЦ на нашето най-силно рали.Окъкаха се яко.Гьошев ми е някак повърхностен и несигурен.Аз бих заложил на Стайков или Данчони.Мисля,че последния,трябва(ше) да има възможноста да опита нещо качествено.Ако той караше Кордоба ВРЦ или Акцент ВРЦ заедно с Митко и Ясен навремето,сега рали историята в Бг щеше да е по различна.Тошко ако поиска и ще се качи,няма да му е проблем.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот todor hristov » Съб Окт 24, 2009 23:30

Кико,точно така!Само че,държавата въобще я няма в идеята.Хайде да изберем един пилот-Гьошев,Славов,Стайков и да му помогнем.Смисълът за някои неразбиращи е да подкрепим наш пилот.Той трябва да е талант.Той ще е лицето на нас-феновете
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот P.Solberg » Съб Окт 24, 2009 23:44

Много трудно ще се обединим около някой - знаем си, живеем в България всеки е фен на някого - аз на Тошко, ти на Пламен, Генади на Пепи. Ако бъдем честни и тримата заслужават да карат такъв автомобил, защото и тримата в момента са бъдещето. Митко, Крум и Ясен за мен показаха какво могат и надали ще могат повече от това. Автомобилът WRC няма нищо общо с тези, които виждаме - има поне 200 различни настройки на какво ли не, а с един два теста никой няма да успее да си го докара на стила. Ако трябва да се инвестира в пилот/и това трябва да е да карат някакъв шампионат - IRC, ERC, JWRC или нещо такова, за да се развиват качества. Знаете какво се случваше като се вземе кола за едно рали - нищо особено и чужденците ни мачкат.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот todor hristov » Съб Окт 24, 2009 23:58

Твърде много си прав,но нека помислим.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот P.Solberg » Нед Окт 25, 2009 00:11

Ами казвайте идеи, аз лично ще се въздържа.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Кен Блок във WRC

Мнениеот todor hristov » Нед Окт 25, 2009 08:35

Шефовете на форума да вземат да направят една супер тема за гласуване.Избор измежду трима пилоти.Предварителен разговор с тях дали желаят да бъдат подкрепени и дали желаят да участват с ВРЦ автомобил.Гласуването да продължи един месец и да се вземе впредвид при минимум 1000 гласували членове.Сетне една сметчица,с подписите на петима от клуба.Един месец събиране на парици ,сто лева еднократно дарение.Дарителите могат да получат блузка например с някакъв надпис.Хайде да свършим нещо хубаво в този форум,а не само да си чешем езиците!
Тримата пилоти-Гьошев,Славов,Стайков
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron