Рали Япония 2005

Дискусия за Световния рали шампионат

За Солберг

Мнениеот RALLY-V.T. » Пон Окт 03, 2005 21:06

Не че нервите на Солберг не са издържали или Гръонхолм му е дишал чак толкова във врата-бяха на почти 30сек.преди да отпадне Солберг,а чисто и просто Петер удари много лошо предно дясно колело в 21-килограмов камък :!: ,който беше на пътя и резултата беше струшен на две спирачен диск... :roll: :(
:wink:
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Мнениеот K_Power » Пон Окт 03, 2005 21:08

Поврявай ми, ако удари 20 кила камък, няма да ти е счупен диска. 30 секунди преднина при положение, че остават още два етапа са нищо, една грешка и е загубил преднината. Просто се е хвърлил да направи преднина и е направил грешка.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sastezatelia » Пон Окт 03, 2005 21:18

Абе човек ти луд ли си? Как да не се е счупил диска като го показаха на две парчета седеше на пътя. Ти изобщо гледа ли репортажа вчера та говориш. Направил грешка ти луд ли си.
Лично мое мнение-нямам нищо против Маркус даже много го харесвам ама ми се струва че този камък не случайно беше точно в траекторията на завоя и то точно преди Петер да мине.Незнам,който е гледал да каже ама на мен ми се струва че му напрвиха мръсно на момчето.
Само да подчертая че съм заклет фен на СЕБАСТИЕН ЛЬОБ!!!
И сега е момента да му честитя победата!!!
Една класа над всички е този пич.
ЕВАЛА!!!
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

За Солберг

Мнениеот RALLY-V.T. » Пон Окт 03, 2005 21:28

Естествено не е се строшил само диска... :lol:
PhiL MiLLs каза че са премерили камъка-21кг :!: ,а Солберг не искаше изобщо да говори пред камерата-обикаляше като болен с една пръчка и определено имаше защо :evil: :(
Иначе нервите са му достатъчно здрави-показвал го е в доста трудни моменти-например когато спечели световната си титла във Великобритания-бореха се сериозно с Леоб,Петер съвсем спокойно съобщи че ще го бие и го направи... :roll: :)
Жалко че доста хора позабряват същността на Солберг... :roll: :(
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Мнениеот sastezatelia » Пон Окт 03, 2005 21:43

K.Power теб поне те имах за малко по-умен ама и ти ми падна в очите.Човек да не ви каже нещо веднага почввате да обиждате евнух незнам си кво.Под достойнството ми е да се карам с теб.Пък и за мен най-важен е спорта.Така че можеш да си обиждаш който си поискаш и както си поискаш.Ти падаш в очите на колегите не аз.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

За пубертета

Мнениеот RALLY-V.T. » Пон Окт 03, 2005 22:09

Много си отворен за възръстта си... :lol: :lol: ,жалко че не си ми по-наблизко :evil:
Ами честно казано реших да ти поясня за диска,защото за тъкъв объркан пубер като теб май е трудноразбиираемо... :? :roll:
А и не ми стана ясно защо изказваш мнение,за нещо което не знаеш-,,sastezatelia''съвсем основателно те попита дали изобщо си гледал репортажа... :?: :roll: ,а и не само за репортажа проявявяш неадекватни мнения...-как така бързо реши кой е повърхностен и кой не,при положение че изобщо не познаваш личността :?: :roll: :!: :?:
Това,че си го обърнал на чат тука,не те отличава особено с нещо май... :?
Ако искаш да пишеш някъде-кандидатсвай,,Журналистика''като порастнеш или влез във,,miRC''при връстниците ти... :o :wink:
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Мнениеот kalojn » Пон Окт 03, 2005 22:45

АБЕ хора пак започвате по български снощи дадоха всичко по ЕВРОСПОРТ Солберг имаше лош касмет да уцели камъка , и инаистина Субарото беше потрошено,а доколкото за преднината 30 сек наистина са много
kalojn
 
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 00:21
Местоположение: пазарджик
Име: калоян кендеров

Мнениеот K_Power » Вто Окт 04, 2005 11:27

Незнам кой тръгна да напада първи, така че недей да ми говориш кой е паднал в очите и кой не. Ти тръгна да ме нападаш и аз отвърнах, а рали ВТ, на теб никой нищо не ти е казал, така че бих те помолил най-учтиво да не се заяждаш с мен и не ме заплашвай ако обичаш и не ме обиждай, аз на теб нищо не съм ти казал. А под повърхностни имах предвид, че четат и не осмисля точно какво е прочел, имах предвид, че при удар в такъв камък, не само диска, ше счупи, а още неща, но някои хора на които съм им бил паднал в очите не можаха да разберат това нещо. Съжалявам ако съм ви обидил толкова много, но незнам кой пръв тръгна да ме напада. Ае мнооо здраве на всички!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sastezatelia » Вто Окт 04, 2005 11:32

Ти се извади най-големия специалист бе.Значи целия форум сме повърхностни ти си най-големия разбирач,така ли?Не сам те нападал просто те попитах дали си гледал репортажа.Ама спирам до тук,ти незаслужаваш даже внимание да ти обращат хората.
ДА ЖИВЕЕ СПОРТА!!!
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Вто Окт 04, 2005 11:42

Аааа, много се радвам даже, но да кажа, че никога не съм казвал, че съм най-добрия, че другитте нищо не разбират, просто ми извърташ думите по някаквъ си твой начин, по който явно само на теб си ти харесва.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Е, те това му викам аз бързодействие...

Мнениеот Nil SaTiS » Вто Окт 04, 2005 13:52

Преди два дни свърши ралито, а днес ве4е в супермаркета имаше ДВД с него... Не ми се отвори парашута да съм на трасето, сори...
Поздрави от Токио :) тук има такива коли, каквито не сте и сънували, бога ми...
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

Мнениеот plm » Вто Окт 04, 2005 21:18

Репортажи на Евроспорт от Япония има на
http://store2.data.bg/pivap/Rally/Movie/
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

!

Мнениеот RALLY-V.T. » Сря Окт 05, 2005 11:09

K-power:
,,а рали ВТ, на теб никой нищо не ти е казал, така че бих те помолил най-учтиво да не се заяждаш с мен и не ме заплашвай ако обичаш и не ме обиждай, аз на теб нищо не съм ти казал.''

Така ли-много ми е чудно къде изчезна мнението ти,в което доста ясно се вижда какво си ми казал :?: :!:
Не мислиш ли че е доста наивно да изтриеш мнение,което доста хора видяха и сега да се мъчеш да влезаш в ролята на,,невинния'',а аз и,,sastezatelia''да сме тези,които те нападат... ? :roll:
Май повечко трябва да поосмиляш нещата,преди да напишеш нещо... :roll: :idea: :wink:
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Re: !

Мнениеот sstan » Сря Окт 05, 2005 18:39

RALLY-V.T. написа:Така ли-много ми е чудно къде изчезна мнението ти,в което доста ясно се вижда какво си ми казал :?: :!:
Не мислиш ли че е доста наивно да изтриеш мнение,което доста хора видяха и сега да се мъчеш да влезаш в ролята на,,невинния'',а аз и,,sastezatelia''да сме тези,които те нападат... ? :roll:
Май повечко трябва да поосмиляш нещата,преди да напишеш нещо... :roll: :idea: :wink:


В случая не си е трил сам мнението.
Смятам че подобни "обръщения" нямат място във форума
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron