Идват нови "идеи" от ФИА за Световния ...

Дискусия за Световния рали шампионат

Идват нови "идеи" от ФИА за Световния ...

Мнениеот damon » Пет Сеп 23, 2005 14:26

Миналата седмица са се обсъждали нови идеи на срещата на Рали комисията с производителите. Новата гениална идея е първите двама в класирането последния ден да определят победител на стадион оформен на суперспециален етап... Това май е подкрепено от Малкълм Уилсън и Форд. Идеята е този "етап" да се предава пряко по ТВ. Всичко това се прави за "популяризиране" на световния шампионат! Не мога да разбера защо пък ралито трябва да бъде изкуствено натикано във някакъв Ф1 формат за да бъде тотално опорочено!? :x Дано стане нещо като супер рали - и тогава като се появи идеята беше пълна глупост въпреки, че според мен сега супер рали системата си е доста добра идея. И дано не стане нещо от рода на глупавото им правило на прозореца да не пише името на навигатора "за да не се заблуждават зрителите"!...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот crapbag » Пет Сеп 23, 2005 15:57

В четвъртък в репортажа от Великобритания на Евроспорт беше включен и супер спеиалния етап на стадиона. Не повече от 2 минутки но си пролича че е било голямо шоу!( особено с Джиджи Гали :D :D)
Но да се решава победата би било тъпо, убива се идеята на спорта. :?
crapbag
 
Мнения: 132
Регистриран на: Вто Юли 19, 2005 22:01
Местоположение: София

Мнениеот littleredaudi » Пет Сеп 23, 2005 17:39

А аз мислех че глупаците по света свършиха!!! :evil: :evil: :evil: Ако искам да гледам писта ми то има DTM все пак! По добре е ралито да си остане в сегашния формат! А относно Уилсън и Форд мойте уважения ма по-добре да си гледат колите а не шоуто!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот swrt » Пет Сеп 23, 2005 17:44

Не съм много съгласен с вас.Тези идея ще докара много емоция,която ще бъде сравнително евтина за пряко предаване,което значи повече телевизии,........ :wink:
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот sstan » Пет Сеп 23, 2005 18:16

Рали състезанията в сегашния си формат/или по-скоро този от преди няколко години/ са един от малкото останали истински спортове. Въпреки това и там усилено нещата вървят към комерсиализация, а от там идва и "опорочаването". Явно има сериозна нужда от финансови средства, които могат да се постигнат само по този начин.
Видяхме обаче докъде го докараха във Формулата - дано и тук не стане така.
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron