Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Дискусия за Световния рали шампионат

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот todor hristov » Пон Дек 15, 2008 20:53

Ама не се ядосвай де,просто не харесвам твоя човек.Що трябва да си мълча.Още не е спечелил и моите приятели звънят по телефона-Льоб тва,Льоб онова.Дотегна ми!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот Madvanko » Пон Дек 15, 2008 20:54

todor hristov написа:Бейби,аз съм с теб.Льоб може да е велик,ама не и за мен.То и Хитлер е велик,ама нещо не както трябва.

Вие явно сте някаква секта :lol: ,и защо сръвняваш Льоб с Хитлер,заради бомбата която хвърли в световния шампионат и ROC ли?Айде дай боже повече такива бомби,драги ми "смехурко"
Аватар
Madvanko
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 10:34
Местоположение: VARNA
Име: Иван Добрев

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот RaPiD » Пон Дек 15, 2008 20:56

То просто те напушва смях като четеш такива постове за Льоб. Има една дума, която по принцип много мразя, но е най-подходяща в случая - "хейтъри".
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот plm » Пон Дек 15, 2008 21:20

То тук може да си спорим безкрай. Всеки си има фаворит.
Ако, даден пилот спечели един път титла може да се каже,че е случайно, по стечение на обстоятелствата,...
Но 5 пъти подред СШ не е случайно. Не е случайна и статистиката за резултатите на Льоб, която ни припомни beta racing.
Всички, които са гледали на живо СШ вероятно са забелязали различния стил на каране на фирмените пилоти.
Льоб освен интелект, самообладание,...живее с колата. Напълно я усеща, знае какво може с нея и знае какво трябва да се промени в нея.
Като гледах Льоб на макадам на живо имах чувството, че...плува.
После Солберг - много газ,веднага силно спиране, пак пълна газ...камъни летят навсякъде/даже на преходите.../. Иначе много е готин. Но, 5 години да не каже, че амортисьорите са проблем...С неговото каране и танк да му дадат пак ще отпадне.
Ралито е комплексен спорт.
Не разбирам и това, че е слаба конкуренцията на Льоб.
Това са 5 поредни титли в шампионат, където се дават милиарди ...пари.
След година, когато Льоб спечели поредната титла пак ще си говорим.
А за това колко немците са спортисти...
Те си отглеждат "шампион" и го боготворят.
Иначе много се дразнят, че масово ги бият и южняци, и северняци.
За пример- сега виждат надежда в Андреас Айгнер. Макар,че е австриец има тоталната подкрепа и на Германия. Преди години така бяха Ервин Вебер, Баумшлагер,...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот G-BaBy » Пон Дек 15, 2008 21:26

Е добре де разбрахме че е наи-великия но ми обяснете как пилоти дет са от DTM или от F1 и са карали само там сядат във WRC автомобил и тупкат Льоб които е карал цял живот такав автомобил и то на неговата настилка е вярно че не е неговия ситроен, а с форд но к'вото за него такова и за другите.......
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот plm » Пон Дек 15, 2008 21:39

G-BaBy написа:Е добре де разбрахме че е наи-великия но ми обяснете как пилоти дет са от DTM или от F1 и са карали само там сядат във WRC автомобил и тупкат Льоб които е карал цял живот такав автомобил и то на неговата настилка е вярно че не е неговия ситроен, а с форд но к'вото за него такова и за другите.......

Какво да ти обесня?
Писта, карат на сухо 50-100 обиколки. Скучно е, повярвай ми.
Ралито е друго нещо. Може да завали, може да паднат листа от дърветата, може да се стича вода през пътя, може да има фенове на трасето, ...
Тръпката е друга.
Само след 12 месеца ще има шеста световна титла. Колкото и да го...мразите ще трябва да признаете ,че е най.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот Madvanko » Пон Дек 15, 2008 21:41

G-BaBy написа:Е добре де разбрахме че е наи-великия но ми обяснете как пилоти дет са от DTM или от F1 и са карали само там сядат във WRC автомобил и тупкат Льоб които е карал цял живот такав автомобил и то на неговата настилка е вярно че не е неговия ситроен, а с форд но к'вото за него такова и за другите.......

Найстина си мислех , че не си толкова зле а се правиш :lol: !!?Едно рали не е една отсечка от 1.500м,ако си гледал/а поне едно рали от началото до края,трябва да си забелязал/а, че Льоб никога не старира на 100%.Дава малко аванта ,после нанася удара си!!! И като е загубил с форда,да не е свършил света,пилците на есен БеЙБЕ-Бейбе,стана си шампион.Не хвърляй толкова енергия в такъв безмислен спор,идва нов сезон ще ти трябва пауър...''Зареди си батерийте за тогава,човече" :wink:
Аватар
Madvanko
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 10:34
Местоположение: VARNA
Име: Иван Добрев

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот todor hristov » Пон Дек 15, 2008 21:44

Абе Мадванко,Хитлер не се е прочул с бомбички,а по-скоро с едни ракетки,дето е искал да запали гъзъ и уискито на Чърчил.Перфектен е Льоб,но не е велик.Велик е Колин,Ватанен,Тойвонен.Себ каза,че в България няма да дойде,апък вие го боготворите.Не коментирам пристрастията ви,само приемете,че има и такива,дето не го харесват.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот G-BaBy » Пон Дек 15, 2008 21:46

Имам само един въпрос и спирам по въпроса с наи-великия. Щеше ли да направи 5 поредни титли ако имаше конкуренция от рода на Колин , Саинц , Ватенен, Макинен, Бърнс ,Дювал и т.н. както са имали те помежду си?
Тогава са били много добри пилоти в една ера, сега си е само един или аиде 2 3 да са...........
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот P.Solberg » Пон Дек 15, 2008 21:56

Мисля, че темата се изчерпа. Льоб постигна своето, дали е било в конкуренция или не, пет титли са си пет титли. Да се молим по-бързо повече пилоти да навлязат и да става конкуренция.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот plm » Пон Дек 15, 2008 22:04

G-BaBy написа:Имам само един въпрос и спирам по въпроса с наи-великия. Щеше ли да направи 5 поредни титли ако имаше конкуренция от рода на Колин , Саинц , Ватенен, Макинен, Бърнс ,Дювал и т.н. както са имали те помежду си?
Тогава са били много добри пилоти в една ера, сега си е само един или аиде 2 3 да са...........

Разбира се.
Сайнц къде беше 2005?
Дювал къде беше 2005?
Той се напъна да победи Льоб и ...изпадна от борда. Не успя.
Гали-поредния циркаджия-атрактивен, но слабо резултатен.
И да питам- всичките тези колко пъти са получили титли?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот todor hristov » Пон Дек 15, 2008 22:19

Пламене,спортът е като изкуството,той е емоция.Като се сетя за Колин и ми става мъчно.Ми за Льоб нищо не ми става.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот bat_jori » Вто Дек 16, 2008 09:04

todor hristov написа:Пламене,спортът е като изкуството,той е емоция.Като се сетя за Колин и ми става мъчно.Ми за Льоб нищо не ми става.

става ти мразиш го защото е адски добър ,безгрешен е.мозъчетата ви немогат да приемат че е 5-кратен шампион.
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот todor hristov » Вто Дек 16, 2008 15:33

Бре,брей,не знаех,че само феновете на Льоб са с мозъци.Останалите,окаяни люде с мозъчета,нека не коментират БЕЗГРЕШНИЯ.За 35 година поне мога да броя до 5.От уважение към част от феновете на Себ,които проявяват зрелост,слагам си ръка на сърцето и казвам,че по-добър в последните 10 години от него няма.Прекратявам писане по тази тема,щото май Световния шампионат здравата я закъса и е хубаво да подискутираме по този въпрос.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Льоб:"Махам се от WRC,вече нямам мотивация"

Мнениеот sparco_88 » Чет Дек 25, 2008 00:05

нека тогава шуми ли е кав е де да го знам да се качи на врц да го видим какво ще направи като е много добър
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

ПредишнаСледваща

Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron