Ланчия Стратос-втори проект

Дискусия за Световния рали шампионат

Ланчия Стратос-втори проект

Мнениеот MARVI » Чет Авг 18, 2005 12:52

Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот K_Power » Пет Авг 19, 2005 02:14

То преди няколко месеца на женевския автосалон мисля, че беше, е била изложен прототип на Ланча Стратос.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот bravo » Пет Авг 19, 2005 02:19

Като Ланча Стратос друга кола няма да има никога и това е ясно .
Когато я видях , такава една размазана на пътя , разкрачена и злобна с големите бурии отзад с едни огроооомни гуми всякаш при старт набръчква асвалта под себеси и се разтреперах , а когато я запалиха......просто неможе да се изрази със думи .
Тези новите зализани проекти с корео-американски привкус хич не ми се нравят и това е .....
Аватар
bravo
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 13:16

Мнениеот K_Power » Пет Авг 19, 2005 02:20

Батка, вече се обръща голямо внимание на аеродинамиката, аз незнам нова кола, която да не е зализана.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Singulus » Пет Авг 19, 2005 09:59

Този оранжевия концепт на Стратос хич не ме кефи, предполагам в известна степен заради това, че не е в пълен размер, просто като седи такъв пластмасов не е си работа...предишния зеления концепт на Стратос кефеше яко...особено разделеното предно стъкло, и джантите, които просто ярко показваха придържането към идеите от оригиналния Стратос...иначе кабината и при двата концепта като цяло се запазва, което е съвсем ествестено, след като това е една от отличителните черти на Стратос...абе страхотен дизайн като цяло, ма ако не я изкарат серийна малко безсмислено ми се вижда....е примерно вижте какво направиха Форд с техния концепт-реплика на GT 40 - направиха си я серийна като пичове, верно смениха името....ма духа на оригиналната кола е доооста очебиен, запазен...абе страхотна кола за мене, но тва беше малко отклонение...
In the long run, we are all dead.
Аватар
Singulus
 
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 17:00
Местоположение: Sofia
Име: Росен Петров

Мнениеот MARVI » Съб Авг 20, 2005 13:18

Обаче тези вече почват много да се излагат,с тези грозни форми.Онази зелената си ме кефи много повече.Представете си какви коли ще има след 20 години :roll:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот DJ » Съб Авг 27, 2005 19:47

И на мен ми харесва зелената повече
Няма Божия заповед:"Не натискай педала на газта до ламарината"
Аватар
DJ
 
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 09:07
Местоположение: София

Мнениеот Ferjancz » Пон Авг 29, 2005 09:05

Singulus написа:Този оранжевия концепт на Стратос хич не ме кефи, предполагам в известна степен заради това, че не е в пълен размер, просто като седи такъв пластмасов не е си работа...предишния зеления концепт на Стратос кефеше яко...особено разделеното предно стъкло, и джантите, които просто ярко показваха придържането към идеите от оригиналния Стратос...иначе кабината и при двата концепта като цяло се запазва, което е съвсем ествестено, след като това е една от отличителните черти на Стратос...абе страхотен дизайн като цяло, ма ако не я изкарат серийна малко безсмислено ми се вижда....е примерно вижте какво направиха Форд с техния концепт-реплика на GT 40 - направиха си я серийна като пичове, верно смениха името....ма духа на оригиналната кола е доооста очебиен, запазен...абе страхотна кола за мене, но тва беше малко отклонение...


да, определено зелената версия е по-достоверна и се доближава максимално до оригинала! както може би всички знаем от ланча имат идея да пуснат реплики на всичките си модели:)) миналата година излезе реплика на фулвия тази на стратос, с нетурпение очаквам да видя какво ще измайсторят за 037 , С4 и уникалната и неповторима за мен делта интеграле! дано само не се изложат нещо с делтата щтото имайки пред вид колко много фенове има тази кола по света може и да бъдат бити:))))))))) а що се отнася до форд ГТ40 , наскоро гледах тестове на този автомобил и там мнение изказа един тест пилот , който каза , че колата е толкова яка и с такива уникани динамични характеристики , че дори на него му е трудно да я кара , а какво остава за един обикновен човек решил да си купи този звяр и да си го кара !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот DJ » Пон Авг 29, 2005 21:39

Ferjancz написа:
Singulus написа:Този оранжевия концепт на Стратос хич не ме кефи, предполагам в известна степен заради това, че не е в пълен размер, просто като седи такъв пластмасов не е си работа...предишния зеления концепт на Стратос кефеше яко...особено разделеното предно стъкло, и джантите, които просто ярко показваха придържането към идеите от оригиналния Стратос...иначе кабината и при двата концепта като цяло се запазва, което е съвсем ествестено, след като това е една от отличителните черти на Стратос...абе страхотен дизайн като цяло, ма ако не я изкарат серийна малко безсмислено ми се вижда....е примерно вижте какво направиха Форд с техния концепт-реплика на GT 40 - направиха си я серийна като пичове, верно смениха името....ма духа на оригиналната кола е доооста очебиен, запазен...абе страхотна кола за мене, но тва беше малко отклонение...


да, определено зелената версия е по-достоверна и се доближава максимално до оригинала! както може би всички знаем от ланча имат идея да пуснат реплики на всичките си модели:)) миналата година излезе реплика на фулвия тази на стратос, с нетурпение очаквам да видя какво ще измайсторят за 037 , С4 и уникалната и неповторима за мен делта интеграле! дано само не се изложат нещо с делтата щтото имайки пред вид колко много фенове има тази кола по света може и да бъдат бити:))))))))) а що се отнася до форд ГТ40 , наскоро гледах тестове на този автомобил и там мнение изказа един тест пилот , който каза , че колата е толкова яка и с такива уникани динамични характеристики , че дори на него му е трудно да я кара , а какво остава за един обикновен човек решил да си купи този звяр и да си го кара !
Дано не се изложат. Това според мен са култови автомобили (стратоса и делтата) и ако го направят както трябва могат само да спечелят.
Няма Божия заповед:"Не натискай педала на газта до ламарината"
Аватар
DJ
 
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 09:07
Местоположение: София


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта

cron