Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот siky » Пет Юни 19, 2009 20:04

Ето, това чукане чаках :D
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот Veljo_G » Пет Юни 19, 2009 20:15

lancia_hf написа:Българският финал на рали Акрополис 2009 - http://vbox7.com/play:cdb46978



Валка,всеки клип започваш да надминаваш себеси !!! Наистина беше едно уникалко праззнество което оста за винаги в сърцата ни ! Само съжалявам че не останахме за общата снимка за на края да се види кой кой е ! :)


П.С.
Докато приготвяхме финала и го украсявахме с нашият трибагреник едно момче от топите страни ме пита :
Извинявай,Този флаг на коя държава е ?
Аз му казвам България а той :
ААА значи имате пилот от там. Кой е ?
А аз не не нямаме ,и той :
а значи навигатор имате?
Не и навигатор нямае но имае мн истински фенове които сме дошли тук специално и само за WRC и с не търпение очакваме да сме домакини през следващата 2010 година .Просто фенове ! а той :
Вие сте луди ,наистина сте яки фенове и със сигурност ако станете домакинни ще ви посетя във вашата страна обезателно !
Power is nothing without control!
Аватар
Veljo_G
 
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 00:50
Местоположение: София
Име: Велизар Георгиев

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот zezoran » Пет Юни 19, 2009 21:01

За пореден път настръхвам на това незабравимо рали "Acropolis" 8) Вальо за теб незнам, какво да кажа :D Както Льоб е No 1 (в своята среда ) така и ти си No 1 ! Браво :wink: :wink: :wink:
Неискам слава и пари ,а бензин на старите цени
Аватар
zezoran
 
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Юни 16, 2009 01:01
Местоположение: Сливен
Име: Цветан Янков

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот jet » Пет Юни 19, 2009 21:09

Veljo_G написа:
П.С.
Докато приготвяхме финала и го украсявахме с нашият трибагреник едно момче от топите страни ме пита :
Извинявай,Този флаг на коя държава е ?
Аз му казвам България а той :
ААА значи имате пилот от там. Кой е ?
А аз не не нямаме ,и той :
а значи навигатор имате?
Не и навигатор нямае но имае мн истински фенове които сме дошли тук специално и само за WRC и с не търпение очакваме да сме домакини през следващата 2010 година .Просто фенове ! а той :
Вие сте луди ,наистина сте яки фенове и със сигурност ако станете домакинни ще ви посетя във вашата страна обезателно !


:-)
Това "момче от топлите страни" е самият Колин Кларк - водещ от WRC Radio, а въпросното импровизирано интервю беше излъчено директно в ефира на WRC Radio-то в неделния следобед.. ;-)
jet
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 10:30
Име: Явор Цветков

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот dreams_for_rally » Пет Юни 19, 2009 21:51

jet написа:
Veljo_G написа:
П.С.
Докато приготвяхме финала и го украсявахме с нашият трибагреник едно момче от топите страни ме пита :
Извинявай,Този флаг на коя държава е ?
Аз му казвам България а той :
ААА значи имате пилот от там. Кой е ?
А аз не не нямаме ,и той :
а значи навигатор имате?
Не и навигатор нямае но имае мн истински фенове които сме дошли тук специално и само за WRC и с не търпение очакваме да сме домакини през следващата 2010 година .Просто фенове ! а той :
Вие сте луди ,наистина сте яки фенове и със сигурност ако станете домакинни ще ви посетя във вашата страна обезателно !


:-)
Това "момче от топлите страни" е самият Колин Кларк - водещ от WRC Radio, а въпросното импровизирано интервю беше излъчено директно в ефира на WRC Radio-то в неделния следобед.. ;-)

Да но това за което говориш jet беше интервюто на Toшко - Тotogada, а по горе написаното мисля че е от едно от момчетата със субаруто. Извинявам се ако греша, вече не мога да се ореантирам кой кой е.. няма да е зле да дадете малко кординати ;)
Иначе и ние докато обикаляхме със Светльо - Siky по етапа ни питаха общо взето същото.. :lol:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот jet » Пет Юни 19, 2009 22:18

dreams_for_rally написа:Да но това за което говориш jet беше интервюто на Toшко - Тotogada, а по горе написаното мисля че е от едно от момчетата със субаруто. Извинявам се ако греша, вече не мога да се ореантирам кой кой е.. няма да е зле да дадете малко кординати ;)
Иначе и ние докато обикаляхме със Светльо - Siky по етапа ни питаха общо взето същото.. :lol:


Възможно е, но въпросите и отговорите бяха 1:1 с тези по радиото ;-)
jet
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 10:30
Име: Явор Цветков

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот siky » Пет Юни 19, 2009 22:22

Общо взето грънците се заяждаха с нас на тази тема :? Ама догодина "маляките" сами ще си се заяждат, на локално ниво :mrgreen: еля, еля :mrgreen:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот Veljo_G » Пет Юни 19, 2009 23:38

jet написа:
Veljo_G написа:
П.С.
Докато приготвяхме финала и го украсявахме с нашият трибагреник едно момче от топите страни ме пита :
Извинявай,Този флаг на коя държава е ?
Аз му казвам България а той :
ААА значи имате пилот от там. Кой е ?
А аз не не нямаме ,и той :
а значи навигатор имате?
Не и навигатор нямае но имае мн истински фенове които сме дошли тук специално и само за WRC и с не търпение очакваме да сме домакини през следващата 2010 година .Просто фенове ! а той :
Вие сте луди ,наистина сте яки фенове и със сигурност ако станете домакинни ще ви посетя във вашата страна обезателно !


:-)
Това "момче от топлите страни" е самият Колин Кларк - водещ от WRC Radio, а въпросното импровизирано интервю беше излъчено директно в ефира на WRC Radio-то в неделния следобед.. ;-)


За толкова познавам Колин Кларк и нямах предид него а едно момче което носеше един голям скъп фотоапарат и сотеще срщу лагера на финала ,и леко го изгонихме за да може да се събрем повече бългъри от тази страан че бяха по малко !
Power is nothing without control!
Аватар
Veljo_G
 
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 00:50
Местоположение: София
Име: Велизар Георгиев

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот ianely » Съб Юни 20, 2009 00:27

lancia_hf написа:Каквото зависеше от нас за WRC Rally Bulgaria 2010 , го направихме... Сега остава "някои хора" да се вземат в ръце и да дадат всичко от себе си, дори и повече :wink: , за да може догодина "приказката да продължи"... А Празника - те момчетата от WRC направиха празника... Ние просто им отдадохме ЗАСЛУЖЕНОТО :!:

Така така-както казва Вальо!!!! Сега си седя пред компа,пиивам си узаки и казвам мисленно наздраве на цялата готина банда :D А догодина на рали България живот и здраве ще им покажем кои кои е :D
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот lancia_hf » Съб Юни 20, 2009 13:15

Така-така! :D ... Аз вече казах на Мико gallery2.php?g2_itemId=171392 ,че е Добре дошъл в България,следващата година! :D (как ме разбра и идея си нямам :oops: ...) Надявам се , неговите усмивка и thank you , да не са били от куртоазия :D
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот Totogada » Нед Юни 21, 2009 15:24

jet написа:
dreams_for_rally написа:Да но това за което говориш jet беше интервюто на Toшко - Тotogada, а по горе написаното мисля че е от едно от момчетата със субаруто. Извинявам се ако греша, вече не мога да се ореантирам кой кой е.. няма да е зле да дадете малко кординати ;)
Иначе и ние докато обикаляхме със Светльо - Siky по етапа ни питаха общо взето същото.. :lol:


Възможно е, но въпросите и отговорите бяха 1:1 с тези по радиото ;-)

Аз бях момчето, което дадох интервюто :oops: ..журналиста ме попита някой от тук говори ли английски(преди това постоянно го слушах какво говори и разбирах, колко е въудушевен от толкова многото Български знамена, които бяхме сложили около финала) и аз от там почнах един разговор с него..малко бях превъзбуден ..но мисля,че се разбра това, което исках да кажа :D

lancia_hf написа:Така-така! :D ... Аз вече казах на Мико gallery2.php?g2_itemId=171392 ,че е Добре дошъл в България,следващата година! :D (как ме разбра и идея си нямам :oops: ...) Надявам се , неговите усмивка и thank you , да не са били от куртоазия :D

Когато, имах честта да разговарям с Фил Милс(навигатора на бат Пешо) му споменах, че през 2010 България ще е домакин на WRC и ...направо си му казах, че двамата с Петърчо желая да ги видя на подиума тогава :D ..дай Боже стане това нещо догодина живот и здраве :D Това се случи още в Сряда ...бях вече много щастлив от случвалото се ...а ралито тепърва щеше да започва в Петък. Тази година за разлика от миналата, Рали Акрополис е просто сбъдната мечта за мен.

Много благодарско на Поля - dreams_for_rally,че е направила няколко снимки, докато разговарям с Фил :D

Изображение
Последна промяна Totogada на Пон Юни 22, 2009 11:55, променена общо 1 път
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот dreams_for_rally » Нед Юни 21, 2009 16:45

Вземете направете една маса вместо благодарности към тая Поля, хем да се видим, хем да ударим по един коктейл "Акрополис" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот borbet » Вто Юни 23, 2009 13:40

Колегата от Белгия, с който се запознах също е хванал добри моменти от ралито: http://kdmrally.be/fotos2009/Griekenland/index.html
borbet
 
Мнения: 38
Регистриран на: Съб Май 31, 2008 23:00
Име: Боби Марков

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот cutflash » Вто Юни 23, 2009 14:10

мдааа , колегата от Белгия доста яки моменти в хванал :)
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Акрополис 2009, 11-14 юни

Мнениеот julios » Вто Юни 30, 2009 13:42

Здравейте манияци!! За първи път бях на WRC и съм направо опиянен. :D Особено щурия късмет който имах Льоб да стане на кълбета точно пред мен! :mrgreen: Стискам палци БЪЛГАРИЯ 2010 да стане реалност да им покажем традиционното ни гостоприемство! Та да попитам,къде можем да обменим кадри от ралито - аз имам доста материал от катастрофата на Льоб! :D http://www.vbox7.com/user:pitbullooo?p=allvideos - ето тук са клиповете !
Аватар
julios
 
Мнения: 88
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 19:54
Местоположение: Своге
Име: Юлиан Велков

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 37 госта

cron