ВИДЕО ОТ ТРАГИЧНИЯ ИНЦИДЕНТ :(

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот FX7 » Вто Сеп 20, 2005 09:36

Е стига бе хора кой няма да спре при такава кофти картина ...
Може би в първия момент е помислил че мицубишито е само загаснало или счупено на трасето и тръгна да го заобикаля и чак тогава е видял гадната гледка .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот prodrive » Вто Сеп 20, 2005 11:49

говорим , още преди да е видял рованпера....
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 20, 2005 15:32

В световния шампионат доста пилоти не харесват особено Дювал. А тази постъпка си беше наистина супер тъпа и много ми падна в очите този.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот prodrive » Вто Сеп 20, 2005 22:10

не мога да ви разбера какво обвинявате дювал ? , човека си кара и си гони време в бързата част на отсечката , хората му махат , той е концентриран и му отнема време да осмисли какво се случва , след като вижда митсубишито на рованпера спира рязко.....а вие правите от мухата слон ?
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 20, 2005 22:20

След това обаче щеше да тръгне отново по отсечка, ако не забеляза.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот plm » Вто Сеп 20, 2005 22:36

Не изглежда добре постъпката на Дювал.
Струва ми се,че е редно като видят спряла кола на колега в СЕ състезателите да са УБЕДЕНИ,че спрелия екипаж е ОК.
Преди в пътните книги на последните страници имаше голямо ОК и червен кръст.Отпадналия екипаж трябва да уведоми следващите екипажи дали имат нужда от помощ или не.
В случая неприятно е това,че Дювал не само,че не спира да пита навигатора дали имат нужда от помощ,ами продължава.И Хари Рованпера трябваше толкова категорично да му каже,че няма да кара.
Това на пръв поглед са елементарни неща,но...как реагира Льоб.
Хората са различни.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот FX7 » Вто Сеп 20, 2005 23:55

И аз не мога да разбера какво го емнаха Дювал , но явно чуждите форуми и сайтове "звучат " доста убедително ...
ПЛМ преди беше написал правилата при такива подобни случай...
Това сега го гледах 10 пъти от вътрешната камера на Дювал и не видях някой от членовете на предния екипаж да го "стопира".
От ръкомаханията на феновете той намали толкова-много че евентуално да може да спре , ако се наложи .....
Да не говорим че човека не се вози , а си кара карането и при това напрежение едва ли може да осмисли всичко което е видял ...

Иначе как и от къде е реагирал Льоб ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот plm » Сря Сеп 21, 2005 00:03

Имах предвид умишленото наказание,което си направи за да не е победител там.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот prodrive » Сря Сеп 21, 2005 02:59

FX7 написа:И аз не мога да разбера какво го емнаха Дювал , но явно чуждите форуми и сайтове "звучат " доста убедително ...
ПЛМ преди беше написал правилата при такива подобни случай...
Това сега го гледах 10 пъти от вътрешната камера на Дювал и не видях някой от членовете на предния екипаж да го "стопира".
От ръкомаханията на феновете той намали толкова-много че евентуално да може да спре , ако се наложи .....
Да не говорим че човека не се вози , а си кара карането и при това напрежение едва ли може да осмисли всичко което е видял ...


точно тва се опитвам да кажа , а другите почнаха да го обвиняват в абсурдни работи. Тва не е начина да си покажат че Дювал не е от любимите им пилоти
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот K_Power » Сря Сеп 21, 2005 10:11

Сажалявам батка, но той ако не може да осмисли подобна ситуация, аз незнам той какво прави там, нали за това му плащат, да мисли бързо и да кара бързо. Но Дювал има едно самочувствие, на Германия, го питаха какво е това бързо темпо и той отговаря, това не е бързо темпо, това мисля, че едно добро темпо, но от отбора ми казаха да държа втората позиция.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот damon » Сря Сеп 21, 2005 11:17

plm написа:Не изглежда добре постъпката на Дювал.


Не знам, аз гледах видеото сега внимателно. Дювал намали леко като започнаха да му махат и после му беше по-трудно да спре. Не мисля, че е имало каквато и да било умисъл или пренебрежение към инцидента от негова страна. И друг път се е случвало зрители да махат не чак толкова основателно и да забавят екипажа. В момента върху Дювал има доста голямо психическо напрежение и на него не му е лесно. Не мисля, че трябва да търсим под вола теле...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот prodrive » Сря Сеп 21, 2005 15:00

не мога да разбера от каде тая злоба към Дювал...търсите виновен за случилото се ли не ви разбирам....
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот swrt » Сря Сеп 21, 2005 17:58

Не се търси виновен.Просто и аз останах разочарован от факта,че след като е спрял един път и явно вижда,че нещата не са добре,просто решава да тръгне и Ровампера тича към колата да я спре.
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот Lubo » Сря Сеп 21, 2005 18:09

Когато човек е под такова голямо напрежение-нормално е да няма адекватни реакции :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот littleredaudi » Сря Сеп 21, 2005 19:43

Само да питам без да се заяждам ! А защо Рованпера е адекватен? Или не е под напрежение?
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта

cron