OMV ADAC RALLYE GERMANY !!!

Дискусия за Световния рали шампионат

OMV ADAC RALLYE GERMANY !!!

Мнениеот bravo » Чет Авг 11, 2005 13:34

Сега моля всички със сериозни намерения да присъстват на OMV ADAC RALLYE GERMANY да пишат тук ,но наистина пишете най-сериозно за да може да се организираме . Кажете с какво можем да ви помогнем и какво още не ви е ясно по организацията и протичането на ралито . Ние гледаме ралито вече две поредни години и живеем сравнително близо . Ние също ще ходим на шейкдауна и може дори там да си направим среща всички . Най добрата карта е http://www.map24.de . Трябва да се уточним колко човека сме точно защото имаме нещо в предвид ;)

П.П. Боже как се разтреперах имало сродни души ......
Аватар
bravo
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 13:16

Мнениеот K_Power » Чет Авг 11, 2005 13:44

За какви пари става въпрос ме интересува?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот damon » Чет Авг 11, 2005 15:30

Аз и KABEL ще ходим! :) Само, че мен ще ме водят така да се каже там и не мога да ти кажа много повече подробности. Спането ще е на палатка на къмпинг... Кажи какво имаш предвид? Като гледам ти си в Германия. :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот KABEL » Чет Авг 11, 2005 18:37

ние сме дейман аз и жената тръгваме вторник сутринта от българия
има вероятност да идва и едно семейство от софия те ходят 4 проредна година и спят на къмпинг мислехме да сме с тях
а и тази година и предната бяхме заедно на акрополис и екипажа е изпитан
кажи какво имаш впредвид
ако искаш нещо от bg ще го донесем няма проблем
KABEL
 

Мнениеот bravo » Пет Авг 12, 2005 02:06

Сега ние сме на 100км от Триер и на 40км от сент Вендел . Но аз чакам 3-4ма спецялно за ралито и няма да има място за други хора , но при моя приятел ще има за 2-3ма . Има и друг ваянт като разбера за моите хора дали ще идват (утре ще стане това) да решим може да дойдем и с вас на палатки което ще е точно ИСТИНАТА , но пък нямаме палатки :(
Всичко което ви интересува около ралито и можем да помогнем казвайте.
Ние мислим седмицата в която е ралито да обиколим и да намерим истински завой някъде , защото досега не сме успявали да намерим нещо усобенно в последния момент .
По прнцип в раьона около Мозел е интересен , а в района около Баумхолдер е трудно щото повечето е военна зона , на картата има едно петно там и ще ни избият като мишки :lol:
Плаща се ралито само на на шейкдауна , на затворения кръг в сент Вендел и на местата по отсечките оградени и направени спецялно за зрителите , тип трибуни и не само . Теоретично винаги можеш да трагнеш по трасето и да си избереш завой и да се пльоснеш там и никой няма да те кара да платиш.
Хайде утре следобяд ще пиша с повече инфо
Аватар
bravo
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 13:16

Мнениеот K_Power » Пет Авг 12, 2005 03:31

Колко горе долу ви излиза на човек?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот KABEL » Пет Авг 12, 2005 17:16

значи по около 1000 лева на човек
дай някъкъв тел за взъзка като влезем в германия най вероятно ще си купя карта за техен оператор какви са цените на водафон или т мобайл и тарифите де към и от българия
KABEL
 

Мнениеот Provadiec » Нед Авг 14, 2005 16:36

За съжаление ние от Провадия няма да може да отидем на рали Германия.Както се казва-" котка ни мина път"...Живот и здраве догодина...Приятно гледане на всички които успеят да са там.
Аватар
Provadiec
 
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 09:48

Мнениеот plm » Пон Авг 15, 2005 18:49

В друг форум за "подгряване" преди Германия си пропомнят моменти от миналата година.Така по-лесно ще навлезнат в атмосферата на състезанието.
Може да видите няколко клипа
http://rally.stanis.info/
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков


Назад към Световен рали шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта

cron