ВИДЕО ОТ ТРАГИЧНИЯ ИНЦИДЕНТ :(

Дискусия за Световния рали шампионат

Мнениеот crapbag » Сря Сеп 21, 2005 22:11

littleredaudi написа:Само да питам без да се заяждам ! А защо Рованпера е адекватен? Или не е под напрежение?


Рованпера е доста по-опитен от Дювал, трябва да се отбележи. Също така докато заемаше 3-та позиция през първия ден и част от втория, той заяви пред журналистите, че иска само да завърши и че няма толкова голямо значение за него дали ще е на 3, 4 или 5-то място. За него залога не е толкова голям, логично и напрежението не е. Но според мен опита е главния фактор в случая.
crapbag
 
Мнения: 132
Регистриран на: Вто Юли 19, 2005 22:01
Местоположение: София

Мнениеот beta_racing » Сря Сеп 21, 2005 22:19

littleredaudi написа:Само да питам без да се заяждам ! А защо Рованпера е адекватен? Или не е под напрежение?


Нека ти обясня (без да защитавам Дювал, просто отговор на въпроса ти за Рованпера):
Първо: върху Рованпера няма напрежение или поне такова, каквото има върху Дювал в момента.
Второ: 100% съм сигурен, че като видя махащите хора веднага си е спомнил случката от 2003 в Швеция, когато едва не уби някой от хората на трасето, които помагаха на Юусо Пикалисто, който се беше преобърнал и едва не се качи на тавана не колата на колегата си, точно защото не спря на махащите хора, които му махаха поне 500-600м преди катастрофата на Пикалисто (много по-далечно разстояние отколкото му махаха на последното рали).
Трето: след като видя за какво става въпрос просто не можеше по друг начин да отсече Дювал от това да му каже СТОП! и да му ръкомаха.

От друга страна и Дювал закъсня малко със спирането, но не мисля, че искаше да тръгне след като застана пред колата на Рованпера (и видя за какво става въпрос)...
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот K_Power » Сря Сеп 21, 2005 23:06

Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот FX7 » Сря Сеп 21, 2005 23:41

littleredaudi написа:Само да питам без да се заяждам ! А защо Рованпера е адекватен? Или не е под напрежение?

А какво му е адекватното на Рованпера ?( че подскачаше и не знаеше на къде да хване ) ... Да не кажа че при видяното от него за да си адекватен трябва или да си пиян или да си дрогиран или да си "нечовек" .... , ама хайде стига вече ... :cry:
По принцип няма смисъл да коментираме неща дето не ги разбираме а и при това те нямат нищо общо с трагедията .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот prodrive » Чет Сеп 22, 2005 09:35

МИСЛЯ ЧЕ ПОДХВАНАХМЕ МНОГО ГРОЗНА ТЕМА , ЗАМИСЛЕТЕ СЕ !
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Мнениеот littleredaudi » Чет Сеп 22, 2005 10:10

Да темата е грозна но : Ами да Рованера май беше адекватен дори и стова че както всички видяхме отсече"СТОП" ! Доколкото разбрах новината от инцидента той я е подал! Еми вервайте ми все пак е адекватна реакция май! Щото като нема как и с какво да извади Парк кво да прай? Да сеца по колата или....??? Пиша това щото съм участвал в подобни грозни картини по софийските улици! За да не мислите че съм празнодумец работя в пожарната а аварийно спасителните камиончета са още при нас!!! Та мисълта ми е че Рованпера направи необходимото което зависи от него! С това смятам че е време да приключим темата че почваме да залитаме в грозни посоки!
МИР!!!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот alex_matrix » Вто Сеп 27, 2005 00:40

как няма да подскача Рованпера като го виждаме как изкача иззад колата на Мартин - вече е видял какво е станало и каква е ситуацията и явно нищо не могат да направят да извадят човека от колата

всички се лутат, а не само Рованпера, така става като си безсилен над ситуацитя

и аз и вие ще се лутаме
аз съм вадил хора от катострофирали коли, но ситуациите не са били толкова критични и сериозни и пак е тежка гледка

до такава степен човек може да изключи от видяното, че да не знае какво е правил
Изображение
alex_matrix
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 00:32
Име: Александър Язов

Предишна

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта

cron